18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

magnum 44

xhitlerx • 2011-11-05, 17:06
Gdzieś w USA - kraju, w którym broń może sobie kupić każdy szary obywatel.
Właściciel sklepu z bronią: Hi, How can I help you?
Klient: I am looking for a gun.
Właściciel: What kind of gun are you looking for?
Klient: (wskazuje na największą giwerę za gablotą): That one looks about right.
Właściciel: (bardzo zaskoczony): Why do you need a .44 magnum?
Klient: It is for shooting at cans.
Właściciel: (wskazując klientowi na najzwyklejszego w świecie Glocka) Well, this is the perfect size for shooting at cans.
Klient: (upierając się przy .44) Nah, I need this one.
Właściciel: OK, what kind of cans are you shooting at?
Klient: Mexi-cans... Puerto Ri-cans... Afri-cans...

Ha...........ng

2011-11-06, 00:20
maciek98 napisał/a:

I nie ma czegoś takiego jak "użyszkodnik"



ITy k***a niby jesteś od maja na sadisticu i nawet k***a nie wiesz, że to określenie jest prawidłowe na tym forum :ks_homer:

Sz...........an

2011-11-06, 00:27
Hacerking napisał/a:



ITy k***a niby jesteś od maja na sadisticu i nawet k***a nie wiesz, że to określenie jest prawidłowe na tym forum :ks_homer:



Nie ma czegoś takiego wcale. Słowo to może być co najwyżej slangiem który panuje na forum.

Ale wiesz co? Postawie ci piwo ot tak za niewiedzę.

xhitlerx

2011-11-06, 00:28
Up

zamknąc ryje, ch*j nas obchodzi kto pracuje na zmywaku a kto chodzil do gimnazjum

Sz...........an

2011-11-06, 00:31
xhitlerx napisał/a:

Up

zamknąc ryje, ch*j nas obchodzi kto pracuje na zmywaku a kto chodzil do gimnazjum



Powiedz to xiontZ-ikowi :-D to znowu napisze 15 metrowy komentarz jaki to on nie jest i co on to w życiu osiągnął.

xiontZ

2011-11-06, 00:37
maciek98 napisał/a:



Powiedz to xiontZ-ikowi :-D to znowu napisze 15 metrowy komentarz jaki to on nie jest i co on to w życiu osiągnął.



Nie będę pisał więcej niż kilka zdań bo wiem ze namiastka mózgu jaka władasz i tak pozwoli ci zrozumieć tylko co drugie słowo. A tak spytam przy okazji, to 98 w twoim nicku to nie przypadkiem data urodzenia? :roll:

lenux

2011-11-06, 00:41
Dobre w ch*j, mogłby by ktoś przetłumaczyc?

xhitlerx

2011-11-06, 00:47
xiontZ wypie**alaj na harem!

xiontZ

2011-11-06, 00:58
xhitlerx napisał/a:

xiontZ wypie**alaj na harem!



Przepraszam jeśli uraziłem cie którymś ze swoich postów. Nie sadziłem ze zrozumiesz. Wybacz.

zejfi

2011-11-06, 01:23
A mnie to nasunęło na myśl pewien fajny przepis w niektórych stanach. Nie możesz tam kupić bez zezwolenia broni palnej, chyba że jest to broń długa. :snajper2:

Sethemar

2011-11-06, 06:10
Co za kiepy
Błahahahah
Przeczytałem całą waszą awanturę i o mało z krzesła nie spadłem ;]

FreakyOmen

2011-11-06, 07:19
xiontZ napisał/a:



Problem polega na tym ze skończyłem w Polsce studia na kierunku filologia angielska i od dłuższego czasu mieszkam w Londynie. Powiem ci tyle, ze jakbyś usłyszał prawdziwego anglika albo szkota , z którymi mam okazje pracować to twoja nabyta w gimnazjum znajomość angielskiego na niewiele by ci się zdała. Kolejny chcial błysnąć :homer:



Przyjacielu ! Zgadzam się w 100% Sam mieszkam w Szkocjii i Ja z płynnym angielskim często mam problem by rodowitego szkota zrozumieć bo mają kilkanaście gwar tak jak i my polacy mamy swoje.... Ale Galic Albo inny jakiś język skumać to jak rozumieć płynnie Arabskii ...

Sz...........an

2011-11-06, 10:52
xiontZ napisał/a:



Nie będę pisał więcej niż kilka zdań bo wiem ze namiastka mózgu jaka władasz i tak pozwoli ci zrozumieć tylko co drugie słowo. A tak spytam przy okazji, to 98 w twoim nicku to nie przypadkiem data urodzenia? :roll:



tak jest to data urodzenia ale napisana odwrotnie :) . Niczym nie wyróżniasz się od innych na stronie, bo jesteś kolejną osobą która tak uważa.

I ktoś tu miał rację "uciekaj" na harem albo: :idzwch*j:

xiontZ

2011-11-06, 13:16
maciek98 napisał/a:



tak jest to data urodzenia ale napisana odwrotnie :) . Niczym nie wyróżniasz się od innych na stronie, bo jesteś kolejną osobą która tak uważa.



Nie no jasne, ze odwrotnie ;-) Widać to zwłaszcza po poziomie twoich wypowiedzi.

Sz...........an

2011-11-06, 23:29
Ej, a tym Londynie to wszyscy tacy poj***ni są czy tylko ty?

Novotko

2011-11-07, 14:57
Wszystkie Maćki mają down'a czy tylko Ty? ;)