18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LOOK at me.

Morosgovany • 2011-05-10, 15:38
look at me! look at me! no no no no don't look over there, look at me! :lol:

temat zawsze aktualny


egzeqtor

2011-05-10, 16:00
nie ma to jak reklama podprogowa...

bo...........30

2011-05-10, 18:34
z dedykacją dla epileptyków

@egzeqtor jakby to była reklama podprogowa to byś jej nie zobaczył

donwasyle

2011-05-11, 11:43
co to k***a ma być?
tyle pie**olenia, że aż głowa boli

peacepraiser

2011-05-11, 11:59
Dla dzisiejszego pokolenia zamiast "Television" powinno być "Internet"

NiedźwiedzioGłowy

2011-05-11, 12:00
Tak mi się skojarzyło...


wexors

2011-05-11, 14:26
boolie8830 napisał/a:

z dedykacją dla epileptyków

@egzeqtor jakby to była reklama podprogowa to byś jej nie zobaczył



a może ona właśnie tam jest , a my jej nie dostrzegamy...

to dopiero zagadka ... kto wie czy w muzyce którą własnie słyszysz w radiu nie ma takiego przekazu ...

ryje banie ...

egzeqtor

2011-05-11, 15:38
boolie8830 napisał/a:

z dedykacją dla epileptyków

@egzeqtor jakby to była reklama podprogowa to byś jej nie zobaczył



Reklama podprogowa
Zwana inaczej sugestią podprogową lub przekazem podprogowym - teoretycznie polega np. na włączaniu do filmu pojedynczych klatek z reklamą lub wgrywania ukrytego przesłania do piosenek.

tak więc pojedyncze klatki jesteś w stanie zobaczyć...
swoja drogą jak na przekaz subliminalny to autor tego filmiku zbytnio się nie wysilił...

bo...........30

2011-05-11, 15:50
skoro bawisz się w wiki to masz:
Percepcja podprogowa (subliminalna) - oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania.
Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.

Morosgovany

2011-05-11, 16:24
ale sie spinacie.. myślicie, że autor chciał Wam z podpierdółki zareklamować hamburgera czy tam jakieś inne marki? całość dotyczy właśnie tego jak działa na nasz mózg telewizja, więc te klatki, które są tam wplecione, obok głosu i tekstu składają się na całość przekazu.

Ine

2011-05-12, 15:21
Ja mam to samo jak wychodzę na miasto z dziewczyną. Przechodzi jakaś kobieta w obcisłych jeansach i topie, i co się dzieję?
-Hey spójrz na mnie! Tutaj! Nie tam, tutaj na mnie! Patrz mi w oczy! Tutaj jestem, nie tam, patrz na mnie, tu! No dobra, już...

maxim3n

2011-05-26, 15:26
Zna ktoś może nazwę nutki w tle? W oryginale na JewTube nie ma tej muzyczki, a bardzo chciałbym znać jej tytuł ;) Dzięki!

Morosgovany

2011-05-28, 10:57
maxim3n napisał/a:

Zna ktoś może nazwę nutki w tle? W oryginale na JewTube nie ma tej muzyczki, a bardzo chciałbym znać jej tytuł ;) Dzięki!



Two Steps from Hell - Calamity

jest napisane na końcu filmu