18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łomżyńska Selekcja Naturalna

Suspens • 2024-04-25, 11:36
Wypadek w Łomży. 15-latek wjechał wprost pod samochód. Chłopak trafił do szpitala.





johnnyy

2024-04-25, 14:11
chrusniak napisał/a:

Tam jest przecież sygnalizacja. Miał zielone światło na przejściu (widać to nawet mimo fatalnej jakości nagrania).
Mało tego, widać że samochody z drugiej strony jezdni stoją, a jeden z nich się zatrzymuje.
Nie widać co prawda sygnalizatora od strony samochodu, ale sytuacja nie jest tak jednoznaczna jak by się wydawało. 😉


Właśnie jest jednoznaczna tak jak się wydaje, tam jest przejście dla pieszych a nie przejazd pedałowy

Antoni79

2024-04-25, 14:14
Tagor napisał/a:

Tak się ostatnio zastanawiam patrząc na niektóre materiały... Mamy 2024 rok i dalej są dostępne takie kalkulatory nagrywające fch*jhd? Przecież to wygląda jak z kamerki podpinanej do sony-ericssona przez Mieszka I



Mój telefon ma 5 lat i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma gps, aparat. Fotografuję głównie w pracy. Usterki, dokumenty, nieprawidłowości, sytuacje. Poprzedni miałem ponad 5 lat, ale przegrał z rozwojem technologicznym. Gps zgłupiał mi pod Warszawą. Musiałem zdążyć, był korek, wypadek i nawalił mi telefon. Żona też mi krzyczała, że muszę mieć jakiś pewny, częściej spotykany i uległem. Kupiłem chiński z ch*jową nazwą i znośnymi parametrami za 600 zł. Mój szef, co jest multimilionerem ma też gówniany telefon już wiele lat. Tej klasy, co mój poprzedni. No i teraz też czuję technologiczne oddalenie, ale nie chce mi się robić przeprowadzki i poznawać od nowa nowego urządzenia. Synom kupiłem odnawiane po 300 zł. Żona miała lepszy, ale potłukł jej się jak każdy w niespełna pół roku. Awaryjnie kupiłem jej jakąś budżetówkę za 500? Na kilka miesięcy, ale to było już ze 3 lata temu.

JenkinsPerkins

2024-04-25, 14:19
dobrze pedalarz skasowany , yebany debil

corpo_kills_me

2024-04-25, 15:05
Szkoda auta na takie ścierwo ludzkie.

Sznita

2024-04-25, 16:43
Ło kurfa! :mrgreen: ...aż zapachniało cebulą.

baronturbina

2024-04-25, 16:45
Do wszystkich co bzdury pie**olą. Rowerzysta winny bo idiota. Przez pasy rower się przeprowadza.

chrusniak napisał/a:

Tam jest przecież sygnalizacja. Miał zielone światło na przejściu (widać to nawet mimo fatalnej jakości nagrania).
Mało tego, widać że samochody z drugiej strony jezdni stoją, a jeden z nich się zatrzymuje.
Nie widać co prawda sygnalizatora od strony samochodu, ale sytuacja nie jest tak jednoznaczna jak by się wydawało. 😉


Ja jebie. Człowieku! Z drugiej strony dupy! Tamto przejście jest pierdylion metrów od tego co idiota wpadł pod auto więc twoim zdaniem ma do tego co na nim akcja była? Nie powinieneś jeździć niczym co ma styczność z drogą, bo sposobem myślenia sam dla siebie jesteś zagrożeniem, nie jeździj nawet autobusem jako pasażer.

Caanonierka

2024-04-25, 17:13
Antoni79 napisał/a:

Mój telefon ma 5 lat i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Ma gps, aparat. Fotografuję głównie w pracy. Usterki, dokumenty, nieprawidłowości, sytuacje. Poprzedni miałem ponad 5 lat, ale przegrał z rozwojem technologicznym. Gps zgłupiał mi pod Warszawą. Musiałem zdążyć, był korek, wypadek i nawalił mi telefon. Żona też mi krzyczała, że muszę mieć jakiś pewny, częściej spotykany i uległem. Kupiłem chiński z ch*jową nazwą i znośnymi parametrami za 600 zł. Mój szef, co jest multimilionerem ma też gówniany telefon już wiele lat. Tej klasy, co mój poprzedni. No i teraz też czuję technologiczne oddalenie, ale nie chce mi się robić przeprowadzki i poznawać od nowa nowego urządzenia. Synom kupiłem odnawiane po 300 zł. Żona miała lepszy, ale potłukł jej się jak każdy w niespełna pół roku. Awaryjnie kupiłem jej jakąś budżetówkę za 500? Na kilka miesięcy, ale to było już ze 3 lata temu.



5 lat i wydolna bateria?

Bul_od_bytu

2024-04-25, 17:54
Na przejście się nie wbiega ani nie wjeżdża. Się nauczy pedalarz

Banowanyzanic

2024-04-25, 19:07
Cioty same się eliminują :D aż miło popatrzeć

Paprotek

2024-04-25, 20:15
Trzymajcie kciuki, są szanse że z tego nie wyjdzie :-D

Kurisu

2024-04-25, 22:39
Wina kierowcy. Zbliżając się do przejścia powinien zachować szczególne okrucieństwo.

n1ck.ee

2024-04-26, 13:24
Ale pedał, mógł pod ciężarówkę startować.

ellsworth

2024-04-26, 22:18
Tagor napisał/a:

Tak się ostatnio zastanawiam patrząc na niektóre materiały... Mamy 2024 rok i dalej są dostępne takie kalkulatory nagrywające fch*jhd? Przecież to wygląda jak z kamerki podpinanej do sony-ericssona przez Mieszka I



To weź wyślij nagranie swym super duper telefonem komuś przez messengera a potem obejrzyj. To się dopiero zsziwisz.