18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe okienka w pociągu...

Halman • 2024-01-06, 06:25

a pociąg płonie...

Hades2613

2024-01-06, 15:59
Co oni tak k***a drą te ryje,

Bul_od_bytu

2024-01-06, 16:01
Przez chwilę myślałem, że to jakaś zadyma pod budką z kebabem i typ im nie chce sprzedać falafela, a tu taki zonk :D
Jak tam musiało j***ć

AlbertoNihilo

2024-01-06, 18:43
seeed71 napisał/a:

Szyby w pociągach są grube, bez młota albo łomu raczej nic nie zrobisz, no i jeszcze ostre krawędzie zostają.....



Co ty pie**olisz? Są normalnej grubości i często mloteczek do zbijania szyby jest w przedziale. Ale tak to jest jak się siedzi w piwnicy całe życie i pisze głupie komentarze a w życiu się pociągiem nie jechało nawet.

Bul_od_bytu napisał/a:

Przez chwilę myślałem, że to jakaś zadyma pod budką z kebabem i typ im nie chce sprzedać falafela, a tu taki zonk
Jak tam musiało j***ć



Kolejny debil który próbuje być śmieszny. Sam tytuł wszystko opisuje a ty twierdzisz, że myślałeś, że to budka z kebebem? Naprawdę? Jak tam musiało j***ć? Tam było mega gorąco pecie a jebie to u ciebie w domu.

Zulu-Gula napisał/a:

Nikt nie wpadł na pomysł żeby gnoja dobić, a nie na żywca piec, ale ch*j tam, tak świeżo upieczone mięso będą ze smakiem wpie**alać, aż się uszy będą trzęsły i pozostaną same gołe kości.
Dobrze, że wodą polewali, bo by wyszło za suche.
Nie każdego stać, żeby odpie**olić taki grill z pociągu.



Kolejny cwaniaczek siedzący w piwnicy i piszący głupoty. Twój komentarz jest najgłupszy jaki czytałem w tym roku. Mam nadzieję, że jak kiedyś będziesz miał syna to spotka go ten sam los co tego gościa z pociągu a ja napiszę taki sam głupi komentarz pod filmem i będę miał bekę.

smc

2024-01-06, 21:38
Szkoda gościa...

Bul_od_bytu

2024-01-07, 06:17
AlbertoNihilo napisał/a:

Co ty pie**olisz? Są normalnej grubości i często mloteczek do zbijania szyby jest w przedziale. Ale tak to jest jak się siedzi w piwnicy całe życie i pisze głupie komentarze a w życiu się pociągiem nie jechało nawet.
Kolejny debil który próbuje być śmieszny. Sam tytuł wszystko opisuje a ty twierdzisz, że myślałeś, że to budka z kebebem? Naprawdę? Jak tam musiało j***ć? Tam było mega gorąco pecie a jebie to u ciebie w domu.
Kolejny cwaniaczek siedzący w piwnicy i piszący głupoty. Twój komentarz jest najgłupszy jaki czytałem w tym roku. Mam nadzieję, że jak kiedyś będziesz miał syna to spotka go ten sam los co tego gościa z pociągu a ja napiszę taki sam głupi komentarz pod filmem i będę miał bekę.



Gościu siedzi w okienku jak pani Jadzia co sprzedaje zapiekanki z Niewiadówki, stado ciapaków rzuca w sąsiednie szyby kamieniami zamiast użyć sensownie tego kija do podważenia okna. Typ z gaśnicą, który jebnął wszystkim ratującym po mordzie proszkiem zamiast podać ją gościowi do środka aby kupił sobie kilka sekund więcej. Młoteczek do zbijania szyb pewnie zaj***li tego samego dnia gdy pociąg ruszył na trasę, a nawet jakby tam był to wątpię żeby ten typ wiedział do czego służy. Ciapak za miejsce siedzące w pociągu jest skłonny zginąć bo alternatywa to podróż na dachu.
Z czego tu nie drwić?

Jebacmusimy

2024-01-07, 12:06
I tam go nie brakowało?

dr.lecter

2024-01-07, 23:17
Za gruby był i tyle. j***ć wszystkich grubasów - leniuchów pie**olonych.

Atlasss

2024-01-08, 04:50
Dupa piecze jak po ostrym kebsie