18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mahomet

kzm • 2013-03-16, 15:21
Perskie malowidło z XIX w. ukazujące Mahometa.


Okash

2013-03-16, 16:19
widać samica(?) wniebowzięta...

Gracjan

2013-03-16, 16:28
stanoł mi, jestem normalny?

Sub _ Zero

2013-03-16, 16:33
Gracjan napisał/a:

stanoł mi, jestem normalny?


To pierwsze objawy bycia szmatogłowym, zrób coś póki nie jest za późno.

HariDee

2013-03-16, 16:39
Vinterlandet napisał/a:

@up

Ta, już widzę, jak sobie dajemy w kaszę dmuchać turbanom. ;)



A pewnie ze tak. Nie lubie srac do swojego obozu, ale dajemy sie.

Loaloa

2013-03-16, 16:40
Po pierwsze jeśli perskie to nie z XIX wieku, jeśli z XIX wieku to nie perskie. Po drugie w islamie nie wolno utrwalać wizerunku żadnej postaci, która ma cokolwiek wspólnego z religią. Więc to na pewno nie jest Mahomet. Jeśli się hejtuje jakąś ideologię dobrze jest przyswoić choć trochę wiedzy o niej. Wypada znać swojego wroga no i nie wychodzić na błazna przy pierwszej lepszej okazji, jak to udało się komentatorom powyżej.

mare30ks

2013-03-16, 16:56
@up to bez znaczenia bo arabusy to pojeby wiec hejtowac mozna a nawet nalezy za byle co

Hi...........zu

2013-03-16, 17:21
Loaloa. Śmierdzisz mi arabusem.

Iron96

2013-03-16, 17:34
Jak żartować sobie z jednej z najważniejszych postaci w Islamie to wszyscy happy. Jak zażartować sobie z byłej głowy Koscioła Katolickiego to wielkie oburzenie. Wyzywanie od gimbusów, mówienie ile to hejtów idzie na Katolików a na Muslimów wcale,
ogólnie flame'y się sypią Tematu nie ma po kilku godzinach.
I nie jestem żadnym kozo**cą tylko agnostykiem. Islamu bardziej nie lubię, ale wk***ia mnie takie coś po prostu. Brak dystansu. Ci którzy mogą się zesrać kiedy żartuje się ze swojego śmieją się z podobnych tematów o kimś innym. Jakie to "niegimbusowskie".
Btw. Jak coś z XIX w. może być perskie?

milosciprzyjazn

2013-03-16, 17:45
Kato-sadole w natarciu. Gdybyście dostawali pieniądze za hipokryzję, to byście ku*wa byli najbogatszą instytucją na świecie.

Pozdrawiam

Dobrutro

2013-03-16, 18:00
W XIX wieku państwa Europy walczyły o wpływy w PERSJI! Nazwa Iran utrwaliła się dopiero w XX wieku.

milosciprzyjazn

2013-03-16, 18:07
Odpowiedzieliście tylko na jeden z argumentów... To nie Mahomet na obrazku, tyle w temacie.

misfire

2013-03-16, 19:44
Gracjan napisał/a:

stanoł mi, jestem normalny?



Nie. Jesteś turbanogłowym.

Ja...........ro

2013-03-16, 21:41
Vinterlandet napisał/a:

@up

Ta, już widzę, jak sobie dajemy w kaszę dmuchać turbanom. ;)



zdziwiłbys się. patrz - Żydowski Harlem Shake. Coś się komuś nie spodoba i cenzura.

Max Ibuprom

2013-03-16, 23:44
"Kato-sadole w natarciu. Gdybyście dostawali pieniądze za hipokryzję, to byście ku*wa byli najbogatszą instytucją na świecie.

Pozdrawiam "

Przecież dokładnie tak robią w tym momencie i od 2tys lat xD

Co do JP2 a machometa r*chajacego koze to ciężko się spodziewać żeby ludzie, Polacy dla których(dja jednych mniej dla drugich bardziej) JP2 jest ikoną wartosci, patriotyzmu i wiary, jest wielkim polakiem dla którego wiele ludzi ma ogromny szacunek(pomijam czy właściwie czy nei bo nie znam na tyle tematu), ciężko się spodziewać żeby ludzie pozwalali jechać po nim na poziomie jechania po szmatłogłowym patolu r*chającym koze CO JEST BARDZO ŁADNIE UWIECZNIONE, także chyba się tego nie wstydzą! O.o


Inna sprawa że to jak ludzie się zachowują, jakie pełne nienawiści rzeczy piszą, ile jadu w sobie mają poprostu mnie przeraża:O Ludzie opanujcie się, to ejst szaleństwo co Wy robicie, rozumiem żarty żartami, ale z dystansem a nie zalewać wszystko żrącym jadem któty trawi nasze serca i nie pozwala się kochać i zjednoczyć-wybaczajmy sobie więcej!

Buziaki Polaki i nie dajcie zapanować nad sobą nienawiści- to ejst najgorsza droga jaką cżłowiek może w życiu wybrać... Cieszcie się z tego co macie bądzcie wyrozumiali dla innych i pamiętajcie żę każdy się myli, czy Ty czy ja i dlatego warto mieć trochę więcej dystansu do tego co sie mówi bo rzeczy często nie są takie jak się wydają na pierwszy rzut oka a czasem może być za późno, żęby przeprosić.... :/ Więcej rozwagi i spokoju ducha tego życzę sobie i moim rodakom, amen! ;)

Także brońmy swoich, bo to jest w naszym interesie, to jest naturalne ale też z rozsądkiem i sprawiedliwie, a dla szmatłogłowych też trzeba mieć trochę zrozumienia i wstrzemięźliwości w wyciąganiu pochopnych, okropnych opini!

Chociaż w przypadku tego malowidła raczje eni ma miejsva na zwatpienie, wyrozumiałość i przebaczenie....! Fuckin sick! O.o