18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Darson666

2012-11-11, 22:38
,,Niejednemu" pisze się razem.

think666

2012-11-11, 22:52
@up
Alt+0132 - używaj tego bo razi.

mieczak

2012-11-12, 00:33
V8 Bi turbo ?

~Velture

2012-11-12, 02:32
Wartość samochodu przed modyfikacjami: 200zł
Wartośść przeróbek: 40tyś zł
Wartość samochodu po modyfikacjach: 500zł

Fajnie ,że ktoś ma zapał ale taka jest brutalna prawda.

rockface123

2012-11-12, 09:58
@up gówno prawda

Wartość samochodu przed zatankowaniem 200zł

po zatankowaniu 500zł...

kamil-c

2012-11-12, 10:25
i ch*j z tego jak kiere ma po angielskiej pedalskiej stronie toć to profanacja malacza

erdell

2012-11-12, 11:06
@up bo jedyna modyfikacja na którą stać polaków to LPG...

WujekJac

2012-11-12, 11:20
Eee, to ściema jakaś. Wszyscy wiedzą, że maluch miał silnik z tyłu.

straatveger

2012-11-12, 11:48
no może nie 500 ale dalej jest to gównem

z którym nic nie zrobisz oprócz pojezdzisz po podwórku

Czekoo

2012-11-12, 12:03
Przecież widać, że ten wozik jest zrobiony pod drag race.. :homer:
Niestety nie ma nigdzie filmu gdzie pokazane jest jakie czasy osiąga ;)

raper900

2012-11-12, 12:39
think666 napisał/a:

@up
Alt+0132 - używaj tego bo razi.


A jak nie mam numerycznej?

Achtung88

2012-11-12, 13:55


tuning znaleziony na nowo zakupionej posesji, działa i jeździ, ale nawet za cenę złomu nikt nie chce kupić.

opis aukcji:

nie jestem w stanie dużo powiedzieć o urządzeniu, ale co wiem to powiem.

-dyliżans jest wyprodukowany na bazie fiata 126 nie mam pojęcia jakiego. nie znam się na tym.
-jest to urządzenie pięciokołowe. jedno z przodu, dwa z tyłu + 2 zapasowe.
-posiada bardzo wydajną klimatyzację, prawdopodobnie z silnika od wycieraczek lub coś w tym stylu.
-nie nadaje się do jazdy z "zimnym łokciem" bo wszystko sterowane jest za pomocą kończyn górnych
-odpala i jedzie, co spowodowało że zasiadłem za sterami, machając rękami jak ośmiornica urwałem linkę od sprzęgła.
-ma miejsca siedzące dla pilota, trzech karłów na tylnej kanapie i co najmniej 4 osób na dachu.
-zwraca na siebie większą uwagę niż opel calibra ze spojlerem z deski.
-ma około miliarda guzików/przycisków/wajch/dupereli, nie mam pojęcia co do czego. to może nawet latać.
-dodatkowe amelinionowe wloty powietrza, których największy cwaniak nie pomaluje.
-w opcji posiadam dach z tworzywa, podejrzewam że na celu ma kamuflowanie się w terenie miejskim.
-ma haka
-tabliczki z wózkiem, zapewnią bezkarne parkowanie na miejscach dla inwalidów. niestety właściciel miał niesprawne nogi, stąd operuje się wszystkim bez ich użycia.
-nic nie stuka, nic nie puka. przynajmniej nie słyszałem, bo wszystko jarmoli i się kolebocze.
-prawdopodobnie nie nadaje się do rejestracji, choć na wsi powiadają że poprzedni właściciel jeździł legalnie po drogach publicznych. blach i dokumentów brak.

jako że mieszkam na wsi, to dopuściłem się tuningu silnika.
-świece wyczyściłem szczotką drucianą
-przewody zapłonowe wymieniłem na niebieskie (teraz to ma moc)
wymaga lekkiego tuningu. akumulator trzeba naładować, linkę naprawić, przejrzeć i umyć. nie jestem znawcą takich sprzętów, to ma dla mnie za dużo kół, cylindrów i suwuw silnika.


tą super brykę, wystawiam od złotówki, lecz ze względu na bliską odległość do punktu skupu złomu, poniżej ceny złomu nie sprzedam. cena złomu + skrzynka piwa (możemy nią opić zakup) mnie w pełni usatysfakcjonuje. tylny zacisk hamulcowy wraz z adapretem, do hondy cr 250 też mogę przyjąć w imię rozliczenia. a może i sprzedam taniej. licytuj. lepiej żeby ktoś miał odrobinę hecy niż złomować takie cudo.

zainteresowanemu mogę dorzucić zepsutą pralkę, dwie lodówki i psy sąsiada bo mnie wk***rzają.

zastrzegam sobie prawo do wcześniejszego zakończenia aukcji, bo lepiej zastrzec niż nie zastrzec.

P5ychol

2012-11-12, 14:10
Cytat:

Wartość samochodu przed modyfikacjami: 200zł
Wartośść przeróbek: 40tyś zł
Wartość samochodu po modyfikacjach: 500zł

Fajnie ,że ktoś ma zapał ale taka jest brutalna prawda.



Powiedz mi gdzie go kupie za 500zł? Biorę bez zastanawiania się.

Spoon9

2012-11-12, 14:13
@Velture ja pie**olę!!! Jak ja nienawidzę jak ktoś pie**oli a nie wie-wejdź na allegro/otomoto cena maczana to teraz ok 1,5 k za eleganta, 2k za FL'a, 3k za przejściówkę i ok 5k za ST'ka w dobrym stanie.
Ale ch*j, lepiej opierać się na informacjach z przed 3/4 lat i ch*j...ech k***a