18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łotycz i diabeł

Aspołeczny krokodyl • 2013-06-07, 22:59
Trud skończony. Przychodzi łotysz do piekła.
-Szatan, szatan daj zimnioka
-Dam ci AIDS
Łotysz ucieszon. Nigdy tyle nie wygrał.

Tonic

2013-06-08, 02:10
Suche jak c**a transwestyty.

Domine_Mortis

2013-06-08, 20:47
Najszczęśliwszy dzień w życiu pozagrobowym, takie jest życie pozagrobowe.

sz...........an

2013-06-08, 22:21
zajebiste :D

w ch*j

Autor

2013-06-08, 22:36
Wchodzę dziś na Sadistic i zdziwienie mnie ogarnia. Nie ma banów
i ostrzeżeń.
Jawny rasizm wszechobecny. Pojazd na kozojebców rośnie w siłę!!! Jestem wniebowzięty. Mój trud skończony, najszczęśliwszy dzień mojego życia.
Ale tak naprawdę są warny i bany; a to wszystko wcześniej to halucynacje z niedożywienia. Jest tylko poprawność polityczna, szacunek do bliźniego, miłość, radość i tolerancja!
As-Salāmu `alaykum

babycow

2013-06-08, 23:04
UP UP UP UP
Wypie**alac gimbazjum.... nie chceym takich sucharow 'o lotyszach' - jakim k***a prawem smiejecie sie zbongmana? ... ch*jem mu do piet nie dorastacie!

Szalej

2013-06-08, 23:05
WTF o co chodzi z tymi kawałami o Łotyszach?

dulek93

2013-06-08, 23:44
a ja wam powiem tyle
pedały to zjebańce i trzeba ich spalić na stosie
kozojebcom życze hiva prosto od kozy osłą czy konia i wogóle mahomety allahy to cwe*e i chuuuje
żyty to sk***ysyństwoo
i admini proszę was nie usuwajcie tego posta wole dostać ostrzeżenie ewentualnie podajcie moje ip do prokuratury ale mam wolnośc słowa jako człowiek i mam zamiar ogłośić światu moje własne zdanie czy robie błędy czy nie możecie mnie zhejtować i zrobić co chcecie mnie to wali ale mam prawo powiedzieć co myśle o pedałach ,kozojebcach i żydach ewentualnie cyganach bo to też złodzieje pie**olone co sępia kase na mieście bo im się do roboty nie chce iść żydy kradna nasze kamienice i budynki bo podobno przed wojną były ich a to nasze państwo niech wypie**alają do palestyny i izraela a kozojebcy plęgną się do europy wyniszczając naszą religie w której zostałem wychowany i naszą kulture ...
więc nie każcie mi być k***a poprawnym politcznie bo pie**ole polityke i wszystkich multi kulti
jestem biały i chuuuj
i pozdrawiam Polaków i szanuje AK I wszystkich powstańców i tych co walczyli za Polskę !


moge dostać warna albo sprawe w sądzie ale nie usuwajcie tego bo chce by ktoś znał moje zdanie

lew121212

2013-06-09, 10:39
k***a jego mać, wszędzie teraz "Łotysz" jakaś k***a śmierć z niedożywienia, halucynacja, trud skończony, zimniok, o ch*j z tym chodzi, Wuj Google nie chce mi wyjaśnić.