18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Logika turbanów

Mi...........13 • 2013-01-27, 00:14
W 1272 Muzułmanie stworzyli pierwszą prezerwatywę używając koziego jelita. Wyjaśnijmy sobie jedno – nie ma przeciwwskazań do założenia kozich wnętrzności na spoconego, obrzezanego fiuta i wsadzenia całości żonie, ale Bóg zabrania jeść wieprzowiny bo jest „nieczysta”?

Entheus

2013-01-27, 00:36
Bzdura. W starozynym egipcie jako antykoncepcji normalnie używano jelit ale były mało skuteczne. Najskuteczniejsze było łajno krokodyla. To jest dopiero perwera, wpychanie lasce w cipe łajna krokodyla i zapychanie <3

Earl Grey

2013-01-27, 00:41
W 1272 r. Arabowie wynaleźli prezerwatywę, używając do tego celu koziego jelita.
W 1873 Brytyjczycy udoskonalili ten pomysł, wyciągając najpierw jelito z kozy

Exias

2013-01-27, 00:59
@2x up

Biorąc pod uwagę, że myli się od święta to taka 'żona' miała wychodowane naturalne łajno w cipsku... więc chyba nie robiło im różnicy :p

Entheus

2013-01-27, 01:02
@up robiło różnicę bo chodzi o "pH" środowiska. Sperma jest zasadowa by zneutralizować kwasowość pochwy chroniącą przed infekcjami (bakterie mlekowe zakwaszają) i umożliwić ruchliwość plemników zależną od pH

BongMan

2013-01-27, 01:02
Tam gdzie jest religia, nie ma logiki.

Entheus

2013-01-27, 01:04
a łajno krokodyla jest silnie kwasowe (w granicach nie wyżerania cipska)

poza tym Egipcjanie to nie arabowie. Znaczy się to nie byli ; D

jinrey

2013-01-27, 10:53
Ale koza to nie wieprzowina, a poza tym kozy nie ryją w błocie i własnym gównie, dlatego nie są obmierzłe.
Ja osobiście opie**oliłbym stejka.

Roozek

2013-01-27, 14:09
Powiedz mi tylko co ma piernik do wiatraka. Nic, k***a nie wiesz o Biblii, także proszę Cie nie wypowiadaj się na jej temat. Wszystkie tępe buraki takie, jak wy wychodowane na katolickich zasadach grzyba wiecie. Zj***ne porównanie na poziomie gimbazjalisty. Poczytaj na temat świnki, która codziennie wpie**alasz a jaki syf Ci robi z organizmem. Świnia wpie**oli Ci wszystko a Ty wpie**alasz ją.

CyganBezGruzu

2013-01-27, 14:34
Cytat:

Powiedz mi tylko co ma piernik do wiatraka. Nic, k***a nie wiesz o Biblii, także proszę Cie nie wypowiadaj się na jej temat. Wszystkie tępe buraki takie, jak wy wychodowane na katolickich zasadach grzyba wiecie. Zj***ne porównanie na poziomie gimbazjalisty. Poczytaj na temat świnki, która codziennie wpie**alasz a jaki syf Ci robi z organizmem. Świnia wpie**oli Ci wszystko a Ty wpie**alasz ją.




Dobra nie pie**ol i idź do spowiedzi za słowo wpie**oli/wpie**alasz bo do nieba nie pójdziesz.

MMAchu

2013-01-27, 14:41
@Earl Grey, komentarz roku :D

Roozek

2013-01-27, 15:00
@CyganBezgruzu

Czytanie ze zrozumieniem opanowane na 5 :) . Chłopie zadziwiasz mnie. Dalej nie kumasz o co chodzi. Powodzenia !

rusofil

2013-01-27, 21:22
Exias napisał/a:

@2x up

Biorąc pod uwagę, że myli się od święta to taka 'żona' miała wychodowane naturalne łajno w cipsku... więc chyba nie robiło im różnicy :p



Niekoniecznie. Ludzie w starożytności dbali o higienę, w przeciwieństwie do ludzi z epok późniejszych. Zaś od końca starożytności do gdzieś tak XIX wieku był zajebisty syf.