18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ludzie są fenomenalni 2012

Dieeiervonsatan • 2012-08-26, 21:00
Co można robić nie marnując czasu przed komputerem.


kr...........li

2012-08-27, 12:36
To jest słabe w porównaniu do oryginału:

miliard31

2012-08-27, 12:49
Jeszcze nikt nie "hejtuje" muzyki w tym filmie? Aż wierzyć się nie chcę.

Jimmy_Katana

2012-08-27, 13:16
Wspaniałe wyczyny, wspaniali ludzie. Wszystko ładnie pięknie ale odpowiem wam dlaczego my siedzimy właśnie na sadolu. Bo k***a nie zarabiamy tyle, żeby ciężko zarobione w PL pieniądze których nie mamy nadmiaru wypuszczać w powietrze skacząc z samolociku albo wlatując na górę, żeby sobie z niej zjechać i puścić wszystko z dymem a tego sprzętu to raczej w biedronce nie kupisz. Dla nas sportem ekstremalnym niekiedy jest sam wyjazd na wakacje, można se wtedy poskakać na poduszce na plaży. Więc podziwiam tych ludzi ale te filmy mnie niekiedy wk***iają bo to j***na iluzja.

Polak malkontent

narutomix

2012-08-27, 13:23
Dobra już nie będę marnował czasu. Idę se skoczyć ze spadochronu. z/w

elvin

2012-08-27, 13:58
zajetynick napisał/a:

Daj mi kasę to będę marnował czas tak jak na tym filmiku. Mogę nawet coś nagrać w ramach podziękowania za kupno np. skutera śnieżnego, opłacenia nauki skoków ze spadochronem itp.



Większość ludzi ciężko zapie**ala, żeby cokolwiek zrobić w stronę swojej pasji ;/ i jak słyszę takie wymówki jak Twoja to kur wa, dupę mi ściska, bo to świadczy że jesteś takim LENIEM, że nawet pieniądze nie pomogą Ci w ruszeniu swojej dupy sprzed kompa...
:evil:

... I dodam, że ja cały rok zapie**alam, żeby w wakacje skoczyć sobie kilka(5-8) razy ze spadochronem. Dla tego mnie to tak irytuje.

kw...........ek

2012-08-27, 14:31
nigdy nie rozumiałem ludzi którzy pakują się z dobrym rowerem do wody. Jak to ich taka wielka pasja to niech ch*je dbają bo będą kółka same pchać jak dzieci moresów.

Cytat:

... I dodam, że ja cały rok zapie**alam, żeby w wakacje skoczyć sobie kilka(5-8) razy ze spadochronem. Dla tego mnie to tak irytuje.



z tego co sie orientuje to mój kolega po zrobieniu kursu płacił 50 zł za jeden skok. To załóżmy że Ty byś płacił 100 to za te 8 skoków masz 800 zł i zapie**alasz na to całe wakacje ? chłopie skończ gimnazjum i idź do łopaty to w miesiąc sobie to ogarniesz szkoda twojego czasu.

browarnik

2012-08-27, 16:17
Ok, wiadomo- sprzęt kosztuje. Ale jaja też mamy poprzyszywać?

Pajacu

2012-08-27, 16:41
zajetynick napisał/a:

Daj mi kasę to będę marnował czas tak jak na tym filmiku. Mogę nawet coś nagrać w ramach podziękowania za kupno np. skutera śnieżnego, opłacenia nauki skoków ze spadochronem itp.



Taaak, jeszcze mi powiedz, że bmx i narty też są wielkim wydatkiem finansowym, a na parkour to tylko najbogatszych stać...

skandal89

2012-08-27, 16:46
bmx i narty to akurat spory wydatek, zawsze sie znajdzie coś ważniejszego do kupienia.

Ro...........ce

2012-08-27, 17:14
Wszędzie dobrze ale przed kompem najlepiej :amused:

Paweł92

2012-08-27, 18:00
No to żeby nie marnować czasu to idę poskaczę sobie na skuterze śnieżnym, albo na spadochronie. Albo pójdę sobie popływam w morzu.. :homer:

popiel16

2012-08-27, 18:27
Daj mi kasę to będę marnował czas tak jak na tym filmiku. Mogę nawet coś nagrać w ramach podziękowania za kupno np. skutera śnieżnego, opłacenia nauki skoków ze spadochronem itp.

Dać to można najwyżej w ryj. Gościu zamiast siedzieć przed kompem i narzekać rusz swoją głową i wymyśl na czym mógł byś zarobić kasę. Ja np. mam 22lata i mam kasę na spełnianie swoich zachcianek ale to czym się różnimy to fakt ,że Ty przeciwieństwie do mnie do końca swoich dni będziesz siedział i narzekał co Ty byś k***a nie zrobił gdyby czasy były inne, ustrój u ch*j wie co jeszcze. Zamiast narzekać rusz dupę i zrób coś ze sobą. pozdro

lary1986

2012-08-27, 19:14
Daj mi kasę to będę marnował czas tak jak na tym filmiku. Mogę nawet coś nagrać w ramach podziękowania za kupno np. skutera śnieżnego, opłacenia nauki skoków ze spadochronem itp.



Dodam do tego brak czasu

DinAlt

2012-08-27, 21:03
"daj" - jakież, to popularne

saf6

2012-08-27, 22:51
zajetynick napisał/a:

Daj mi kasę to będę marnował czas tak jak na tym filmiku. Mogę nawet coś nagrać w ramach podziękowania za kupno np. skutera śnieżnego, opłacenia nauki skoków ze spadochronem itp.



Zamiast skomleć lamusie weź się do roboty bo przegrywasz swoje życie. Takie dno mentalne reprezentujesz, że płakac się chce. Tylko rączki wyciaga a nic nie umie zrobić.
Ty sobie szlochaj a ja kupuje nowe skrzydełko od DUDKA. Pewnie nie masz pojecia co to jest nawet bo jest zbyt zajety narzekaniem na swoje życie.