18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzka reakcja

DR_DRE • 2013-12-01, 23:17
Pomimo ogólno-polskiej niechęci do motocyklistów myślę, że przyznacie, że sympatycznie jest widzieć takie coś:




A tak BTW to nawet prista przysłali od razu :D

cenius

2013-12-02, 10:27
Cytat:

@up
Ty jeździłeś na czymkolwiek poza wrotkami, żeby się wypowiadać w temacie wywrotki na motocyklu?



tak

upadki na rowerze przy ponad 30km zdarzyły mi się
i nie beczałem jak lalka, nie prosiłem ludzi zeby mi podniesli rower,
i nie miałem skórzanego skafandra na sobie tylko cieńką kolarską koszulke i kolarskie spodenki.


Jak trzeba jechac po miescie 250km/h to cwaniak wielki ale lekki siniaczek i chłop płacze jak pisda.

I jeszcze panicz wielce oburzony że samochód sie nie zatrzymał dla królewicza.
Sam pozniej mowi ze wszystko OK to co on myśli? Że helikopter medyczny trzeba wezwać?

Co za kretyn

naMgnoB

2013-12-02, 11:28
on nie jechał pod prąd...

JohnyHellsing

2013-12-02, 12:00
witkos2005 napisał/a:

Po ch*j jechał pod prąd...



sam jedziesz pod prąd -_- Jak tak obserwujesz drogi jak Ty prowadzisz to współczuje pasażerom, o ile w ogóle prowadzisz.

Patrzymy na znaki na rondzie, patrzymy jak jadą inne pojazdy na ulicy, i nie musze byc expertem przepisow na swiecie bym widzial ze jedzie zgodznie z przepisami.


Anglia...

Lares86

2013-12-02, 12:06
Wyście chyba fajnej baby k***a nie widzieli...

Isthistheend

2013-12-02, 12:18
najprawdopodobniej upadl zmieniajac bieg na rondzie przy oblodzonej(tego nie widac), lub mokrej jezdni.

de_ent

2013-12-02, 14:04
Płeć dr_dex
DR_DRE napisał/a:
Pomimo ogólno-polskiej niechęci do motocyklistów


o czym ty pie**olisz ?


No jak to o czym? Każdy normalny człowiek nienawidzi tych debili bo że siebie eliminują to ok ale są zagrożeniem dla ludzi większym niż aids. Przynajmniej dla hetero.

Werewolv

2013-12-02, 15:06
Ja tam widziałem także ogień więc był i diabeł. Przygotowali się na wszystko, a ten wziął i przeżył.

tomek3001

2013-12-02, 15:10
de_ent napisał/a:

Płeć dr_dex
DR_DRE napisał/a:
Pomimo ogólno-polskiej niechęci do motocyklistów


o czym ty pie**olisz ?


No jak to o czym? Każdy normalny człowiek nienawidzi tych debili bo że siebie eliminują to ok ale są zagrożeniem dla ludzi większym niż aids. Przynajmniej dla hetero.




Naucz się cytować.

keremere22

2013-12-02, 15:36
witkos2005 napisał/a:

Po ch*j jechał pod prąd...


59 idiotów :O

BezButów

2013-12-02, 15:37
Płeć witkos2005
Po ch*j jechał pod prąd...

Ano rozmowa po angielsku. No to może Anglia? jakby pojechał w prawo to by jechał pod prąd.

Gaj0

2013-12-02, 15:55
Ksiądz pewnie po udzielonej pomocy powiedział mu "Co łaska"

panmorda

2013-12-02, 16:14
zajebiste aż mi sie płaczki do oczu cisną... Super ludzie... Jak z filmu... Czy oby na pewno nie FAKE? Ohh Polsko czego Ty nas jeszcze nauczysz... Jakbyśmy sprzedali nasze czarne charaktery jeszcze poza wszystkim co już sprzedane to może byłoby wkońcu lepiej z nami. Nie bylibyśmy już tacy szmatogłowi.

Schabik

2013-12-02, 16:49
Cytat:

Jak trzeba jechac po miescie 250km/h to cwaniak wielki ale lekki siniaczek i chłop płacze jak pisda.

I jeszcze panicz wielce oburzony że samochód sie nie zatrzymał dla królewicza.
Sam pozniej mowi ze wszystko OK to co on myśli? Że helikopter medyczny trzeba wezwać?

Co za kretyn



Nie wiem kto tam pytał dlaczego jest "ogólnopolska niechęć do motocyklistów" w temacie. Ten cytat chyba wiele wyjaśnia.

PS.Pozdrawiam tych bystrzaków co nie czają ze to z jazdą pod prąd to ironia.