18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łzy Trynkiewicza

Swirussss • 2014-02-04, 18:25
Ostatnio Mariusz Trynkiewicz popłakał się przy krojeniu cebuli, ale dla was zawsze będzie bezdusznym sk***ysynem.

raqaqq

2014-02-05, 12:45
Jaka jest różnica pomiędzy małym chłopcem a cebulą?
- Jak kroisz cebulę to płaczesz.

ReniferPL

2014-02-05, 14:08
jesuschytrus
elegancko trollujesz :D

zakart

2014-02-05, 14:35
Nie piszcie o tym ch*ju, bo zrobicie z niego jeszcze celebrytę jakiegoś. Ochronę już ma. Niedługo k***a zacznie śpiewać,,wyda książkę i wystąpi w "Telewizji Śniadaniowej" , w "Tańcu z Gwiazdami" i u Kuby POjebódzkiego,. Fakt i Super Express bedą pisały o jego poglądach na temat Gender, a Gowin pie**olnie sobie z nim fotkę przedwyborczą. Chciałbym tylko poznać nazwiska tych sk***ysynów - debili, co zastosowali wobec niego (skazanego na czterokrotny wyrok śmierci za PRL) przepisy amnestyjne. Obciążyć kretynów kosztami ochrony. Dlaczego za ich indolencję, brak wyobraźni i nieuctwo mamy go jeszcze opłacać z naszych podatków? Wolę już k***a, żeby za moje pieniądze co tydzień odbudowywano j***ną tęczę w Warszawie.

Enzo_Gorlomi

2014-02-05, 14:39
FryzjerZG napisał/a:



Wybitna uwaga, docinka, zaczepka czy ch*j tam wie coś ty chciał uzyskać. Pewnie jesteś z jakiejś lewackiej mniejszości, toteż poziom komentarza nie dziwi.


uwaga*
zareagowałem po prostu na Twoje bezsensowne pie**olenie dla pie**olenia
wolę być nawet z "lewackiej mniejszości" - najważniejsze, żeby nie należeli do niej ludzie tacy jak Ty - rzucający na lewo i prawo hasłami, frazesami, totalnie bezsensownymi tekstami.

Małolata

2014-02-05, 15:30
Fakt, wrażliwy. Kukliński nie popłakałby się nawet przy cebuli (jakby ktoś był ciekaw co to Kukliński, to na youtube jest "Wyznania mordercy - Richard Kukliński" jako wyjaśnienie mojego skojarzenia).

FryzjerZG

2014-02-05, 15:37
Enzo_Gorlomi napisał/a:


uwaga*
zareagowałem po prostu na Twoje bezsensowne pie**olenie dla pie**olenia
wolę być nawet z "lewackiej mniejszości" - najważniejsze, żeby nie należeli do niej ludzie tacy jak Ty - rzucający na lewo i prawo hasłami, frazesami, totalnie bezsensownymi tekstami.



Czyli jednak lewak. Widze, że od was wszyscy mają gówno zamiast mózgu. Bez odbioru.

Xesis

2014-02-05, 17:26
FryzjerZG napisał/a:

Trynkiewicz powinien założyć mniejszość morderców pedofili. W TVNie by powiedział, że jest szykanowany i domaga się praw dla swojej mniejszości, dziecka do zabicia co tydzien i apartament na mokotowie. Jak znam życie, dali by mu.



chyba "mniejszość pedofili morderców"
wydaje mi się że mordercy pedofili byli by raczej w większości.

FryzjerZG

2014-02-05, 18:02
Słuszna uwaga drogi Xesisie :)

Enzo_Gorlomi

2014-02-06, 07:25
FryzjerZG napisał/a:



Czyli jednak lewak. Widze, że od was wszyscy mają gówno zamiast mózgu. Bez odbioru.


Znowu wnioski z dupy i hasełko bez merytoryki.
Widzę, że w zakresie wypowiadania się szkolił Cie Adam Hoffman i Mariusz Błaszczak.
Gratuluje górnolotnych wypowiedzi!

eligurf

2014-02-06, 19:19
Ło, stado "sadystów" z koziej dupy obszczekuje prawdziwego sadola. Mało jest innych portali, żeby wylewać żale.