18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Logopol - Patola z kamerami.

kucowal • 2015-11-12, 19:15
Nie dawno zaczeła się nowa akcja. Nie wiadomo po co - Nie wiadomo za ile. Ale wiadomo że internauci się już dobrali to tej patologi i dzwonią do nich o różnych porach i zamawiają im pizze o 12 w nocy.

http://logopol.pl

Na stronie jest opisana caluśka rodzinka (I szynszylątka). W bani sie nie mieści co wieśniakom przychodzi do głowy. Na wykopie już mają ich numery telefonów i adresy więc poszukajcie a znajdziecie. :lodowka: :chomik: :chomik: :chomik:

-Vanilla-

2015-11-14, 08:21
Oglądałam przed chwilą z ciekawości jedną z kamer, akurat B. i M. przeglądali newsy, było też o nich; że może to się skończyć sądownie, że Rzecznik Praw Dziecka może zainterweniować. No i ciekawa byłam ich reakcji.. Oni mają kompletnie wyj***ne. SHOW MUST GO ON! :ciasteczkowy2:

BTW.
PolaczekRR napisał/a:

to trzeba być ale sp***olonym do reszty żeby swoje dzieci w to gówno wciągać no ale Baśka i Mietek to mówi samo za siebie do tego naj***li se 4 dzieciaków ...


Baśka i Mietek to prawie jak Janusz i Grażyna. Trochę się zawiodłam na imionach dzieciaków, spodziewałam się Dżesiki i Brajanka.. :niggasmile:

KrisCFC

2015-11-14, 10:14
-Vanilla- napisał/a:

Oglądałam przed chwilą z ciekawości jedną z kamer, akurat B. i M. przeglądali newsy, było też o nich; że może to się skończyć sądownie, że Rzecznik Praw Dziecka może zainterweniować. No i ciekawa byłam ich reakcji.. Oni mają kompletnie wyj***ne. SHOW MUST GO ON! :ciasteczkowy2:

BTW.

Baśka i Mietek to prawie jak Janusz i Grażyna. Trochę się zawiodłam na imionach dzieciaków, spodziewałam się Dżesiki i Brajanka.. :niggasmile:



Mają wyj***ne bo osiągają swój cel, jakiś koleś wrzuca to na sadistic (rozsławia), ktoś posyła donos do rzecznika...akcja trafia do mediów... (coraz bardziej znani)... tak dziś działa biznes, zła sława - to też sława. Słynną "Matkę Madzi" każdy zna. ;)

GhostRider32

2015-11-14, 10:24
No i po ch*j ich promować?