18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ma głowę na karku

~Beniu_Beniu • 2012-04-23, 22:54
i dobre pomysły :blowjob:

kuba319

2012-04-24, 16:13
ma ktos moze link do tego filmiku na youtube ?
z gory dzieki

Mił

2012-04-24, 16:26
Muszę to powtórzyć : kobiety to ch*je, a ta z filmiku na dodatek jest tępym ch*jem.

marc-men

2012-04-24, 16:44
A może Twoja kwintesencja cnoty i zasad moralnych nie jest na tyle atrakcyjna by wzbudzić takie pożądanie u magazyniera w ikei ,aby ten wziął pożyczke w providencie na wypożyczenie bawarki :P [/quote]

Jak dorośniesz to może zrozumiesz że k***y są fajne do pewnego czasu. Wiążąc się z taką na całe życie, lepiej zamontować jej kasę fiskalną i czerpać korzyści finansowe bo innych tutaj nie widzę. Jak rozumiem lubisz ustawiać się w kolejce do pukania swojej kobiety i walić po kimś. Ci z kompleksem małego ptaka, tak na ogół mają. Powodzenia.

Karql

2012-04-24, 17:20
dominusI7I napisał/a:

jeszcze jeden był taki filmik podobny :D z kolesiem co był pracownikiem i brał auto na wieczór, pamięta ktoś ?:p
to chyba był jakiś wokalista :)




apollo1132

2012-04-24, 18:23
Aż dziwne, że jeszcze żadna płeć przeciwna się nie wypowiedziała pod tym filmikiem.

DeDeKR

2012-04-24, 19:47
BMWswap napisał/a:

to nie jest ten sam typ co wypozyczył bmw i wynajął pokoj w hotelu żeby zaliczyć laskę, która nie niego nie zwracała uwagi? nie moge teraz znaleźć tego filmiku



tak to ten typek ale ca co ty dostałeś tyle piw ? o,O

psipsiak 86

2012-04-24, 20:20
marc-men psycholog z Ciebie kiepski nie pykam kurtyzanek :P bo mnie nie stać :P , ale nastepca Kaszpirowskiego w Tobie dzrzemie :D potrafisz po dwoch zdaniach na odległość ocenić długość mojego dzyndzelka :D może i trójki nie mam na przodzie i jeszcze nie "dorosłem" ale bym się nie dowartościowywał zachwalając swoją małżonke na sadolu ,pod filmikiem o materialnej panience.... ale w sumie nie wiem,ja mam małą fujarke i pewnie jeszcze nie stukałem,


poza tym panie dorosły po ostatnim poście widze że nie odróżniasz pojecia materialna dz**ka od prostytutki..

cysio0407

2012-04-24, 20:58
Karql napisał/a:


film



Może to dlatego, że jestem pijany, ale pozytywny filmik ;-)

mechatronik

2012-04-25, 22:02
w sobote jade do Lwowa,myślicie że ten przebłysk z dolcami przejdzie ?