18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Małżeństwo

Sayagin666 • 2015-04-11, 01:10
Jest wiele nie tolerancyjnych ludzi, ktorzy na samą myśl o tym by gej zawarł związek małżeński są wielce oburzeni. Ja tam nic przeciwko niemam - pod warunkiem, że znajdzie sobie odpowiednią kobietę ;)

1r0n

2015-04-11, 01:43
W sumie masz rację. Nie mam się do czego przyczepić.

Tak lepiej:

Sayagin666 napisał/a:

Jest wiele nietolerancyjnych ludzi, którzy na samą myśl o tym, by gej zawarł związek małżeński są wielce oburzeni. Ja tam nie mam nic przeciwko pod warunkiem, że znajdzie sobie odpowiednią kobietę (czyt. ♀ - nie "baba z ku*asem"). ;)



Czary mary. :krejzi:

DrWhisky

2015-04-11, 02:51
I od teraz gejaszek będzie działać w trybie incognito :roll:

kothletino

2015-04-11, 02:59
Nie z przymiotnikami razem,
Nie z czasownikami oddzielnie.
Proste jak drut. k***a.

bania88

2015-04-11, 08:05
W sumie racja, malzenstwo to z definicji zwiazek kobiety i meszczyzny....

Zb...........uj

2015-04-11, 08:39
To jest tak samo bardzo ch*jowe jak twoja ortografia

Sayagin666

2015-04-11, 11:37
zgadza sie i nie bede tego ukrywal - poziom ortografii spadl drastycznie - no ale ja przynajmniej mam wymowke - w kraju nie mieszkam od dawna i glownie czytam po polsku w necie i dzieki takim portalom jak sadol - nauczylem sie robic sk***ysynkie orty :/ Nie nie jestem dyslektykiem itd. poprostu brak czasu na ksiazki i tyle :(


ja swoje wypracowania juz napisalelem, tak samo jak prace i listy... niech sie wstydza Ci co do szkoly jeszcze chodza a gorzej pisza odemnie :D :idzwch*j:

oc...........ki

2015-04-11, 16:50
Biorąc pod uwagę, że żyjemy w dobie kobiet z ku*asami... :roll:

Lordzik92

2015-04-12, 13:22
Kolejny temat godny zainteresowania... Na calej tej pedaliadzie ludzie dorabiaja sie wielkich fortun, idioci krzycza, media naglasniaja, politycy przyklaskuja i kasa leci. Ludzi wciaga sie w takie pie**oly tworzac z tego ,,problem XXIw" a potem wyrasta stado tepych zmanipulowanych baranow, ktore niepotrafiac analizowac faktow daje sie wciagnac w te gowno jako zwolennik lub przeciwnik danej opcji, niezauwazajac ze tworzy tym rozglos nawet najwiekszej bzdury. ,,Niewazne co mowia, wazne ze mowia" interes sie kreci i karawana jedzie dalej...

Najbardziej przerazajace jest to ze tlum bardziej bedzie oburzony tym ze ktos komus dal dupy niz faktem ze jakis pan i wladca postanowil wyprowadzic z budzetu kilka/nascie/dziesiat milionow tym samym jebiac w dupe ww gawiedz...


watsman

2015-04-13, 19:27
mogą mieć nawet dzieci.... tylko niech sami sobie je zrobią

jw_amigowiec

2015-04-13, 20:13
1) nietolerancyjnych
2) nie mam

Łap, nie dziękuj :krejzi:

Skowu

2015-04-13, 23:07
Tolerancja nie oznacza akceptacji - przeciwnie,
szanowanie poglądów, które dla mnie są dziwne.
Bądź sobie kim jesteś, wszystkiego możesz spróbować,
ale nie mów mi, że to NORMALNE i mam to akceptować...

mazin

2015-04-14, 18:06
@1r0n Poprawiłbym jeszcze wiele na wielu, bo mowa o ludziach.