18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MALARSTWO (CZĘŚĆ 2) odc. #92 - MaturaToBzdura.TV

~MaturaToBzdura.TV • 2013-06-06, 23:46

-Czy daltonista może malować obrazy?
-Jak nie rozróżnia kolorów, to po co malować?

wkurzonymenXP

2013-06-07, 19:53
"JOTUBOWE " D.N.O. Chciałbym aby taki pedał podszedł do mnie ze swoja 'kamerkoawo-ajfonowo-jotuberska glaca' i od razu byłby materiał na HARDA !

RHminus

2013-06-07, 21:12
Jaki pajac, otóż, Vincent van Gogh wcale SAM sobie tego ucha nie obciął ;> (gdyby się orientował w historii troszkę i w newsach z tej dziedziny to by wiedział a tak wytyka coś, o czym nie ma sam pojęcia ;] )

"to jest często na kwejku"... już za ten tekst bym strzelił w ryja tego cepa

zarpion

2013-06-08, 00:00
ostentacja z jaką ludzie głoszą takie debilizmy mnie rani... kutomba.

Hecatrion

2013-06-08, 15:34
Taumantis napisał/a:



Czyli to, że nie lubię matematykami znaczy że mogę nie umieć dodawać? Matura jest za prosta, nie są nam potrzebni łopaciarza ze średnim, którzy myślą, iż nadają się do czegoś innego. Średnie wykształcenie daje im jakiś zamysł, że coś znaczą i mają we łbie, gdzie tak na prawdę tylko praca fizyczna i kopanie rowów. Za czasów starej matury jeszcze trzymała ona jakiś poziom. Wśród naszych rodziców trzymała poziom na prawdę wysoki i szeregowy pracownik znał swoje miejsce. Proszę was znajcie swoją wartość, nie róbcie matury na siłę bo to i tak nie da wam pracy



Tak, matura jest prosta. Choćby tegoroczna z rozszerzonej matematyki. Ale pytanie w stylu "Autoportret malarza bez ucha" to bym k***a nie odpowiedział, bo nie oglądam codziennie obrazów. A popularne obrazy np. te historyczne kojarzę, ale jak ktoś mi go opisze to nie odpowiem po tytule, tyle, pozdrawiam