18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małolaty pokazują sztuczkę

~LegendarnyZiom • 2017-03-19, 10:08
Świetny pokaz. :brawo:


Rubaszny

2017-03-19, 20:58
bloodwar napisał/a:

@Velture - kiedyś nie było internetów a dzieciaki miały durne pomysły i też się krzywdziły. My np. za małolata chodziliśmy po takim murku który otaczał górkę wokół naszej szkoły - z jednej strony była górka więc poziom był zawsze ten sam, z drugiej była droga więc poziom wzrastał, zakładaliśmy się o kapsle Tazo (pamięta ktoś w ogóle taki wynalazek? :) i kartki do notesów (to raczej dziewczyny zbierały) kto wejdzie na ostatni, najwyższy poziom murka i skoczy z niego (a było tego z 2,5 metra). Kumplowi było mało wrażeń to podbił stawkę - skoczył z budynku takiej starej szopy która stała za szkołą (w najwyższym punkcie mogło to mieć z 3 metry nawet) i aż go kolana bolały od upadku ale stał się lokalnym bohaterem w mojej podstawówce, przynajmniej do czasu kiedy pojawił się Języczek - ten jegomość, bystrzak nad bystrzaki, założył się o jedną z najrzadszych karteczek (którą chciał wręczyć wybrance swego serca) że skoczy z... budynku sali gimnastycznej. Nie wiem ile to mogło mieć metrów, 5 na pewno, wdrapał się po kratach na oknach (co już samo w sobie było wyczynem), powiedział "Patrzcie chłopaki na to! Mówiliście że jestem p*zda, że nie skocze! Monika kocham cię!". I skoczył :) Skoczył tak niefortunnie (nie było wtedy wszechdostępnych internetowych poradników parkour bo nie było ani internetu ani parkour) że zamiast lądować bokiem i zrobić przewrotkę to wylądował przodem, nogi mu się na maksa ugieły od impetu uderzenia i wywalił kolanami prosto w szczękę. Efekt? Szczęka złamana, wstrząśnienie mózgu (mysleliśmy przez chwilę że umarł :) , mnóstwo strachu i wizyta na OIOMie. No i oczywiście przy uderzeniu odgryzł sobie kawałeczek języka stąd pseudo.

PS: A Monika okazało się już wtedy nie zbierała karteczek bo przerzuciła się na bycie fanką Backstret Boys i całą swoją wielką kolekcję przehandlowała za zdjecie zespołu z autografem :(



Wtedy w szkołach były dwie gildie... jedni wielbili Backstreet Boys a drudzy Kelly Family. Tak było dzieci :)

masterwow

2017-03-19, 22:05
karteczki z notesów i bajer jak miały zapach... nieraz j***ły drukiem, ale zapach był :D i wymiana

RedIsGood

2017-03-19, 22:11
Eeeeep.... kurvva.... Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem takie góówno zebrało na sadisticu tyle piw? Poj***ło was doszczętnie czy tu kurvva rzeczywiście 90% zalogowanych użytkowników to dzieci?

wigan77

2017-03-20, 01:55
jeszcze normalne dziewczeta

WalkingStephen

2017-03-20, 13:37
@Rubaszny o k***a ale mi przypomniałeś, do dziś pamiętam jak w niedziele po obiedzie z rodziną odpalaliśmy jakiś koncert Kelly Family na vhs'ie co by muzyki posłuchać (MTV mogłem z rodzeństwem oglądać jedynie jak stary był poza domem bo tylko u niego na TV była satelita podpięta z dekoderem). Co do karteczek to zapadła mi w pamięci jedna z bodajże kawałkiem titanica zamrożonego. No i pamiętne tazo'sy ile to człowiek paczek chipsów wymacał by kupić te z tym pożądanym ustrojstwem w środku, eh piękne czasy to były :amused:

ch...........li

2017-03-20, 14:38
kurva kwejk normalnie

marinis

2018-11-22, 17:08
Świetny filmik, ale wnerwia mnie jak debile obrażają takie nastolatki. Chociażby co za śmieć podpisał tamten filmik "les debiles".