18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maciek ćwiczy role

PapierowyUmysł • 2013-02-05, 22:24


maciek ćwiczy role, dziki dzik, gorzej mu z klanem niż z downem :-|

Aju86

2013-02-06, 09:01
Raar - rozj***łeś mnie tą wstawką ;)

Brutus182

2013-02-06, 12:20
Powinien sie za beatbox wziac, a nie jakies rymowanki! Przecież to jest genialne: dź-dź-dź-dzik!

Joseph_Fritzl

2013-02-06, 15:09
Hassos napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale to, że przebywa cały czas na planie filmowym wśród ludzi , (nie jak reszta dzieciaków dotkniętych zespołem downa i przebywających tylko w otoczeniu rodziny) którzy normalnie z nim rozmawiają, nie szydzą, nie śmieją się, ba nawet go słuchają i uczą wpływa na to, że funkcjonuje prawie jak normalny człowiek. Porównajcie sobie jego ze zwykłym dzieckiem z downem, to zobaczycie jaka jest między nimi różnica, choćby nawet w wyśmiewanej przez was jego dykcji.



Co nie zmienia faktu, że ma downa :emo:

Galin

2013-02-06, 15:39
Można szydzić, ale trzeba pamiętać o tym że on w tym momencie zarabia taki hajs jakiego większość z was na oczy nie zobaczy.

chujciwcycki

2013-02-06, 15:40
Hassos napisał/a:

Mówcie co chcecie, ale to, że przebywa cały czas na planie filmowym wśród ludzi , (nie jak reszta dzieciaków dotkniętych zespołem downa i przebywających tylko w otoczeniu rodziny) którzy normalnie z nim rozmawiają, nie szydzą, nie śmieją się, ba nawet go słuchają i uczą wpływa na to, że funkcjonuje prawie jak normalny człowiek. Porównajcie sobie jego ze zwykłym dzieckiem z downem, to zobaczycie jaka jest między nimi różnica, choćby nawet w wyśmiewanej przez was jego dykcji.


Bo on ma tylko pół chromosomu więcej.