18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magiczne czasy epulsa

Janusz~ • 2012-04-25, 10:56
Miał ktoś z was konto na tej stronce? Nosgalgłem mocno, bo gimbaza się przypomniała.


Re...........ms

2012-04-25, 11:45
pierwsze widzę.. co to było? coś w stylu grona?

camel87

2012-04-25, 11:47
na jego post odpowiedziało pewnie z 40 pedofilii :)

hellmartin

2012-04-25, 12:02
Janusz (z domu) Sram napisał/a:

Nosgalgłem mocno,



Weź idź z tym do lekarza. Może da się jeszcze Ciebie uratować... :lodowka:

Janusz~

2012-04-25, 12:35
hellmartin, nostalgłem! Nie mogę już poprawić. Może jakiś uprzejmy kolorowy przy odwiedzaniu tego posta życzliwie mi poprawi ;)

Rems, epuls swoje tryumfy święcił prawie 10 lat temu. W sumie był zwykłym portalem społecznościowym, ale był skierowany do młodzieży w wieku gimnazjalnym. Klimatycznie był zajebiście kiczowaty, bo wszystko tam miało być "słitaśne" i "rushoffe", ale po obrazku widać, do jakich osób był skierowany. Można było ustawiać kolorowe tła na profilu i wstawiać sobie muzykę na profil. Pewnie byłby popularny do dzisiaj, gdyby nie wprowadzenie coraz większej ilości płatnych funkcji.

BongMan

2012-04-25, 12:46
Ach epuls... Jak miałem jakieś 15 lat to to gówno było równie popularne jak facebook teraz. Nie masz epulsa - jesteś lamus. Ja już wolałem być lamusem w mniemaniu dzieci epulsa, bo już wtedy wiedziałem że to odmóżdżalnia i wylęgarnia pokemonów. Mój znajomy wyrwał tam dziewczynę... Z wąsami... Kłócili się co tydzień i nak***iali na epulsie "Jak do mnie nie wrócisz to się zabiję, moje życie bez ciebie nie ma sensu" (15 lat!). Niestety nie przeszli od słów do czynów :D A potem ją zalał... Dla niego fail.

Janusz~

2012-04-25, 13:27
Cytat:

Ach epuls... Jak miałem jakieś 15 lat to to gówno było równie popularne jak facebook teraz. Nie masz epulsa - jesteś lamus. Ja już wolałem być lamusem w mniemaniu dzieci epulsa, bo już wtedy wiedziałem że to odmóżdżalnia i wylęgarnia pokemonów. Mój znajomy wyrwał tam dziewczynę... Z wąsami... Kłócili się co tydzień i nak***iali na epulsie "Jak do mnie nie wrócisz to się zabiję, moje życie bez ciebie nie ma sensu" (15 lat!). Niestety nie przeszli od słów do czynów :D A potem ją zalał... Dla niego fail.



cool story


Yourichi

2012-04-25, 13:38
Epuls nie upadł dlatego, że miał masę płatnych funkcji, tylko dlatego że na rynek weszło nk

Ryszardenko

2012-04-25, 21:12
Ma chłopak gadane , pewnie upolował już jakiegoś smoka

jozinb

2012-04-26, 00:04
@bongman za ta poj***na historie masz piwo

al...........10

2012-04-26, 14:54
camel87 napisał/a:

na jego post odpowiedziało pewnie z 40 pedofilii :)


Nie, nie "pedofilii". Nie "pedofili" nawet. "Pedofilów".
Pedofilia jest jedna raczej.