18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Machete

Lashlo • 2009-10-24, 18:49
Trailer po raz pierwszy pojawił się jako "intro" do Planet Terror, na zasadzie żartu. Publiczność wręcz zakochała się w filmie, który nigdy miał nie powstać.

Premiera przewidziana jest na przyszły rok :]
Krwawo i z humorem.


yh...........ch

2009-10-24, 19:02
To będzie coś :D

pu...........0u

2009-10-24, 19:11
"God has mercy, i don't"
zapowiada się pięknie

Rh...........ox

2009-10-24, 19:23
Planet Terror i Death Proof były zarąbiste ;]

posel1990

2009-10-24, 19:38
w ogóle rodriguez i tarantino dają radę współpracując xD Prawdziwi sadyści;D

.:...........:.

2009-10-24, 19:44
posel1990 napisał/a:

Prawdziwi sadyści


i biznesmeni.

luki24

2009-10-24, 20:24
szkoda że było, tylko nie umiem znaleźć :-/

Lashlo

2009-10-24, 21:10
Luki, pisałem o tym wcześniej w tym temacie, ale trailera jako takiego, nie było.

gazlzawiacy

2009-10-24, 23:45
życie ostre jak maczeta :idzwch*j:

Rampage_

2009-10-25, 00:09
Tak szczerze to te filmy są ch*jowe. Zrobią fajną kamerkę w stylu lat 60, nazbierają znanych aktorów i 2 godziny bezsensownej rzeźni ( jak by miała fabułę... :roll: ) . I co najlepsze zarabiają fch*j kasy za takie coś :samoboj:

Lashlo

2009-10-25, 00:15
Rampage_ napisał/a:

Tak szczerze to te filmy są ch*jowe. Zrobią fajną kamerkę w stylu lat 60, nazbierają znanych aktorów i 2 godziny bezsensownej rzeźni ( jak by miała fabułę... :roll: ) . I co najlepsze zarabiają fch*j kasy za takie coś :samoboj:



"Tytułowy Machete, to były agent federalny szukający zemsty na organizacji, która go zdradziła. W misji niechętnie towarzyszy mu jego bliski przyjaciel, ksiądz, który ślubował, że nigdy nie będzie stosował przemocy. Odwet Machete będzie bardzo krwawy i brutalny."

Przecież ma fabułę, o co chodzi?

Lemmonix

2009-10-25, 01:00
Ma fabułę, która jest idiotyczna. Tak jak ktoś powiedział 2 godziny bezmyślnej sieczki. oO Następny lipny film Tarantino, który będzie po raz kolejny okrzyknięty geniuszem. Nie wiem co ludzie widzą w jego filmach, z wyjątkiem Pulp Fiction, który był faktycznie całkiem niezły.

Rh...........ox

2009-10-25, 01:03
Lemmonix napisał/a:

Ma fabułę, która jest idiotyczna. Tak jak ktoś powiedział 2 godziny bezmyślnej sieczki. oO Następny lipny film Tarantino, który będzie po raz kolejny okrzyknięty geniuszem. Nie wiem co ludzie widzą w jego filmach, z wyjątkiem Pulp Fiction, który był faktycznie całkiem niezły.



Machete jest z serii Grindhouse. W Grindhouse są filmy które nigdy nie miały powstać. A Tarantino robi bardzo dobre filmy, polecam jego ostatni.

Nieto

2009-10-25, 04:48
Lemmonix napisał/a:

Ma fabułę, która jest idiotyczna. Tak jak ktoś powiedział 2 godziny bezmyślnej sieczki. oO Następny lipny film Tarantino, który będzie po raz kolejny okrzyknięty geniuszem. Nie wiem co ludzie widzą w jego filmach, z wyjątkiem Pulp Fiction, który był faktycznie całkiem niezły.



no tak, ale nikt nie każe (karze? hehe) oglądać,
a Pulp Fiction był bezsensowny

szysza

2009-10-25, 09:18
Nie ma to jak plakac o fabule w flmie, ktory fabula blyszczec nie ma. To nie jest dramat, chcesz sie wzruszyc - idz obejrzec angielskiego pacjenta. Tu masz sie posmiac i zrelaksowac... Totalnie nie kumam ludzi komentujacych filmy, ktorych nie lubia. Jesli nie lubie filmow z dicaprio, to ich po prostu k***a nie ogladam.
A od Tarantino sie grzecznie odpie**olic. Poza nim i Ritchim, malo jest tak konkretnych zachodnich rezyserow.