18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

low side

maniekrr • 2012-10-11, 21:25
low side gixxer


101% z siebie na kolanku pod kamerkę kolegów :amused:

masabitumiczna

2012-10-12, 22:08
Nie czaję jednej rzeczy...
Czemu motocykliści jeżdżą środkiem i się przechylają w prawych zakrętach to wychylają głowę i dużą część ciała na drugą stronę jezdni? Nie trzeba chyba być profesorem nauk ścisłych, żeby obczaić, że można tak stracić głowę...

greggy_

2012-10-14, 02:00
nie wiem, może temu że jak brakuje mu pochylenia to jeszcze głowe wystawi żeby przeniesc dodatkowy ciężar ?

kamyk69

2012-10-14, 08:07
masabitumiczna napisał/a:

Nie czaję jednej rzeczy...
Czemu motocykliści jeżdżą środkiem i się przechylają w prawych zakrętach to wychylają głowę i dużą część ciała na drugą stronę jezdni? Nie trzeba chyba być profesorem nauk ścisłych, żeby obczaić, że można tak stracić głowę...




Gdyż tak lepiej pokonywać zakręty, ponieważ krawędź zewnętrzna może być pokryta piaskiem, żwirkiem, kamyczkami, co przy takim "kolanku" powoduje automatyczną glebę.

Sam widziałem relacje z takiego spotkania, motocyklista schodził na kolano, a koleś w samochodzie, również amator szybkiej jazdy, zjechał do wewnętrznej bo się nie wyrabiał, i się spotkali. Zderzak i głowa. Były w sieci zdjęcia i filmy. Z głowy została zupa :D

thez

2012-10-14, 09:24
Na krawędzi może być piasek, brud, albo dziury i każdy chyba to rozumie. Ale wystawianie głowy poza oś jezdni jest mimo wszystko silnie ryzykowne. U mnie był taki wypadek, że na zakręcie trzepły się na czołówkę dwa ścigacze bo obaj ładowali środkiem jezdni, a nawet trochę za osią.

kwiatusheck

2012-10-14, 10:02
Tak to jest jak sie jezdzi w jeansach. Nie mial nawet slidera zeby sie oprzec na asfalcie.

Jogurcik

2012-10-14, 13:20
Puki się nie wyj***ł to było całkiem fajnie.

Czary

2012-10-14, 13:39
Czy mi się wydaje czy wypadł mu Sprite? Pragnienie wygrało! xD

pater999

2012-10-14, 17:12
Spirite mu wypadł, widzieli?