18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mało brakowało, prezesie.

Geishaa • 2024-03-10, 20:22
Akcja z dzisiaj.


Pantaran

2024-03-10, 22:37
Szarpnięcie się o Jarka o Donalda innych i w waszych małych niedołężnych rozumkach nawet nie wytworzy się świadomość że oni mają was w dupie i robią wszystko by przy władzy być. Co dobrego zrobił Jarek czy Donald ? Już za chwilę unia będzie ci mówić jak i kiedy masz srać a jak nie unia to ktoś inny. Żadna władza ani rząd nie robi nic by było ci lepiej oni robią to co im ktoś każe. Teraz lewaki na świecie mają głos i oni będą żreć schabowe a wy kotlety robaczane. Wybory są po to by hamować zjebow. Ale nie martwcie się istnieje kamyk w kosmosie co zmierza w naszym kierunku z przeznaczeniem unicestwienia wszystkich tylko kiedy nie wie nikt ale że jest to pewne jak nic .

Will70

2024-03-10, 22:46
Pantaran napisał/a:

Szarpnięcie się o Jarka o Donalda innych i w waszych małych niedołężnych rozumkach nawet nie wytworzy się świadomość że oni mają was w dupie i robią wszystko by przy władzy być. Co dobrego zrobił Jarek czy Donald ? Już za chwilę unia będzie ci mówić jak i kiedy masz srać a jak nie unia to ktoś inny. Żadna władza ani rząd nie robi nic by było ci lepiej oni robią to co im ktoś każe. Teraz lewaki na świecie mają głos i oni będą żreć schabowe a wy kotlety robaczane. Wybory są po to by hamować zjebow. Ale nie martwcie się istnieje kamyk w kosmosie co zmierza w naszym kierunku z przeznaczeniem unicestwienia wszystkich tylko kiedy nie wie nikt ale że jest to pewne jak nic .



Jedni i drudzy to j***ne nieroby, zapatrzone w kasę, władzę i własny interes, ale czymś innym jest robienie w ch*ja ludzi w zaciszu gabinetów i w miarę dać im żyć, niż kraść patrząc tym ludziom w oczy i śmiejąc się, traktując ich jak debili, którzy jeszcze na nich głosują, rozdawać publiczną kasę na prawo i lewo, zacisnąć sznur ludziom na jajach, i mówić że to dla ich dobra. Mam pisać o willa+, zakazie aborcji, mandatach z dupy, pałowaniu, szpiegowaniu, kłamstwie smoleńskim, okradaniu ludzi na cenie paliwa, i setki innych? Te k***y powinny być skazane z paragrafu o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i zabranie im całego majątku, włącznie z majątkiem rodziny, żeby już innej k***ie NIGDY nie przyszło to do głowy, a oni nie powinni wyjść z pierdla przez najbliższe 20 lat. W Chinach wszyscy dostaliby czapę po dwudniowym procesie. Ech...


:mrgreen:

Pantaran

2024-03-10, 22:58
Will70 napisał/a:

Jedni i drudzy to j***ne nieroby, zapatrzone w kasę, władzę i własny interes, ale czymś innym jest robienie w ch*ja ludzi w zaciszu gabinetów i w miarę dać im żyć, niż kraść patrząc tym ludziom w oczy i śmiejąc się, traktując ich jak debili, którzy jeszcze na nich głosują, rozdawać publiczną kasę na prawo i lewo, zacisnąć sznur ludziom na jajach, i mówić że to dla ich dobra. Mam pisać o willa+, zakazie aborcji, mandatach z dupy, pałowaniu, szpiegowaniu, kłamstwie smoleńskim, okradaniu ludzi na cenie paliwa, i setki innych? Te k***y powinny być skazane z paragrafu o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i zabranie im całego majątku, włącznie z majątkiem rodziny, żeby już innej k***ie NIGDY nie przyszło to do głowy, a oni nie powinni wyjść z pierdla przez najbliższe 20 lat. W Chinach wszyscy dostaliby czapę po dwudniowym procesie. Ech...


