18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe szatanki

Pener • 2011-10-06, 00:27
ośmiolatki napie**alają (perkusista stary, 10l)


marcincore

2011-10-06, 17:05
-Huher
nie do końca Cie podzielam. Techno fakt... muzyka do klubu a nie do słuchania po ciemku na słuchawkach bez przesłania tylko Umc UMc , tak jak to teraz dupstep sie nazywa zero skal tylko pusta melodia nie trzymająca schematu.Za hip hopem też nie przepadam, ale stary nie lansiarki hh jak K44 i kilka innych ,może melodią mnie nie powalają bo jestem wychowany na innych klimatach za to tekst mozna przywołać do życia każdego z nas, bo spiewają to ludzie którzy coś przeżyli w życiu.
Mam kolegów punków i w starym hip hopie widzą dużo wspolnego, jednak teraz "hip hopowcy" od grubsona czy czegoś innego NA SZEROKO mówią "JA pie**ole metali i punków k***a Hip hop rulez no wiecie ganja też wejdzie to jestem troche rastamem! GRUBSON" !
To tyle.

szpiqlec

2011-10-06, 17:06
O ja jebie. Na kogo trzeba zagłosować, żeby u nas takie zajęcia w podstawówce dzieci miały?

Novik

2011-10-06, 17:18
@Huher o gustach się nie dyskutuję chamie j***ny trochę kultury

byo18

2011-10-06, 18:53
No k***a, aż przyjemnie posłuchać jak dzieciaki napie**alają :D Gdy za młodu sobie nieźle radzą, co będzie potem? ;)

shinbey

2011-10-06, 19:01
W tym momencie połowa perkusistów została zawstydzona.

Entej

2011-10-06, 19:14
j***ć wszystko i tak NO 1 PanterA

bartec

2011-10-06, 22:10
@UP
Niestety nigdy nie będę podzielał twojego zdania. Pantera definitywinie mi się nie podoba..a co do tytułu,to jakoś nie jestem pewien czy Metallica ma coś wspólnego z szatanem..Może Slayer (Chociaż Araya jest katolikiem..no k***a paradoks). A co do filmiku,no to dzieciaki dobrze grają. Mała na prowadzącej daje radę.Brak basisty,chociaż z nim czy bez niego,co za różnica. i tak ich nigdy nie słychać. Pener - za filmik - PIWO. :-)

Whitefire

2011-10-06, 22:44
Huher napisał/a:

nie zapominając o Ozzym osbourne



To on się jeszcze nie zaćpał? Kwestia czasu

mikel1994

2011-10-06, 23:10
@up,

Bóg sprzyja Ozziemu... Znaczy Ozzy sprzyja Bogowi, dlatego nie odchodzi.

Tak, czy siak, jak Osbourne odejdzie, to zastąpi tron Dio w piekle ] :->

Huher

2011-10-06, 23:17
a no żyje, nawet ostatnio w Polsce był :-)

Majsteriusz

2011-10-06, 23:48
Ja tam moze fanem Metallici nigdy nie bylem, pare kawalkow lubie, i to tych szlagierow w wiekszosci (pewnie uslysze ze wszystkie to szlagiery :P ) ale fakt faktem: patrzac na te dzieciaki az sie milo robi na sercu :-D

cannabis7777

2011-10-07, 12:44
Huher napisał/a:

jest nadzieja że pie**olony hip hop i techno odejdzie w zapomnienie

\

lamusie, to ze w twojej muzyce stawia sie nacisk na sprzęt i gre to nie znaczy, ze kazda w ktorej sie nie stawia na to nacisku jest gorsza. Wole prawdziwy tekst, niz napie**alanie na 5 sznurkach przyczepionych do drewnianej deski. lamusie. (double kill)

lapps

2011-10-07, 13:44
Cytat:

nie do końca Cie podzielam. Techno fakt... muzyka do klubu a nie do słuchania po ciemku na słuchawkach bez przesłania tylko Umc UMc , tak jak to teraz dupstep sie nazywa zero skal tylko pusta melodia nie trzymająca schematu



za techno nie przepadam, ale jest wiele gatunkow muzyki elektronicznej i wiele kawalkow, ktore fajnie sie slucha na sluchawkach w obojetne jakiej sytuacji(a po dobrych narkotykach to juz jest kosmos).
jakos 300 lat temu potrafili robic gleboka muzyke z przeslaniem bez uzycia ani jednego slowa. tylko teraz nagle oglupione przez telewizje spoleczenstwo stwierdzilo, ze zeby utwor mial przekaz, musza ten przekaz slownie uslyszec.

Crtz

2011-10-07, 15:22
Huher ty pedale, hip-hop to kultura a nie rodzaj muzyki pie**olony chłopku MTV

szczepan11600

2011-10-07, 19:35
Huher napisał/a:

Aż się chce patrzeć ... jest nadzieja że pie**olony hip hop i techno odejdzie w zapomnienie, a takie zespoly jak MetallicA czy AC/DC znów będą na pierwszym miejscu u młodych

nie zapominając o Ozzym osbourne



A co ci k***a przeszkadza w hip hopie po za tym jest to kultura.Muzyka to rap! Każdy ma prawo słuchać tego co lubi.

Zapraszam do lektury http://pl.wikipedia.org/wiki/Hip-hop