18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

L’Oréal

TT4 • 2018-11-30, 04:00
Jesteś tego warta.


sowus

2018-11-30, 14:14
4 i 5 zdjęcie mnie rozj***ło :D

PERKUN

2018-11-30, 14:48
Tak to jest jak się to pije a nie nakłada na włosy.

forrest990

2018-11-30, 16:32
@Caramon co masz na myśli przez rozdział umiejętności praktycznych i nauki?

Jeśli chodzi o ciesielstwo jako praktyke a np. techniki odbróbki drewna jako nauke to
byłbym za tym, zeby te dwa aspekty sie przeplatały. Zgodze sie z systemem wag
dla badan etc. zeby posadzic pseudonaukowe kierunki jak marketing tam gdzie ich miejsce.


jeban

2018-11-30, 19:16
... Ale j***niutka morfowała !

Ca...........on

2018-12-01, 15:14
forrest990 napisał/a:

@Caramon co masz na myśli przez rozdział umiejętności praktycznych i nauki?

Jeśli chodzi o ciesielstwo jako praktyke a np. techniki odbróbki drewna jako nauke to
byłbym za tym, zeby te dwa aspekty sie przeplatały. Zgodze sie z systemem wag
dla badan etc. zeby posadzic pseudonaukowe kierunki jak marketing tam gdzie ich miejsce.



Nauka, do której nawiązujesz, to materiałoznawstwo i jej elementy są na kierunkach praktycznych. Tak samo jak matematyka jest powiązana z marketingiem :)

egon777

2018-12-02, 23:29
W każdej farbie jest instrukcja, aby nałożyć troszeczkę i sprawdzić reakcje alergiczną. Wiem bo koleżanka z pracy chodziła spuchnięta 3 dni w okularach. A byliśmy sprzedawcami :D

Diablo8889

2019-06-27, 16:13
pioter84 napisał/a:

Swoją drogą po co baby farbują te włosy i to jeszcze na jakieś durne kolory. Łazi potem czerwone, srebrne, albo nie wiadomo jakie czupiradło i koleżanki jej mówią, że pięknie wygląda, a tu 3 włosy na krzyż. Miałem kiedyś pracownicę co nigdy w życiu nie farbowała włosów... miała warkocz grubości pięści po dupę, jak rozpuściła włosy to sięgały jej do kolan... po prostu 150% kobiecości. Inna pracownica powiedziała mi kiedyś, że tamta z warkoczem to włosy ma nawet ładne, ale kolor nieciekawy, sama miała k***a miedziane kudły farbowane 1500 razy w liczbie 5 nad czołem i kilkunastu w kitce...



Prawdziwa kobieta będzie wyglądać dobrze nawet łysa czy z krótkimi włosami. Zazwyczaj te które z ryja się nie prezentują zbyt dobrze, czy wręcz męsko, muszą mieć długie włosy by czymś nadrobić. Ja osobiście uwielbiam kolorowe włosy, k***a nawet zielone czy niebieskie. Jak laska wszystko zrzuci, jedyne co zostaje to włosy i może tapeta

8-)