18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kalosz90

2013-05-29, 23:12
Jestem ekspertem. Te zdjęcia przedstawiają dwie różne osoby.

Dziękuję.

kierownikmasarni

2013-05-29, 23:25
Nabijacie się z tego gościa na każdym kroku a jak leci kawałek Paktofoniki to każdy jest Bogiem?!

Żal mi was - jesteście słabsi od niego gówniarze.

RapujacyToster

2013-05-29, 23:48
@up ja się z niego nie śmieje jego rap był najwyższych lotów :)

kombbatant

2013-05-29, 23:55
a kto ci synku dal prawo do wrzucania jego osobistych zdjec(legitymacja sprzed x lat) chcesz sie k***a dorobic piwek na kims??? h*j ze skoczyl w przestrzen-wazne ze wniosl cos do muzyki-cos co kazdy zna, jego beda pamietac pokolenia ...

a ciebie kto zna ? seba z podworka?

teken

2013-05-30, 00:13
Tak kończą ćpuny, z nożyczkami zamiast dloni.

fine666

2013-05-30, 00:21
kombbatant napisał/a:

a kto ci synku dal prawo do wrzucania jego osobistych zdjec(legitymacja sprzed x lat) chcesz sie k***a dorobic piwek na kims??? h*j ze skoczyl w przestrzen-wazne ze wniosl cos do muzyki-cos co kazdy zna, jego beda pamietac pokolenia ...

a ciebie kto zna ? seba z podworka?



oh, nie jestem kurewką która goni za piwami których nawet nie mogę otworzyć, spokojnie. Nie wrzucałem nic, tylko podlinkowałem, to co ktoś zrobił i tak samo umieścił.

Możesz tutaj znaleźć masę filmów, zdjęć. Większość o wiele bardziej osobiste, związane nawet z bezczeszczeniem ciał po śmierci itp. Nie trafiłeś tutaj pierwszy raz, trochę dystansu. ;-)

Damien667

2013-05-30, 12:05
kombbatant napisał/a:

wazne ze wniosl cos do muzyki-cos co kazdy zna, jego beda pamietac pokolenia ...



Hip-hop to nie muzyka, tylko recytacja wierszyków do ch*jowego beatu. Nie będą pamiętały o nim pokolenia, bo już teraz są ludzie, którzy nie kojarzą The Beatles, to co dopiero jakiegoś kolesia, który jest znany, bo się zabił?

sk1ba

2013-05-30, 13:25
Piotr TŁuszcz

smyndryl

2013-05-30, 14:01
Czemu oczywistym dla mnie jest, że Ciebie nie ma?! Podaj mi dłoń, oj, podaj mi rękę