No tak masz rację jak opie**ole ci mieszkanie i nie będziesz wiedział kto i jak to jest ok a jak opie**ole ci mieszkanie i będziesz wiedział że to ja i nic nie będziesz mógł mi zrobić to już nie ok . Wynik mieszkanie zostało opie**olone a to nie powinno się wydarzyć. Nie ma różnicy jesteś oj***ny z dóbr na które zapie**alales pół życia. Nic nie zrozumiałeś TVN albo szwagier wyprał ci mózg

SkoPio1

2024-03-10, 23:00
Roskosmos napisał/a:

Nie ważne co dzisiaj robiłeś, ważne



Ważne, by wyraz „nieważne” pisać jak Polak.
Wykształcony.
;>

Ad rem: gdyby nie te cholerne pachołki, to można by rozważyć działanie dla dobra Polski.
Ale za mała prędkość, więc to wygrałoby kolejne wybory pisowcom.

juhc_nimda

2024-03-10, 23:02
motylekwbrzuchu napisał/a:

No, zajebiście. Też dzisiaj jechałem autem, jadłem też śniadanie, później obiad, a niedługo idę się umyć.



Slepy jesteś deklu, prawda?

dżonyłojlker

2024-03-10, 23:05
juhc_nimda napisał/a:

Slepy jesteś deklu, prawda?



No jestem :-(

Ale bryli nie założę, wolę być ślepy, niż spedalony.

Will70

2024-03-10, 23:05
Pantaran napisał/a:

No tak masz rację jak opie**ole ci mieszkanie i nie będziesz wiedział kto i jak to jest ok a jak opie**ole ci mieszkanie i będziesz wiedział że to ja i nic nie będziesz mógł mi zrobić to już nie ok . Wynik mieszkanie zostało opie**olone a to nie powinno się wydarzyć. Nie ma różnicy jesteś oj***ny z dóbr na które zapie**alales pół życia. Nic nie zrozumiałeś TVN albo szwagier wyprał ci mózg



Nie wiem czym się zajmujesz i kto ci co zaj***ł, ale ja akurat najlepiej wiem ile pisowkie k***y zaj***ły mi kasy z mojego biznesu. Więc jakieś te twoje argumenty z dupy.

miodziot

2024-03-10, 23:26
pazuzu napisał/a:

Ten debil jest tak oderwany od rzeczywistości przez ostatnie 8 lat że nawet nie wie że na czerwonym świetle się nie przechodzi. Cały czas mu wszędzie dupe wozili i pomyśleć że taki ktoś rządził tyle lat polską



ty jesteś większy

pazuzu napisał/a:

I też miałeś okazję pozbyć się tego pokurcza Kaczyńskiego?



żeby ciebie to nie spotkało czubku

Wiewór

2024-03-10, 23:30
Ten odklejony karzel dalej myśli że ma dyktaturę i ktoś dla niego zamknął całe miasto.

smc

2024-03-10, 23:32
Niedługo jak będzie spacerował, będą zamykać... Oddział.

laska - mosquito

2024-03-10, 23:35
oho filmik wyciekł, po autora już wchodzą na pięterko, a trolle wyzej się odpalają xD

kris1978

2024-03-10, 23:40
tomnbb napisał/a:

A mógł zostać bohaterem....



Tak, dokładnie a Tusk przyznałby mu order zasługi republiki federalnej Niemiec

majeńka

2024-03-10, 23:55
Duże szczęście kierowiec miał. 3 miesiące temu za nie padnięcie na kolana byłby natychmiast aresztowany.

lesku73

2024-03-11, 01:11
Gdyby nie ochroniarz to by tą starowinę głuchą i ślepą i głupią samochód trzepnął, człowieku szacun byś miał u wszystkich Polaków!