18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łosoś

nienonicniema • 2014-01-11, 21:03
Jak pisze sam mnq, warto przeczytać to głosem Krystyny Czubówny. :hitler:

sard

2014-01-11, 21:30
Jest to tak głupie, że aż śmieszne i tak bzdurne, że realne...

Boję się, że niedługo nie będzie opcji dostania łosia w sklepie... się zdżenderyzuje i ch*j

As...........ds

2014-01-11, 21:36
MNQ robi naprawdę zajebistą robotę. Jest jedynym autorem komiksów w Polsce, którego absolutnie wszystkie prace są świetne. I do tego technicznie jest ślicznie, nie jest to twór wypluty po 15 minutach w paincie, jak to u niektórych bywa.

Ek...........em

2014-01-11, 21:36
Jeżeli łosoś czuje się człowiekiem to według prawa gender konsumując go... jesteśmy kanibalami.

Ciekawe swoją drogą, kim się czuje Andrzej Pałys gdy się nie czuje. :amused:

Da...........id

2014-01-11, 21:38
Aaaa tam łosoś, a co jak wewnętrznie będzie czuł się płotką albo makrelą? Nie można z góry nazywać go łososiem, niech sam zdecyduje.
Jeden stary pedryl każe na siebie wołać Anna, to łosoś nie może być karasiem?

Towdi

2014-01-11, 22:16
j***ny lewacki łosoś

Lu...........87

2014-01-11, 23:01
Łosoś zajebista ryba a odbudowanie jego populacji w dorzeczu Wiśly to jeden z lepszych żartów jakie ostatnio czytałem, ta rzeka to jeden wielki ściek. Żyłka po 3 wyjściach nad wodę rwie się w rękach.

ca...........th

2014-01-11, 23:01
Przepraszam, ale czy wam się nie wydaje, że to właśnie jest ironia? Czy tu przypadkiem nie chodzi o to, że ludzie to debile, bo zafiksowali się na tym jednym temacie i w kółko prowadzą jakieś bezsensowne dysputy?

Szlachcic_Cygański

2014-01-11, 23:12
Nie twierdzę, że gender jest dobre, ale jest jedno ale - zauważyłem, że ludzie przypisują gender wszystko co złe, dziwne i szokujące. A potem taka wieść idzie w świat i oto mamy takie sytuacje. Są też hermafrodyci, którzy mają po trochu z układu rozrodczego męskiego i żeńskiego, i co w takiej sytuacji? Nazywa się ich chorymi psychicznie...? Druga sprawa to właśnie kwestie związane z psychiką. Nie jestem oczywiście żadnym specjalistą, ale wydaje mi się, że homoseksualizm można porównać ot do autyzmu. Psychika człowieka jest skomplikowana... LGBT oczywiście potępiam.

Blezzer

2014-01-11, 23:15
@cabadath no właśnie dlatego MNQ jest tak zajebisty, że uświadamiając społeczeństwo i ironizując jednocześnie szydzi z lewackich kuhw. :D

Pacho199

2014-01-11, 23:18
Czytała Krystyna Czubówna.

sz...........rz

2014-01-11, 23:36
5 lat temu dymałem pannę, która pisała licencjat o gender i wtedy to była jakaś śmieszna teoria na uniwersytetach a teraz jak otwieram lodówkę to mnie atakuje gender. O ch*j chodzi ?

wernetto

2014-01-11, 23:38
@Radeghost
hehe co racja to racja, najlepiej, że sami się dają ogłupiać zamiast zasięgnąć wiedzy i myślą, że gender jako ideologia naprawdę istnieje, a tymczasem to tylko narzędzie poznawcze nie związane z tym o czym mówi Kościół. Gender od ponad 30 istnieje i nigdy nie zagrażało instytucji rodziny, a oni nagle dopisują mu dziwne cechy, zmieniają w ideologię i straszą niedouczony lud.

Blezzer

2014-01-11, 23:46
@Radeghost, pozwól, że każdy zinterpretuje to na swój sposób. ;)