18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Londyn 2k12 Fireworks

xJulian • 2012-01-02, 19:43
Maja rozmach sku***syny :shock: :shock:



jaro318

2012-01-03, 01:48
[quote="aveyron"]uwielbiam takie pokazy, wmawiają/pokazują nam jakie to życie jest piękne, kolorowe, sielankowe a rząd i tak nas wszystkich r*cha w dupę... bez przyjemności


Rządy są tylko po to żeby dymać pleps w dupsko,przecież trzeba z czegoś żyć!!!

djhexe

2012-01-03, 01:53
seven napisał/a:

W Londynie z tego co wiem robią najdroższego sylwestra na świecie


koszt takiego sylwestra wynosi około 5 mln $, około 1mln to sama wartość fajerwerków.
Siemek napisał/a:

Wielkie mi tam rzeczy... Na Polsacie było lepiej.


skoro się spędza sylwestra z rodziną, nie ma gdzie wyjść ani nawet z kim napić i ma się nad sobą kogoś kto rządzi w chacie, to nie dziwne, że oglądałeś "sylwester w polsacie" lub inny odmóżdżający program robiący kisiel z życia.

tutaj skośnoocy robią sobie pokaz (fajny efekt na głośnikach)


a prawda jest taka, iż w wielkich światowych aglomeracjach robi się pokazy "dla ludzi" - wliczone jest to w cenę podatku - "weźmiemy od Ciebie, ale będziesz mógł chociaż raz w roku się pocieszyć przy pokazie". A u nas co? Nic! Podatek i nic! I akcyza! I kryzys! Jaki ten rząd jest to jest, ale mógłby nawet dla plebsu taką imprę urządzić. Jakaś tam muzyczka, taki mały pokaz i sp***alać do domu żeby rano wstać i zapie**alać! I chociaż w robocie można pogadać na inne tematy niż k***a podatki i kryzys!

Samilo

2012-01-03, 05:24
spodziewałem się że będzie słychać cztery, trzy dwa, jeden... jednak nie jest tak źle

hi...........be

2012-01-03, 10:38
W pyte fireworksy ,elka się nie cycka jak doj***ć to z grubej rury!

Stachu Wichura

2012-01-03, 11:11
Londonistan ;) zróbcie sobie stop-klatkę i popatrzcie kto się "bawił"... połowa z nich to muslimy :roll:

Fireman

2012-01-03, 14:42
11.42' - ... łał...

xJulian

2012-01-03, 14:50
izeltaz napisał/a:

2k12

Jak widzę taki zapis dat to mam ochotę ci przypie**olić kalendarzem.




Pare lat mieszkałem w stanach i stąd ten głupi nawyk... nie chciałem nikogo z was urazić, proszę o pokutę i rozgrzeszenie :)

Dannyk

2012-01-03, 14:57
xJulian napisał/a:

Maja rozmach sku***syny :shock: :shock:



1. Cenzura

2. Głupi gimbusowy tekst

Pozdrawiam.

skival

2012-01-03, 15:00
ciekawe ile to kosztowało bo u nas w tarnobrzegu mieliśmy pokaz laserów aż za 20tys zl...tak wiem ze mało kto słyszał o tej wiosce :)

xJulian

2012-01-03, 15:01
skival napisał/a:

ciekawe ile to kosztowało bo u nas w tarnobrzegu mieliśmy pokaz laserów aż za 20tys zl...tak wiem ze mało kto słyszał o tej wiosce :)




plotki mówią że około 500tyś funtów

borisklinga

2012-01-03, 15:14
Moj dziadek jak tam latał w 41 to tez im takie fajerwerki zrzucał ")

szefooo

2012-01-03, 18:30
Ciekawi mnie tylko czy tam jest jakiś zakaz puszczania prywatnie fajerwerków. Bo ten pokaz jest jak by w centrum skupiony a w dalszych rejonach widze ciemność. Jak w polskich miastach jesteś o północy w wysokim punkcie to widzisz jak napie**ala cały horyzont i dla mnie to wygladą lepiej.

dawidbak

2012-01-03, 21:41
Kryzys k***a....

hszanu

2012-01-03, 22:10
już wolę jak na polskim akademiku wyświetlają reksia.

naj***li w ch*j tych światełek i nic z nich nie ułożyli. wielka mi sztuka.

Ja...........ro

2012-01-03, 22:51
Nie wiem, może się czepiam, ale to wszystko już było. Rozmach jest - imba. Ale po tym co widziałem, dziwię się, że jeszcze nie ma jakichś ujęć z kosmosu na takie wyj***ne fajerwerki. Ufoki widząc taki rozpie**ol nawet nie myślałyby o inwazji widząc, że sobie dla jaj rasa ludzka funduje sobie tyle potencjalnej siły rażenia :-)
A ja bym chętnie zobaczył, jak się takie sprawy prezentują wprost z orbity..