18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Major Bauman we Wrocławiu - 22 osoby zatrzymane

myst1cPOWER • 2013-10-18, 18:56
"Nawet nie udawali, że to ma coś wspólnego z prawem, tylko zatrzymali ludzi na polityczne polecenie, by lewakom się miło obradowało."

Państwo policyjne, co więcej można powiedzieć...

lenux

2013-10-19, 01:13
@up Lordzik 92
Nie bądź p*zda tylko zacznij się udzielać, a może coś się w końcu zmieni. Zamiast siedzieć i narzekać, zrób coś, cokolwiek, pójdź na Marsz Niepodległości i zobacz ilu tak naprawdę ludzi jest zainteresowanych wypie**oleniem tego j***nego rudego ch*ja i jego bandy świń przy korycie. Mam nadzieje, że przyjdzie w końcu taki dzień, że te czerwone sk***ysyny zostaną rozstrzelane. A w zamian będę mógł zobaczyć, jak inne kraje wypowiadają się o Polsce z szacunkiem i trzęsą dupami, jak to dawniej bywało. A jeeli nie ja to chociaż moje dzieci. Siła jest w jednostce, pamiętajcie, to my jesteśmy Polakami i jeśli my nie wyjebiemy tej bandy brudasów to dzieci ich dzieci na wieki będą wpie**alały przy korycie. Amen

p1col0

2013-10-19, 01:40
@Ęriko De Skuczas Palabras
To ja wolę unieważnić swój głos. Lepiej tak niż nie iść na wybory (jakiekolwiek).

WalniętyKnur

2013-10-19, 01:53
kocham ich, jak pie**olą o brunatnej przemocy.

Zawisza Czarny

2013-10-19, 09:25
k***a trzeba zrobić zbiorczy z ogłoszeniami, gdzie są aktualnie jakieś strajki, bo po takich akcjach sam chętnie bym poszedł a k***a nigdzie nie ma info o tym gdzie i kiedy są :/

darnok99

2013-10-19, 10:18
A tam pie**olenie, było za dużo osób protestujących przeciwko temu samemu więc była to nielegalna manifestacja. Jakby zgłosili się do urzędu o zgodę na manifestację to nikt nie mógłby im odmówić, ale wtedy nie dałoby się mówić o państwie policyjnym.

EdmundKemper

2013-10-19, 10:55
Ludzie i tak zagłosują na Donalda bo jeśli nie PO to PiS, a wszyscy wiedzą, że Polskę rozwala Kaczor, on jest przyczyną niejednolitości narodu i trzeba go odsunąć od władzy. Ech, toć taki polski paradoks.

Peter-Norivotset

2013-10-19, 16:16
p1col0 napisał/a:

@grzechu5444
Proponuję założyć własną partię, przedstawić program, wygrać wybory i rozp**rdolić to wszystko i zacząć od nowa. Skoro nie ma na kogo głosować to jak inaczej ma wyglądać sytuacja??


Jak to k***a nie ma na kogo głosować. A Korwin-Mikke? Ah tak pewnie dla większości to świr... Szkoda tylko, że cieszy się najwięszkym poparciem wśród przedsiębiorców, a były wiceprezes banku polksiego Rybiński powiedział o Korwinie, że gdyby doszedł do władzy Polska rozwijałaby się w tempie 10% rocznie.
No ale Wam nie pasuje. Więc dalej głosować na swoch panów i zamknąć ryje jak dopie**olą wyższy podatki, nawet nie piśnijcie.