18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mają rozmach...

Pfciuki • 2013-03-05, 16:18
Kupę forsy musieli na to wydać...amerykańce
w 1:30 nadlatuje "UFO" (B2)

mikEWrona

2013-03-07, 03:34
Taka Sytuacja nie.

IceIce

2013-03-07, 05:34
wik19740 napisał/a:

Właśnie taki samolot zestrzelili Serbowie bo nie wiedzieli że jest niewidzialny dla radarów , dziękuję , do widzenia.



Tych samolotów wyprodukowano w liczbie 21 :) z tego co wiem ta liczba nigdy się nie zmieniła a samolot o którym mówisz to F-117. Popraw mnie jeśli nie jestem na czasie :P

lobominator

2013-03-07, 06:20
Blisko byliście.
Jeden egzemplarz B2 hamburgery sami rozbili, zaraz po starcie z bazy.
Przyczyną była awaria komputera.
Żaden B2 nigdy natomiast nie został zestrzelony.
Zestrzelono za to jednego F117, w 1999r w Kosowie.

PS. Bombowców B2 wyprodukowano 20 sztuk + 1 prototyp.
Piękne to maszyny, tyle tylko, że praktycznie nieużywane.
Przez większość czasu stoją bezczynnie w hangarach.

EdmundKemper

2013-03-07, 10:09
IRONiczny napisał/a:

@EdmundKemper
cena to ok 2 do 2.5mld$ za sztukę, dolicz do tego koszt utrzymania i modernizacje, koszt wzrasta do astronomicznych kwot, to nie był hejt na Polska Armię, ale próba ukazania dysproporcji w kosztach, wydatkach i o ile są potężniejsi od nas



No więc to chyba normalne, że skoro są potężniejsi i bogatsi oraz mają większe wojsko to będą mieć lepsze maszyny? To tak jakby porównać Polskę i Albanię i dać na siłę do zrozumienia Albańczykom, że są biedniejsi od nas i gorzej wyposażeni.

@up do kogoś tam kto wyzywa od polaczków. Dopóki w Polsce istnieje takie coś jak Wojska Specjalne to Amerykanie nigdy nie pomyślą o zaatakowaniu Polski. Przynajmniej wojskowi bo politycy to nie wiadomo co mają w głowie. Zresztą bez sensu jest gadanie, że ktoś kogoś zniszczy. Jedyny chyba kraj na świecie, który jest tak niepoważny żeby zaatakować inne państwo to Korea Północna, no ale to inna bajka ;)

krzysiek0909

2013-03-08, 01:10
@up
Chyba o Afryce zapomniałeś kolego.