18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Małe nieporozumienie na trybunach

Jesse.Pinkman • 2023-10-05, 07:21
Na trybunach jak zwykle lepsze widowisko.

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-10-05, 07:37
Kto interesuję się rugbami ten pedał,gej i k***a lpgdowska. Do utylizacji i jazda z k***ami!!!

IcoJaRobieTu

2023-10-05, 08:24
No proszę jak kulturalnie, pokłócili się i dali sobie po mordach, bez żadnego skakania po głowach i 10 na 1. To na pewno US&A? Z drugiej strony leje się dwóch białasów, więc nie ma się co dziwić wysokiemu poziomowi walki.

Nazhir

2023-10-05, 08:47
I właśnie tacy ludzie jak ten w koszulce Herberta zbudowali potęgę białej rasy. Nie dają sobie w kaszę dmuchać, potrafią przyłożyć kiedy trzeba. A gdy widzą przeciwnika na deskach, to nie skaczą mu jak zwierzę po głowie, bo traktują zwycięstwo jako coś niezwykłego i niepowtarzalnego.

Widać też kulturę białych ludzi, że widząc zwadę dwóch białych ludzi, nie próbują uspokajać, wcinać się między wódkę a zakąskę, nie walą z partyzanta. Dwaj biali wyjaśnili sobie niesnaskę i powrócili do oglądania meczu, nie przeszkadzając nikomu. Tak to powinno wyglądać.

SantaMaria

2023-10-05, 09:26
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Kto interesuję się rugbami ten pedał,gej i k***a lpgdowska. Do utylizacji i jazda z k***ami!!!



ty to chyba dawno nie r*chałeś że tak frustracją zioniesz XD

Nazhir napisał/a:

Widać też kulturę białych ludzi, że widząc zwadę dwóch białych ludzi, nie próbują uspokajać, wcinać się między wódkę a zakąskę, nie walą z partyzanta. Dwaj biali wyjaśnili sobie niesnaskę i powrócili do oglądania meczu, nie przeszkadzając nikomu. Tak to powinno wyglądać.



biali to nie zwierzęta jak nigry :3

lukas_21221

2023-10-05, 13:05
SantaMaria napisał/a:

ty to chyba dawno nie r*chałeś że tak frustracją zioniesz XD
biali to nie zwierzęta jak nigry :3



Powiedziałbym nawet, ze nigdy nie r*chał

turor

2023-10-05, 13:23
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Kto interesuję się rugbami ten pedał,gej i k***a lpgdowska. Do utylizacji i jazda z k***ami!!!



Kolejny od krzyczenia jazda z k***ami i pierwszy do sp***alania :D

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-10-05, 17:12
SantaMaria napisał/a:

ty to chyba dawno nie r*chałeś że tak frustracją zioniesz XD
biali to nie zwierzęta jak nigry :3



Jak nie r*chałem?? Dziś przecież r*chałem Twoją dziewczynę. Zapytaj się jej. :losk***a:

tomnbb

2023-10-05, 17:42
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Kto interesuję się rugbami ten pedał,gej i k***a lpgdowska. Do utylizacji i jazda z k***ami!!!



Kto nie rozróżnia futbolu amerykańskiego od rugby ten chodzi do Dąbrowy na plebanie a później jest obolały i zawstydzony

dgfdfg

2023-10-05, 18:54
ja pie**ole moja babcia 96 lat lepiej gardę trzyma

Marcmich

2023-10-05, 19:41
skalkulował szybko :D

lacrimal

2023-10-05, 21:10
A to nie było tak że niebieski zajął drugiemu miejsce, dał gościowi po ryju a potem go przepraszał bo myślał że to jego ?

TurboKaczka

2023-10-06, 14:59
dgfdfg napisał/a:

ja pie**ole moja babcia 96 lat lepiej gardę trzyma



często się z nią napie**alasz?