18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małpie figle.

zwierzak30 • 2020-08-28, 19:01
Moda w dżungli na selfi z bijatyką w tle.
Się niggersy bawią. :beka:



pro_avenger

2020-08-28, 20:28
Niebezpiecznie jak na Białorusi ale nagrywają nie zważając na nic.

Silverface

2020-08-28, 20:29
Do gazu gówniarstwo.

Payan

2020-08-28, 21:14
Moda na selfie w dżungli przyszła dość późno. :lol:

dżonyłojlker

2020-08-28, 21:18
Choć daleko mi do bycia rasistą, to trzeba przyznać, że ta dziewczynka ma wyjątkowo małpi ryj.

sard

2020-08-28, 21:32
Jaki dumny z bycia bezmógim k***iem czarnuszek! Jakaż duma rozpiera to czarne dresiarstwo z bycia patologią i napie**alania kogokolwiek! Jacyż oni dumni z bycia czarnym worem wypełnionym pozbawionym wszelkich komórek mózgowych gówniakiem! Pozwólmy im na połączenie się ze swoim jestestwem w szambie i topmy wszelkie czarne ch*jostwo w ekstrementach! Ja wiem.... to ciężka harówka by zaciągnąć takiego dopakowanego bo miał czas, bo przecież nie pracuje czarnuszka... ja wiem, że będzie się bronił i próbował skakać po głowie i dlatego najpierw trzeba mu pie**olnąć półkilowym młotem w pusty łeb... ja wiem... człowiek się o to gówno pobrudzi... ale robisz to dla tych swoich sąsiadów... niewdzięcznych ludzi, robisz to dla białych, plaskatych kurew co to za kutangami ganiają za granicami, robisz to też dla k*** politykami zwanymi, a tak naprawdę tępymi ku*asami będącymi, robisz to dla poj***nej pani Joli z mięsnego, co oj***łaby i ch*ja ciapatego byleby je starczało do pierwszego, za tych gówniaków co od tygodnia mają konta na sadisticku i boli ich ryj, dupa i nogi od oglądania tego co się dzieje na hardzie. Zrób to dla nich, dla nas, dla siebie... bądź bohaterem we własnym domu i na własnym koncie na sadolu... tylko pamiętaj jedno! Dobre filmiki bez ucinania, ujęcia by było widać wszystko, telefon trzymany bokiem by był widok szerokokątny, a nie jak kuerwie od gejfonów do nagrywania telefon zawsze pionowo by każdy rozpoznał, że to j***ne jabuszko... Nagrywaj jak rozk***iasz to gówno... a wirtualnego browara dostaniesz niejednego, a jak zajebiesz gównojebusa czarnego kolejnego... zgłoś się do mnie to dostaniesz piwa domowego :)

FiLiPeKkkkkk

2020-08-28, 21:53
Czym się różni murzyn od serca?
.
.
.
.
Serce nie sługa.

pitteroo

2020-08-28, 22:04
Tzw małpie selfi, k***a jakie to życie stało się gówniane

Krzysztof_Elbląg

2020-08-28, 22:14
Najki, arbuz, kejefsi
zastosowałem tą dietę nawet w kosza zacząłem grać
A dalej mam 14 cm na baczność, ta dietę to fejk

Attero132

2020-08-28, 22:31
Ale brzydkie to towarzystwo

saves

2020-08-28, 22:44
Latisha i Tanisha pokłóciły się o ojca swoich dzieci.

Tom9310

2020-08-28, 23:20
Co ten czarnomózgi zjeb Chciał osiągnąć tym filmikiem, bo chyba nie to że jest fajny? :roll:

KebabRemover

2020-08-28, 23:51
przecież w polsce to samo.. haha śmieję się od paru lat z tego, może to co mówię teraz za pare lat stanie się znowu ogólnopolskim trendem i dziki trener nawet o tym filmik nagra jak już nie raz było że nagle jakiś truizm zauważony przeze mnie 5 lat temu staje się top 10 na youtube bo dziki trener o tym powiedział xD. wy nie widzicie że łatwo można przyrównać filmiki/akcje odjebywane przez murzynów w usa do filmików/akcji odjebywanych przez "sebixów" w polszcze? a ogólnie biali w stanach zupełnie inny poziom niż biali w polszcze, a biali w polszcze podobny poziom co czarni w stanach? kiedy wy to zauważycie? xD

abuk

2020-08-29, 00:55
Nie potrafię zrozumieć tych fleciarzy, którzy ich bronią, bo rasizm i w ogóle. Co gorsza 99% to ''kobiety''. Przecież oni są gorsi od cyganów.