18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mądrość

matiTSWS • 2014-04-14, 21:36
Moje przemyślenie a propo ostatniego wypadku z udzialem kilku gówniarzy.


Jak wiadomo mądrość przychodzi z wiekiem





Szkoda że najcześciej jest to wieko od trumny...

Paniczyk

2014-04-14, 22:35
Sracie żarem, może wymyślił sam i nie był świadom, że ktoś wcześniej dokładnie to samo pomyślał? :amused:

zakart

2014-04-14, 22:39
Po pierwsze powinno pisać się:
1) à propos fr., [wym. a propo] (powiedzieć co) przy sposobności, w związku z (tym) tematem, notabene; w samą porę, odpowiednio,
2) Nie przypinaj sobie orderów na klatę, które Ci się nie nalezą, bo to jest stare chińskie przysłowie,zaadaptowane przez Murphy'ego,
3)Gość, który pisze z błędami nie jest w stanie zdobyć się na taką myśl,
4)Musi mieć zajebiste przemyślenia codziennie, skoro od niechcenia wymyśla takie perły przy okazji ..."ostatniego wypadku z udziałem kilku gówniarzy"...
5) 15 baranów dało mu browary za plagiat...
Gratuluję. Wystarczy sprawdzić w "wujku" Google i u " cioci" Wikipedii.

tr...........cz

2014-04-14, 22:51
Tak bardzo śmieszne debilu, nigdy nie byłeś młody ?

A może jeszcze żyjesz bo jesteś rudy, albo starzy trzymali cie pod kloszem w domu ;/

żart poniżej poziomu...

Greg-Goryr

2014-04-14, 22:55
Nie szkoda mi debili co gina za kolkiem jezdzac pod wplywem ,a takze jego kolegow bo mogli z nim nie jechac ale ze chcieli byc fajni to juz sa na tamtym swiecie.

Quireth

2014-04-14, 23:13
a tam pie**olicie smuty, ważne, że selekcja naturalna działa

Greg-Goryr

2014-04-14, 23:14
no wlasnie nie dziala bo kierowca zyje dalej

kevin89300

2014-04-15, 00:10
ty ciulu , jak byłem na rekolekcjach to ksiądz to cytował. Powiedział że był sb gościu i że jego dziewczyna zginęła i on to napisał

oc...........an

2014-04-15, 02:54
Na karachanie teraz trwa święto z okazji tego wypadku, ponieważ, cytuję:"tak kończą wychodzący z domu". Swoją drogą jak kogoś ciekawi, to w tej chwili robią trollkonta i windykują rzekome długi które dzieciaki rzekomo u nich zaciągnęły przed śmiercią...