18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzki gest Djokovica

Zakrzaku • 2014-05-26, 20:44


Novak Djoković nie mógł patrzeć na moknącego chłopca do podawania piłek w trakcie meczu pierwszej rundy French Open z Joao Sousą.

BowlKuba

2014-05-26, 23:36
Niepotrzebne hejty na Janowicza, którego temat właściwie nie dotyczy.

W tej chwili gość ma ciężki okres, sporo porażek i niefortunnych wypowiedzi. Ale jeśli z tego wyjdzie i się pozbiera to znowu będziemy mieli zawodnika z Polski będącego w stanie awansować do półfinału a może nawet finału turnieju Wielkiego Szlema. I środowisko hejterów się zmniejszy a wielu z nich będzie jarało się "Jerzykiem". Nie jestem fanem gry Janowicza ani jego osoby, gdyby nie był Polakiem to zapewne byłby mi objętny jak nie przymierzając Tsonga. Ale nie gnoję go, niech robi swoje.

A co do Nole - niewielki gest, na pewno fajny i przydatny marketingowo. Kibicom się to spodobało, sponsorom na pewno też. A chłopak ma pamiątkę do końca życia i tej butelki pewnie nie wyrzuci.

contowsky

2014-05-27, 01:21
z tego sportu to chyba najbardziej lubię właśnie jego

Aqualinespirit

2014-05-27, 07:37
Nie znam się na tenisie, ale tak na moje oko, to całkiem spoko podryw.

Krak

2014-05-27, 08:27
Zakrzaku napisał/a:

Novak Djoković



Cytat z 21 maja 2014
Novak Djoković nie zapomniał o ludziach poszkodowanych przez powódź, która wyrządziła wielkie szkody w jego rodzinnej Serbii. Tenisista po zakończeniu finałowego turnieju w Rzymie poinformował, że całą premię finansową przekaże właśnie tym, którzy stracili swój dorobek.

Ok. 700 tys. euro

Ko...........on

2014-05-27, 08:36
Janowicz ciężki okres? W dupie się poprzewracało od hajsu. Jak głupi ma trochę pieniędzy to staje się jeszcze głupszy. Niech zapie**ala po szopach dalej. Typowe polskie zachowanie, jebie cebulą. Jak mi nie wychodzi to inni są winni, rząd, pracodawca, k***a każdy tylko nie ja.

Murzyn9111

2014-05-27, 09:21
Na powyzszym filmiku wygladaja jak starzy kumple, masz napij sie zdrowko stary ;) na takich sportowcach
powinien opierac sie swiat sportu....

Koperek

2014-05-27, 11:31
so whaat napisał/a:



Akurat tu kolega Palozz ma rację - Janowicz to zwykły pajac, który obwinia wszystkich za swoje porażki tylko nie siebie. Na korcie też - krzyczy, płacze jak dziecko i łamie rakiety. To nie jest zachowanie godne sportowca, więc przykład jak najbardziej poprawny. Co nie zmienia faktu, że i tak mamy wielu wspaniałych sportowców.


A mało to sportowców klnie, czy niszczy swój sprzęt po swojej spieprzonej akcji? Opisałeś Janowicza jakby to był jakiś sfrustrowany unikat w świecie sportu.

2m...........ad

2014-05-27, 12:00
chyba nastała nowa moda, na ludzkie gesty. Trochę zaczyna się tego pojawiać w sporcie :roll:

kostunio

2014-05-27, 16:07
cudze chwalicie swego nie znacie.
U nas przed zawodnikami grają szopy

4h...........ch

2014-05-27, 18:18
Dziwne, że normalne zachowanie jest "ludzkie" a bycie ch*jem normalne u sportowców

pi73rmaster

2014-05-27, 22:52
Akurat Janowicz na korcie zwykle się wk***ia jak sędziowie popełnią błąd. No i k***a prawidłowo.

wernetto

2014-05-29, 09:46
Koleś pozwolił usiąść koło siebie i ktoś śmie pisać, że to ludzki gest... o ja o ja ale super. Takie gówno tylko na głównej z tyloma piwami, a tymczasem prawdziwe sadolowe filmiki lądują w sucharach.