18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn i ich allahy akbary

KillQ8 • 2013-05-22, 19:36
Jak donosi jeden z naszych czytelników - dopiero co na środku ulicy w Londynie dwóch śniadych kozojebców odrąbało komuś głowę maczetą.

Relacja anonimowego świadka z BBC.co.uk:

Byłem na spacerze z psem, gdy usłyszałem jakieś krzyki około 50 jardów ode mnie. Jakiś człowiek biegł w dół ulicy, goniony przez dwóch mężczyzn w samochodzie. Samochód zatrzymał się, mężczyźni wysiedli z niego z czymś co wyglądało jak miecz. Potem dosłownie odcięli głowę uciekającego mężczyzny. Pojawiła się uzbrojona policja (w spedalonej Anglii nie wszycy policjanci mają broń - to moje) i zaczęła się strzelanina. Teraz jesteśmy zamknięci, zabronili nam wychodzić z domów. Wygląda na to, że teraz dzieje się jeszcze więcej latają helikoptery i wszędzie krążą uzbrojeni policjanci.

P.S. zamordowany mężczyzna był żołnierzem.






Źródło - uwaga, są fotki nadające się na hard.

Freedom_69

2013-05-22, 19:40
coś czuje że niedługo zacznie się regularna wojna między ciapatymi a policją/wojskiem i resztą świata mieszkającą w Londynie

alveanerleo2

2013-05-22, 19:44
Jak mówiłem, tak powtórzę: nie wpuszczać do Polski kozojebców, zawracać na granicy. Albo lepiej: strzelać do nich na przedpolu.

hendrix_radek

2013-05-22, 19:45
Wszystko, nawet tolerancja, musi mieć swoje granice. Nie do pomyślenia jest by osoba walcząca za swój kraj (ofiara była żołnierzem), płacąca podatki i żyjąca uczciwie została zaatakowana przez pie**olonych ciapatych kozojebców we własnym kraju....

RockyWood

2013-05-22, 19:48
Może po prostu zmienił żołnierz wyznanie z islamu na jakieś inne i dostał wyrok - znaleźli go i wykonali wyrok w/g swego prawa. U abdullahów to norma dzienna - w Londynie chcieli już kiedyś wprowadzić prawo szariatu ale chyba parlament jakoś nie był przekonany co do tego pomysłu.

mo...........et

2013-05-22, 19:50
oj rozjebie się ta Europa, rozjebie.

Bituminiorz

2013-05-22, 19:56
Multikulti w praktyce -,-
Znając życie oboje przeżyją, dostaną po kilkanaście lat siedzenia w ciepłej celi, z 5 posiłkami dziennie, siłownią, internetem, telewizorem, książkami, itp.
Tyle w tym temacie.

Pan_Generał

2013-05-22, 19:58
W takim razie ten żołnierz powinien zrobić z nimi porządek.

cerastes

2013-05-22, 20:07
To jest kuhrwa nie do pomyślenia aby żołnierz który walczył z tymi islamskimi ch*jami na bliskim wschodzie został zamordowany w tak brutalny sposób przez wroga na terenie własnego kraju !!!


Nacjonalizmie wróć, zjednocz rdzennych Europejczyków i pomóż wyj***ć tych którzy chcą zniszczyć naszą Kulturę Europejską !!!!

Moby_Dick

2013-05-22, 20:10
Coś Ci ciapaci se chyba jak hitlerek ubzdurali, że do nich świat należy. Najlepsze jest to, że te ch*jostwo i takie akcje będą się nasilać i na większą skalę będą przeprowadzane.

albineek

2013-05-22, 20:14

znalazl sie pierwszy ktory byl do tego zdolny to teraz znajdzie sie ich wiecej..

Ale tak w ogóle to ten z krwia na rekach nie jest czarny..
Jesli juz to PRZEZROCZYSTY tyle ze WYPCHANY GóWNeM :D

Bituminiorz

2013-05-22, 20:15
W TVN24 nie powiedzieli że kozojeby krzyknęli po zabiciu "Allahu Akbar"

~Vuko

2013-05-22, 20:20
Ciapate pie**olone k***y.

Powinni ustawić blokady i strzelać im w kolana za usiłowanie wjazdu do jakiegokolwiek europejskiego kraju. A jak będą płakać z bólu to w drugie kolano, za zakłócanie porządku publicznego swoimi jękami.

Mentorstajl

2013-05-22, 20:21
Się zachciało kurewskich turbanów to teraz mają... prawa jeszcze im nadawać.TFU !

Zgon14

2013-05-22, 20:21
Co jak co, ale na filmiku w źródle jest tam murzyn i ciapaty czyli czarny też maczał w tym paluchy.
X