18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Łódź miasto moje a w nim :

TRQPL • 2023-06-13, 09:49
Jeżdżąc komunikacją miejską w Łodzi na własne oczy można dostrzec "Łódź miasto czterech kultur"
Kolejna ofiara dopalaczy i chillera menela.





Ca...........on

2023-06-13, 15:48
Nie rozumiem, jak w dzisiejszych czasach można ćpać. Wystarczy porządnie zgłodnieć i cyk, halucynacje gotowe! :-)

matej47

2023-06-13, 17:37
Tadzik_Na_Górę napisał/a:

@Hose88
100% racji, lepiej zaplacic 70-80zl za medyka, gdzie moze go dostac kazdy poprzez internet wystarczy miec 18 lat i 15min masz erecepte.


k***a, aż się zalogowałem. Jak można być tak głupim żeby za sztukę materiału płacić prawie pakę to ja nie wiem :-? .Nie masz co z pieniędzmi robić bananie czy zwyczajnie koledzy cię opóścili gdy cię mama z szafy wkońcu opuściła? Mnie sztuka nie kosztuje nawet złotówki a źródła jakie mam nigdy nie będziesz mieć bo się nie znasz. Skąd wiem? Bierzesz materiał za stówę. Gratuluję. Dzięki takim dzbanom jak ty mamy w Polsce taki a nie inny widok a inne wyskrobki płaczą że podatki są za wysokie. W pośredniaku byłeś? :lol:

KuBuX

2023-06-13, 17:58
ŁDZ to czas dla nas

Quassar

2023-06-13, 18:06
Jak miałem 3-4 też podobno moczyłem się w łóżku dobrze, że wtedy nie było smartfonów xD
Na szczęście z tego sie wyrasta prawda.... Prawda ?!

Bul_od_bytu

2023-06-13, 19:30
Ławki im tam przeciekają na przystankach :D

Cudak

2023-06-13, 19:46
matej47 napisał/a:

Mnie sztuka nie kosztuje nawet złotówki a źródła jakie mam nigdy nie będziesz mieć bo się nie znasz



Powód do dumy. Bez kitu ;]


JamPawel

2023-06-13, 20:00
Jakie miasto, taki Manneken pis

NosaczPL

2023-06-13, 20:04
To już na Podlasiu żule mają więcej kultury ^^^

mystery0987

2023-06-13, 21:19
j***ć te lewackie brednie. Chorych ludzi typu: narkomani, alkoholicy, pederaści należy niezwłocznie osadzać w ośrodkach resocjalizacyjnych i pod przymusem próbować ich przywrócić do normalności.
Jeżeli rokowania były by kiepskie, musieli by zostać osadzeni w ośrodku pracy, aby nie pasożytowali na zdrowym społeczeństwie.

wir00z

2023-06-13, 21:54
matej47 napisał/a:

k***a, aż się zalogowałem.




Całkiem niepotrzebnie. Nie dość,że wyszedłeś na idiotę,to jeszcze wykazujesz niedoj***nie mózgowe połączone z analfabetyzmem. Nie rokuje to niczego dobrego na przyszłość :-)

Kohei

2023-06-13, 23:40
czy to jest rosja?

S.Cat

2023-06-13, 23:52
Hose88 napisał/a:

Pierwszy wygląda, jak typowy jaracz "syntetycznego haszu" zwanego Plasteliną, który robią w melinach z środków ogólnodostępnych w chemicznym. Ktoś źle dobierze proporcje i klient łapie zawieszenie (...)


Syntetyczne kannabinoidy.W szczycie gram substancji kosztował 30 zeta, a zrobić z tego można było 50-60g lub 30g sk***ysyna dla ryzykantów.Koszt produkcji - kilka godzin i około 7 zł.Nie kupisz tego gówna ani w aptece ani w chemicznym.

potrzebny

2023-06-14, 00:11
Dodam, że tego typu specyfik można dostać w niepodziance, zamiast czegoś normalnego, co może skończyć się tragicznie. Dlatego jak już ktoś lubi i kupuje od pierwszego lepszego Seby, to zawsze jest ryzyko, że zrobi sobie kuku. Kilka lat temu po moim mieście krążyło jakieś gówno, wyglądające ponoć jak hasz i właśnie wyłączało ludzi po jednym zaciągnięciu. Jeden po takim buchu nie wiedział kim jest, po czym stracił przytomność. Drugi pojechał zapalić w leśną dróżkę na motorku, a obudził się w karetce i szczęście miał, że w takim miejscu ktoś go dostrzegł jak leżał we własnych rzygach. Takich sytuacji pewnie było więcej i kto wie czy ktoś ducha nie wyzionął. Te chemiczne specyfiki do palenia, to już ten sam level co heroina. Można obejrzeć dokument o miejscach w innych krajach, gdzie ćpuny chodzą po mieście stadami jak zombie po tego typu specyfikach. Większość tych ćpunów jest świadoma i mają tolorencje, a dla zwykłego człowieka to jest jak zabójcza trucizna. Dlatego warto uświadamiać ludzi w tym temacie, szczególnie młodych.