18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mafia vs piłka nożna

ququ • 2013-11-10, 20:56
Mecz derbowy między Salernitaną, a Noceriną miał zostać rozegrany bez udziału kibiców gości. W związku z tym, fani Noceriny, którzy podejrzewani są o kontakty z mafią zagrozili swoimi piłkarzom śmiercią jeżeli wystąpią w tym meczu. Jak piłkarzyki wybrnęli z opresji?
8-)


nurburgringer

2013-11-11, 15:43
@up
No pewnie, lepiej dać się zaj***ć niż grać jak c**a.

chetek

2013-11-11, 16:58
rawpanic napisał/a:


juz dawno bys sie zesral w gadzie



defcon1

2013-11-11, 21:29
Jak widzę tych umierających piłkarzyków po każdym dotknięciu to się tak zastanawiam... grałem na boisku z wylanym betonem, także z wylanym asfaltem, czasami wywrotki były tak efektowne, że ślad zostawał na długi czas, a noga wyglądała, jakby ją mył papierem ściernym. A mimo to i tak młode wyrostki jakimi byliśmy, po przewróceniu się, wykrzyczeniu paru słów na k w kierunku faulującego, wstawały dużo szybciej by (czasami też by kopnąć faulującego w dupę) grać dalej, niż te aktorzyny, którzy przy mocniejszym podmuchu wiatru zdychają, jakby po nodze przejechał im czołg.

DuckDodgers

2013-11-12, 00:31
W wykonaniu włoskiej drużyny to się wydaje takie naturalne :D

ququ

2013-11-12, 21:33
defcon1 napisał/a:

Jak widzę tych umierających piłkarzyków po każdym dotknięciu to się tak zastanawiam... grałem na boisku z wylanym betonem, także z wylanym asfaltem, czasami wywrotki były tak efektowne, że ślad zostawał na długi czas, a noga wyglądała, jakby ją mył papierem ściernym. A mimo to i tak młode wyrostki jakimi byliśmy, po przewróceniu się, wykrzyczeniu paru słów na k w kierunku faulującego, wstawały dużo szybciej by (czasami też by kopnąć faulującego w dupę) grać dalej, niż te aktorzyny, którzy przy mocniejszym podmuchu wiatru zdychają, jakby po nodze przejechał im czołg.



Jeżeli piszesz to w odniesieniu do tego filmu, to chyba nie przeczytałeś opisu.