18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mała nauczka dla drogowych świętych krów

canni • 2016-03-03, 21:52
Chyba zacznę kolekcjonować wystraszone drogowe święte krowy, trochę tego pousuwałem, a w sumie można by niezłą kompilacje zrobić ;)



Nie było bo własne...

canni

2016-03-04, 15:50
menelreoot napisał/a:

A czego można się spodziewać w mieście, pojeździsz jeszcze parę lat i przestaną Cie obchodzić święte krowy bo to normalność. Wnioskując po dźwięku silnika to masz 125cc, w angli 125 to raczej z L jeździsz , czyli niedawno zacząłeś.



Sądząc po Twojej ocenie, nie masz pojęcia o czym mówisz, to jest 535cc, mianowicie Yamaha XV 535 Virago, nie brzmi jak typowy widlasty chopper, bo to japńczyk, w praktycznie idealnym, fabrycznym stanie. Na takie zabawki "L" nie dają ;)

Dziwni mnie to, bo w Polsce na drogach aż tyle świętych krów nie ma, no ale cóż, to Twój ból (_|_) nie mój :)

lorddiod

2016-03-04, 16:56
~Kotli - to nie jest " niedozwolone miejsce". akcja jak widze dzieje się w UK a tu są zuuuupełnie inne zasady, takie bardziej średniowiecze drogowe. Jedyne miejsce gdzie nie możesz przełazić jak p*zda przez jezdnie to autrostrady i obwodnice a w mieście(nawet centrum) możesz wejść na środek drogi bo piesi mają w UK pierwszeństwo i wszyscy muszą się zatrzymać. mnie to też wk***ia jak jeżdże ale cóż nie będę im narzucać bo w gości tu jestem na jakiś czas.

najbardziej bawi mnie jak jakaś błyskotliwa mamuśka wbija na przełaj przez ruchliwą drogę w godzinach szczytu a ja hamuje i trzymam rekę na telefonie a co by materiał na harda dostarczyć ale jeszcze się nie udało ;(

decode21

2016-03-04, 17:53
lorddiod napisał/a:

akcja jak widze dzieje się w UK a tu są zuuuupełnie inne zasady, takie bardziej średniowiecze drogowe. Jedyne miejsce gdzie nie możesz przełazić jak p*zda przez jezdnie to autrostrady i obwodnice a w mieście(nawet centrum) możesz wejść na środek drogi bo piesi mają w UK pierwszeństwo i wszyscy muszą się zatrzymać. mnie to też wk***ia jak jeżdże ale cóż nie będę im narzucać bo w gości tu jestem na jakiś czas.



O znaku "strefa zamieszkania" słyszałeś? Skoro kierujesz jakąś pierdziawką to powinieneś kodeks ruchu drogowego znać. W PL też masz pełno obszarów gdzie pieszy może chodzić jezdnią i ma zawsze pierwszeństwo, są to często centra miast lub osiedla.