18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała Rosjanka

~LegendarnyZiom • 2013-07-25, 22:44
Ekspert w dziedzinie motoryzacji. :amused:



Trochę śmierdzi fejkiem. Rosja, tyle samochodów i żadnej Łady? :wtf:

~zsakuł

2013-07-25, 22:51
Szykują dziewczynkę na rosyjskie realia drogowe, musi wiedzieć co w nią przyj***ło :D
PS przy subaru się zesrała i przy merolu też.

jackjack

2013-07-25, 22:56
fajne fury.

LoperPL

2013-07-25, 22:58
Jakie oni tam auta mają... wow nie to co mój parking przed blokiem.

pisage

2013-07-25, 23:01
Mój syn w wieku 2 lat znał wszystkie marki samochodów jakie można spotkać w Polsce. Czasem tylko przy Subaru i Hyundaju się zawieszał. Tym razem żaden Rusek nie będzie lepszy od Polaka!!

hgh

2013-07-25, 23:03
BeEmWe ominela!

Arana

2013-07-25, 23:04
zgadzam się z pisage, mój siostrzeniec również umiał w tym wieku wszystkie marki samochodów, to żaden wyczyn dla dziecka.

SzybkiLopez85

2013-07-25, 23:10
zsakuł napisał/a:

Szykują dziewczynkę na rosyjskie realia drogowe, musi wiedzieć co w nią przyj***ło :D
PS przy subaru się zesrała i przy merolu też.



A ty się zesrałeś przy Żuku jak stary ruszał sprzed domu :P

masaq

2013-07-25, 23:12
LegendarnyZiom napisał/a:

Ekspert w dziedzinie motoryzacji. :amused:
Trochę śmierdzi fejkiem. Rosja, tyle samochodów i żadnej Łady? :wtf:



Bo to rosja i pewnie moskwa, to nie to co bieda polska. Niestety takie są realia.

Od dawna jestem zdania, że najwyższy czas uczyć sie rosyjskiego jak ktoś poważnie myśli o interesach - bo tam jeszcze masz szanse cokolwiek zrobić i ludzi mają fantazję i odwagę. W całym bloku wschodnim dogadasz się po rosyjku, nie to co po angielsku. Dlaczego ludzie kręcą interesy np w mołdawii itp a nie w polsce ?

Zaraz zaraz, może cło, podatki albo to że towar idący przez moldawie z poza europy ( chiny, bangladesz itp ) podlega innym opłatom celnym ?

k***a co ja pisze skoro i tak 99% ludzi z sadola tego nie zrozumie ...

SzybkiLopez85

2013-07-25, 23:16
masaq napisał/a:



Bo to rosja i pewnie moskwa, to nie to co bieda polska. Niestety takie są realia.

Od dawna jestem zdania, że najwyższy czas uczyć sie rosyjskiego jak ktoś poważnie myśli o interesach - bo tam jeszcze masz szanse cokolwiek zrobić i ludzi mają fantazję i odwagę. W całym bloku wschodnim dogadasz się po rosyjku, nie to co po angielsku. Dlaczego ludzie kręcą interesy np w mołdawii itp a nie w polsce ?

Zaraz zaraz, może cło, podatki albo to że towar idący przez moldawie z poza europy ( chiny, bangladesz itp ) podlega innym opłatom celnym ?


k***a co ja pisze skoro i tak 99% ludzi z sadola tego nie zrozumie ...



Wiesz kto się nie zna? - Ty. Jedyna prawda jaką napisałeś to Rosja i jej możliwości.

masaq

2013-07-25, 23:27
SzybkiLopez85 napisał/a:


Wiesz kto się nie zna? - Ty. Jedyna prawda jaką napisałeś to Rosja i jej możliwości.




tak ? a może mi wmówisz, że produkty z mołdawi nie są zwolnione z cła ? jest cala lista takich produktów i to długa.

dodatkowo masz w mołdawii 7 stref ekonomicznych ( przypominam, ze to kraj gdzie mieszka 3 500 000 ludzi ) w których jesteś zwolniony dodatkowo z różnych podatków oraz masz obniżone opłaty celne

SzybkiLopez85

2013-07-25, 23:33
masaq napisał/a:




tak ? a może mi wmówisz, że produkty z mołdawi nie są zwolnione z cła ? jest cala lista takich produktów i to długa.

dodatkowo masz w mołdawii 7 stref ekonomicznych ( przypominam, ze to kraj gdzie mieszka 3 500 000 ludzi ) w których jesteś zwolniony dodatkowo z różnych podatków oraz masz obniżone opłaty celne


pochodzisz z Mołdawii:)? Wyjedź tam i spróbuj przeżyć, jak tam jest tak świetnie to nie siedź tutaj dłużej i nie obciążaj polskiej gospodarki:)
Nie wiesz co piszesz.

masaq

2013-07-25, 23:44
SzybkiLopez85 napisał/a:


pochodzisz z Mołdawii:)? Wyjedź tam i spróbuj przeżyć, jak tam jest tak świetnie to nie siedź tutaj dłużej i nie obciążaj polskiej gospodarki:)
Nie wiesz co piszesz.



nie mówię o życiu tam, tylko o interesach ... wiesz co to jest import i interes ? bo mam wrażenie, że nie

i uprzedzając twoje pytanie, tak byłem w mołdawii i wiem jaka tam jest bieda poza kiszyniowem

MrSiwy88

2013-07-26, 01:24
Niech się uczy przyszła blachara :p