18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Makabryczne potrącenie policjanta

~Angel • 2014-09-05, 09:23
wina kierowcy oczywista


zetixel

2014-09-05, 13:30
to jest film instuktażowy dla policji pod kryptonimem
"jak szukać ch*ja do dupy".

Nekol

2014-09-05, 13:42
j***ny zjeb. Wpie**olił się na maskę jakiegoś samochodu i zniszczył mu szybę. Proponuje dla policjanta terapię dr Parabellum 9.

bogulo

2014-09-05, 13:42
Dobrze ze nie staly tam kartony.

JaE

2014-09-05, 13:50
m_p napisał/a:

po napisach na kamizelkach i krzykach wydaje sie że to portugalia/hiszpania...wtf? myslałem że taki poziom sk***ysynstwa to tylko w rosji/ukrainie



Boś głupi jak but, ot co. Słyszałeś kiedyś o ruchu Occupy Wall Street? O tym jak amerykańska policja pałowała, gazowała i aresztowała protestujących pod zarzutem zakłócania porządku społecznego? Słyszałeś o bezkarności policji w USA? Obudźcie się drogie dzieci bo żyjecie w świecie iluzji. Myślicie że jesteście wolni bo macie internet, tablety i inne udogodnienia XXI wieku. W rzeczywistości jesteśmy jak świnie karmione w rzeźni. Komuna celowała do ludzi z karabinów, w kapitaliźmie działa to po prostu bardziej podstępnie ale cel jest ten sam.

kokroucz

2014-09-05, 13:52
@UP
ale sie nakręciłeś, doszedłeś nie? ......nooo przyznaj się.. :) doszedłeś świntuchu

panchamityle

2014-09-05, 14:43
Bez żartów, to mogą oglądać małe dzieci - to powinno być na hardzie :-/

b00mba

2014-09-05, 14:51
@JaE
Tak k***a. Jest takie powiedzenie że większość uważa że większość jest głupia. Ile razy słyszałem jakieś teorie spiskowe od ludzi mocno przeciętnych( w tym ograniczonych), którzy zażekali się że oni rozumieją świat... "jestem jedyną wybitną jednostką, orłem w świecie baranów "(tak myśli większość). Szczególne trudne są takie myśli zwłaszcza w erze programów mówiących o teoriach spiskowych, książkach, różnych Pulitzerach, pogłoskach o ufo, fbi itp. (nie mówie że z góry wszystko jest fałszem) ....dobra panie orzeł zacznij od tego że wejdziesz do słownika i poszukasz co to jest kapitalizm i wolność rynkowa. Następnie zastanowisz się w jakich krajach jest ten kapitalizm.

szymonekk

2014-09-05, 14:56
Ja przepraszam, ale o co tu k***a chodzi?

JaE

2014-09-05, 16:58
b00mba jakie znowu teorie spiskowe? Skończ waść, nigdzie żadnych teorii spiskowych nie pisałem ani nie twierdzę że jakaś grupa ludzi chce wszystkim rządzić. Najzwyczajniej w świecie napisałem że ludzie mogą być i są uciskani na całym świecie, różnią się tylko metody. A powodem do napisania tego było stwierdzenie innego użytkownika jakoby takie akcje były możliwe tylko za naszą wschodnią granicą co jest oczywistą bzdurą.Ot chociażby ostatni głośny temat na sadolu o ściganiu internautów wypisujących jakże nietolerancyjne, obraźliwe hasło- ciapak. Masz tu wolność słowa w naszym kraju mistrzuniu. W dzisiejszych czasach tolerancja działa tylko w jedną stronę, a spróbuj tylko się nie zgadzać z tolerancją "wolny" człowieku!

b00mba

2014-09-05, 19:21
@up

No u nas nie ma wolnośći, zgadzam się z tym. Całkowicie się zgadzam, mówię tylko że pociskasz banałami i tyle. Napisałeś przecież , że żyjemy w świecie iluzji i ty jesteś swiadomy. Użyłem terminu "teorie spiskowe właśnie w tym kontekście. Ty coś wiesz,albo mala grupa cos wie, a cała reszta jest ślepa. A ja powiedziałem że tak myśli każdy, więc to jest poprostu banał . Natomiast omówiłeś system kapitalistyczny i powiedziałeś że są w nim metody które tłamszą ludzi, tym samym podkreśliłeś, ba NAPIĘTNOWAŁEŚ , jakby oczywistością i ogólne przyjęto prawdą było że tak nie może być, jakbyśmy żyli w kapitaliźmie i ktoś nam wciskał kłamstwa że jest dobrze. JEst źle, ale w kapitaliźmie nie żyjemy, a być może dla tego że nie żyjemy Kraje które promują kapitalizm (wolny rynek) nie prowadzą ingerencji w sferze gospodarczej, ideowo nie prowadzą również ingerencji w sfery obyczajowej- te sfery się logicznie i dedukcyjnie przenikają(a nawet jakby chcialy to nie maja na to pieniedzy) . Jeżeli kraj prowadzi taką ingerencję to nie promuje systemu kapitalistycznego, chodzby się przy tym zapierał. Natomiast kraje które wymieniłeś takie jak usa czy kraje europejskie nie mają nic wspólnego z kapitalizmem. Mam wrażenie że całą czas myślisz przede wszystkim o krajach realizujących politykę państwa opiekuńczego którę nakłada na obywateli duzo przepisow. Natomiast jeżeli mówisz, że to jest niezależne od polityki państwa, że jakby byl kapitalizm to tez nie byloby dobrze ale pod innymi względami, to nie ma problemu. Albo, jest ale bezsensowny. BO jakby był, to czyja to wina, ? Problem którego nie da się rozwiązać nie jest problemem, akceptuje się go jak rzeczywistość.
PS.
OBecnie przewazaja partie socjalistyczne, centro-lewicowe no to jak moze byc kapitalizm ?

JaE

2014-09-05, 20:51
Pisząc o kapitalizmie miałem na myśli nie system ekonomiczny a całościowy system znany dziś właśnie pod nazwą "kapitalizm"- czytaj zachodni. Tak samo jak mówimy wciąż o demokracji mimo iż z czysto technicznego punktu widzenia nie ma prawdziwej demokracji, nawet w Szwajcarii której najbliżej do demokratycznego systemu. Tak więc słowo kapitalizm faktycznie było uogólnieniem z mojej strony, być może nie trafionym. Mea culpa.

afisz80

2014-09-05, 22:56
ale ładnie dupskiem naskoczył, przednia szyba tak pęka jak się spotyka z twardą czaszką jakiegoś pieszego zgarniętego przy 50 km/h a nie z tłustą dupą przy 5 km/h

Pener

2014-09-06, 01:12
ruskie się szkolą

Mercury001

2014-09-06, 11:54
Pewne stacje telewizyjne w Polsce pokazałyby ten materiał dopiero OD 9 sekundy, oczywiście z odpowiednim akcentowanym komentarzem :-)