18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mądra kobieta :)

MorsWin1 • 2013-03-25, 10:58
Głupia kobieta próbuje wychować mężczyznę. Wykształcona - próbuje go czegoś nauczyć.
I tylko mądra robi coś niemożliwego - zostawia go w spokoju.

Miziou

2013-03-25, 23:03
no stary, za ten tekst masz u mnie kilka piwek irl :)

Gebofon

2013-03-25, 23:23
A ja będę sprytny i jej to zacytuję, może w końcu pobzykam w ciszy.

odgrujahad

2013-03-25, 23:37
fake, nie ma mądrych kobiet

timmy77

2013-03-26, 00:09
@odgrujahad
Jaki właściciel, taka ręka.

KaczyPWK

2013-03-26, 00:16
Czyli tak jak myślałem, mam głupią kobietę...

kriss7muchomor

2013-03-26, 00:51
k***a, jakie to jest prawdziwe. Nie posiedzi troche w ciszy tylko pie**oli, zrob to, nie rob tamtego blablabla i powtarza milion razy- ciagle to samo- nie mogac pojac swoim malym mozgiem tego, ze niewazne ile razy bedzie to powtarzala to i tak to nic nie zmieni, skoro za pierwszym razem ma sie to w dupie. Musialem sie tym podzielic, bo przeciez jej tego nie powiem, bo by mnie zagdakala.

salv

2013-03-26, 02:44
Ałtor ma zajek***abisty nick MorsWin1 - morsłinłan :D

Plecionkarz

2013-03-26, 05:15
Głupota takiej kobiety polega na tym, że coś gdzieś podpatrzy i chce mieć tak samo. A to koleżanka opowie jak jej facet zajebiście się zachowuje, a to w jakimś serialu mąż do porzygania mówi o miłości i zdobywa serce żony która i tak od dawna jest jego, a to w internecie zobaczy mądrą myśl w stylu: prawdziwy facet powinien... koniecznie napisaną w obrazku.
Wykształcona kobieta myśli, że wiedza jaką posiada jest lepsza od tej męskiej chociaż jej nawet nie zgłębiała. Chociaż nie rozumie wielu kwestii którymi zajmuje się jej facet i ciężko by jej było pojąć panujące zasady to dalej będzie gadać, że wie więcej i lepiej. Typowy przykład ignorancji.
Mądra kobieta to taka która wie, że nie warto podejmować jakichś bzdurnych rewolucji których skutków nie da się przewidzieć. Wie, że jej związek jest unikatowy i nie ma sensu porównywać go do innych lub próbować upodobnić. No i w końcu mądrość to nie świadomość tego, że ma się receptę na wszystko ale świadomość własnej niewiedzy. Taki szybki sposób na zmądrzenie to pokazanie kobiecie, że jej problemy i potrzeby zaspokoił bardzo dobrze ktoś kogo początkowo chciała gruntownie zmienić.

Lumen

2013-03-26, 14:12
Plecionkarz napisał/a:

Głupota takiej kobiety polega na tym, że coś gdzieś podpatrzy i chce mieć tak samo. A to koleżanka opowie jak jej facet zajebiście się zachowuje, a to w jakimś serialu mąż do porzygania mówi o miłości i zdobywa serce żony która i tak od dawna jest jego, a to w internecie zobaczy mądrą myśl w stylu: prawdziwy facet powinien... koniecznie napisaną w obrazku.
Wykształcona kobieta myśli, że wiedza jaką posiada jest lepsza od tej męskiej chociaż jej nawet nie zgłębiała. Chociaż nie rozumie wielu kwestii którymi zajmuje się jej facet i ciężko by jej było pojąć panujące zasady to dalej będzie gadać, że wie więcej i lepiej. Typowy przykład ignorancji.
Mądra kobieta to taka która wie, że nie warto podejmować jakichś bzdurnych rewolucji których skutków nie da się przewidzieć. Wie, że jej związek jest unikatowy i nie ma sensu porównywać go do innych lub próbować upodobnić. No i w końcu mądrość to nie świadomość tego, że ma się receptę na wszystko ale świadomość własnej niewiedzy. Taki szybki sposób na zmądrzenie to pokazanie kobiecie, że jej problemy i potrzeby zaspokoił bardzo dobrze ktoś kogo początkowo chciała gruntownie zmienić.



Kuźwa koleś masz u mnie krate browarów. Sama bym tego lepiej nie ujęła :mrgreen:
Ale babie nie wyjaśnisz. My mamy swoją logikę (która raczej objawia się jej brakiem ale ch*j). i Tak baba zawsze wie najlepiej i ni ch*ja nie przekonasz.
Czasami cieszę się z mojej nieco bardziej męskiej osobowości.

HariDee

2013-03-26, 14:29
kriss7muchomor napisał/a:

k***a, jakie to jest prawdziwe. Nie posiedzi troche w ciszy tylko pie**oli, zrob to, nie rob tamtego blablabla i powtarza milion razy- ciagle to samo- nie mogac pojac swoim malym mozgiem tego, ze niewazne ile razy bedzie to powtarzala to i tak to nic nie zmieni, skoro za pierwszym razem ma sie to w dupie. Musialem sie tym podzielic, bo przeciez jej tego nie powiem, bo by mnie zagdakala.



Nie powiesz jej tego bo jestes pantoflem i sie jej boisz.. taka prawda.

Lumen napisał/a:



Kuźwa koleś masz u mnie krate browarów. Sama bym tego lepiej nie ujęła :mrgreen:
Ale babie nie wyjaśnisz. My mamy swoją logikę (która raczej objawia się jej brakiem ale ch*j). i Tak baba zawsze wie najlepiej i ni ch*ja nie przekonasz.
Czasami cieszę się z mojej nieco bardziej męskiej osobowości.



ku*asa pewnie tez juz masz :amused:

Michald_skc

2013-03-26, 16:37
...A że nie ma mądrych, to żadna nigdy nie zostawi człowieka w spokoju.

kriss7muchomor

2013-03-26, 16:48
HariDee, wiedzialem, ze ktos mi dojebie, ze jestem pantoflem, no ale zeby koles z kwiatkami w avatarze :samoboj:


PS. sp***alaj.

Luis

2013-03-26, 18:37
e tam pie**olenie, wrzucać wszystkie baby do jednego wora. Jakbym tak ocenić wszystkich facetów po kilku egzemplarzach to wyszłoby, że wszyscy macie małego, mało zarabiacie, nic nie robicie konkretnego w życiu i lepiej być samotną niż z idiotą. Ja tam się nie dopie**alałam do swojego, wręcz przeciwnie, często mu przyznawałam rację, a i dzieliłam z nim jego hobby ( hodowla ptaszników i granie w cod'a ;) ). Trzeba umieć się dogadać, a jak macie babę co nic jej w was nie pasuje to ją zostawcie i znajdźcie sobie inną. No, bo skoro jesteście tacy źli, to po ch*j ona jest z wami. I na odwrót.

Lumen

2013-03-26, 18:41
HariDee napisał/a:



Nie powiesz jej tego bo jestes pantoflem i sie jej boisz.. taka prawda.



ku*asa pewnie tez juz masz :amused:



Już mi nawet stanął, jak na kobietę sadola przystało :mrgreen: