18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Magiczna Sciereczka :)

dolczenz • 2012-10-07, 02:15
Takie telezakupy to ja rozumiem :D :spermshot:

Lares86

2012-10-07, 11:24
Mój kolega jebie prosto na dywan, i puźniej nogą rozciera. Albo bracia maja wspólny pokój to po jeden drugiemu wycierają w poduszkę. A ja np. to "po" myje swojego w kawie od szefowej, bo ona jedną kawę pije 4 godziny i już jest zimna.

maxboats

2012-10-07, 11:25
pinkie222 napisał/a:

Sam wrzucam do pralki.





Uważaj tylko aby mamusia się tym ręcznikiem przypadkiem nie podtarła bo będziesz miał brato-synusia, albi siostro-córunie .


:idzwch*j:

pinkie222

2012-10-07, 11:30
Nie mieszkam z mamą, bardziej bałbym się samozapłodnienia. Dlatego zawsze ustawiam najwyższą temperaturę prania, by zabić plemniki w jego trakcie.

kroplowa

2012-10-07, 12:03
Jakby ktoś nie rozumiał arabskiego to tłumaczę divx94'Jestem jednym z samochodu i jeden dla łodzi i jeden w domu w domu, jeśli wiesz co mam na myśli'

K-...........an

2012-10-07, 12:17
divx94 napisał/a:

أنا واحد للسيارة، واحدة للقارب واحد في المنزل في المنزل إذا كنت تعرف ما أعنيه



كنت أقتبس مشاركات أخرى باللغة العربية، وذلك يعلم الجميع أن تستخدم مترجم :shock:

kzm

2012-10-07, 12:39
kpaxian napisał/a:



كنت أقتبس مشاركات أخرى باللغة العربية، وذلك يعلم الجميع أن تستخدم مترجم :shock:


Nie, nie możecie wysadzić tego samolotu.

Wile.E.Coyote

2012-10-07, 15:42
Powiem wam szczerze, że bardzo się cieszę, że jestem kobietą

Spójrzcie tylko - mogę na plaży zobaczyć faceta, który mi się spodoba i nikt tego po mnie nie zauważy, mogę spać na brzuchu i jest mi miękko dzięki biustowi... Nie wyobrażam sobie tak mieć ciągle coś w gaciach. Podobno można sobie przypadkowo usiąść na jajku (auć).

T34v2

2012-10-07, 18:48
@up
można można, a jedna z gorszych rzeczy jakie mogą się przydarzyć to jak sprzęt się gdzieś w zamek od rozporka wplącze. To jest ból.

Że nie wspomnę o przypałach jak sprzęt znienacka znajdzie się w stałej(dosłownie) gotowości na plaży albo jak peryskop na basenie....

lowi

2012-10-07, 19:49
Od kiedy sadistica przeglądają lekarze :D ?

Miśkow

2012-10-08, 01:31
Wile.E.Coyote napisał/a:

, mogę spać na brzuchu i jest mi miękko dzięki biustowi...



Uwierzę jak zobaczę.

JarekJUHC

2012-10-09, 10:08
Wile.E.Coyote napisał/a:

Powiem wam szczerze, że bardzo się cieszę, że jestem kobietą

Spójrzcie tylko - mogę na plaży zobaczyć faceta, który mi się spodoba i nikt tego po mnie nie zauważy, mogę spać na brzuchu i jest mi miękko dzięki biustowi... Nie wyobrażam sobie tak mieć ciągle coś w gaciach. Podobno można sobie przypadkowo usiąść na jajku (auć).


tak .. tylko co miesiąc udajesz że sie skaleczyłaś w krocze. :lodowka: