18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lotnisko w Denver [napisy PL]

Jedker • 2009-07-21, 19:07

Jan3k600

2009-10-21, 11:15
Interesujące jest to, że wszyscy mówią o końcu świata W grudniu 2012, a tu mówi się, że Majowie przewidują nowy ład i porządek. I faktem jest też to, że ostatnio pojawia się coraz więcej nowych odmian chorób, które dziesiątkują ludzi. Możliwe że chodzi tutaj o wspomniane w Filmie zmniejszenie ludności świata, nie koniecznie dzięki broniom palnym.

Modliszka

2009-10-21, 11:18
Jan3k600 napisał/a:

Interesujące jest to, że wszyscy mówią o końcu świata W grudniu 2012, a tu mówi się, że Majowie przewidują nowy ład i porządek.



Bo takowy nastąpi jak już ludzkość przestanie istnieć. ;-)

thealbino

2009-10-21, 11:56
haha nie wiem czy ktos zauwazyl :)
5:36 - na wstędze pisze "Pokój", czyżby w NWO byli również polacy? :D

simoni

2010-03-04, 21:52
Moim zdaniem cały ten 2012 ma posłużyć temu, by przygotować masy i pokazać im, że zagłada/kataklizm jest realny i wielce prawdopodobny. Jednak bardziej mi się wydaje, że zagrożenie przyjdzie nie ze strony natury, lecz człowieka a dokładniej wielkich tego świata pociągającyhc za sznurki. Na YouTube jest dużo więcej filmików o takiej tematyce, nie twierdze, że się z nimi wszystkimi zgadzam jednak uważam, że jest coś na rzeczy :evil:

@ up

Co do polaków to duża część polityków ma pochodzenie żydowskie...
Czy ktoś wie, że JP2 bywał na szczytach grup G10, G8 itd.. dziwne, bo raczej się o tym nie mówi.

Ciekawosta: Czy ktoś wie skąd Radosław Sikorski wziął pieniądze na swoją edukacje za granicą? Z tego co czytałem to również był wysłannikiem prasowym podczas konfliktu na bliskim wchodzie (niepamiętam dokładnie, którego), fakt jest taki: Kto wysyła młode niedoświadczone osoby na linie frontu? Z tego co wiem raczej wysyła się doświadczone osoby, z wieloletnim stażem. Jeszcze jedno, żona Min.Sikorskiego jest żydówka...dziwny zbieg okoliczności...mi się nasuwa jedno słowo-mosad?

el...........un

2010-03-05, 10:14
simoni napisał/a:

...dziwny zbieg okoliczności...mi się nasuwa jedno słowo-mosad?


Sugerujesz że szpieguje dla kosmitów?

simoni

2010-03-05, 19:32
Zwał ,jak zwał. Byle niech się odpie**olą :mrgreen:

Mindfuck

2010-04-28, 23:05
właśnie mi się coś przypomniało...

Kiedyś świadkowie jehowy przynieśli jedną ze swoich poj***nych książeczek. Zwykle ojciec i ja już od małolata przeganialiśmy ich spod drzwi, ale matka z grzeczności zawsze zabrała od nich jakieś gówno. Pamiętam, że był to rok 1994, a ja czytałem w zasadzie wszystko co wpadło mi w ręce. I co najlepsze, zapadło mi w pamięć, że cała ta książeczka zawierała bardzo mocno podobne motywy do tych malowideł, i takie same wypisane bzdury. Nowy porządek świata nadchodzi, przyjmij zbawienie, bla bla bla.

roshformorg

2010-05-14, 11:24
Bo ponoć Świadkowie Jehowy są częścią Masonerii. Ci tzw "Apostołowie" którzy chodzą po domach, któż nie słyszał pukania do drzwi, czy dzwonka. Ale spróbujcie przyuważyć, że oni coś tam notują w tych swoich księgach. Słyszałem, że mają zapisywać adres nazwiska, kto ich przyjął, kto odrzucił itd... Ale nie o tym.

Filmik jest naprawdę Ciekawy. A jeśli chodzi o Koniec Świata, moim zdaniem, chodzi o koniec świata jako takiego jaki istnieje dziś.

dziubasek00

2010-05-17, 23:53
roshformorg napisał/a:

Bo ponoć Świadkowie Jehowy są częścią Masonerii. Ci tzw "Apostołowie" którzy chodzą po domach, któż nie słyszał pukania do drzwi, czy dzwonka. Ale spróbujcie przyuważyć, że oni coś tam notują w tych swoich księgach. Słyszałem, że mają zapisywać adres nazwiska, kto ich przyjął, kto odrzucił itd... Ale nie o tym.

Filmik jest naprawdę Ciekawy. A jeśli chodzi o Koniec Świata, moim zdaniem, chodzi o koniec świata jako takiego jaki istnieje dziś.


ja zawsze gazetki bralem, ale nie wpuszczalem do domu. Ciekawe co ze mna zrobia???