18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ŁO KURWA ! ... ALE GO ZABIŁ !

krzycho109zgl • 2013-04-30, 00:10
materiał własny

,,walka" dwóch fighterow rodem Kliczko z trafnym komentarzem


pawel6

2013-05-01, 22:44
Urwało głowę :D

Bagman

2013-05-01, 22:45
dobrze że przeprosił bo by poszedł do paki za to.

Debal

2013-05-01, 22:49
buty ma, więc żyje

xkaju

2013-05-01, 23:05
ło k***a, co to robi na głownej..

Ba...........or

2013-05-01, 23:09
a mówią że boks teraz przeżywa kryzys

KamilAW

2013-05-01, 23:55
Macie ch*jowe internety to wam się zacina.. Fajnie że chłopaki robią coś zamiast siedzieć przed komputerem (chociażby jak ja), widać pełna kulturka, tak trzymać, piwko!

Nacjonalista

2013-05-02, 00:03
Pomysł ze sparowaniem się fajny. Lepsze to niż nic nie robienie, ale ta technika... Nie chcę Was oceniać po 8 sekundach filmiku, ale ten prawy sierp był... słaby.

zjerycha

2013-05-02, 00:43
cytuję:
"Ło k***a, ale to zj***ne"
koniec cytatu, dziękuję

Numernabis

2013-05-02, 02:51
Z jakiej wsi pochodzi ten akcent?

Prof._Kot_Budd

2013-05-02, 12:59
Ja pie**ole, no k***a nie wierzę "ale go zabił" really ??? Jak my się tłukliśmy po piwnicach , a nie było to dawno, jakieś 8-10lat temu, to standardowym obrazkiem była krew na ziemii i co najmniej jeden zawodnik dochodzący do siebie pod ścianą (bo zaraz miał następną walkę) :sparta: , a takimi ciosami to przyklejaliśmy sobie wzajemnie odpadające łuki brwiowe, bo oczywiście nie mieliśmy tych pedalskich ochraniaczy, co było dość głupie, gdyż nazajutrz trzeba było iść do szkoły z poharatanymi mordami :szczerbaty: (4 z nas chodziło do 1 klasy i nauczyciele mieli zagwostkę :D ). Pytam się k***a więc: Gdzie jest ta mityczna agresja z gier komputerowych i filmów ? Być może jest zupełnie odwrotnie ? Może te filmy i gry wpajają dzieciakom strach przed podjęciem agresji ? Widzę dwóch młodziaków bojących sobie dać po mordzie, mimo przywdzianych pedalskich ochraniaczy, o czym to k***a świadczy ? :tecza: ?

krzycho109zgl

2013-05-02, 17:00
@prof coś tam Może nie mamy czasu już na jakieś gry,a złapalismy rekawice tylko dla zabicia nudy i celem nie było napie**alenie sie po pyskach, ale zwykła zabawa ? Masz pełne prawo oceniac kogos po 8s. filmiku. Brawo !
Chyba pomysliles portale,zeby wyrzucac tu swoje żale. zal wam troche dupe ściska,ze siedzicie na dupach po blokach i jedyne co wam z tego przyjdzie to hemoroidy i looki na baniach od zielska, a jeszcze zapomnialem o tanich browarach.
Gdybym chcial pokazac technike czy jej brak czy ch*j wie co tam zarzucacie jeszcze to bym wrzucil caly material,a nie tylko urywek z tym komentarzem kumpla- bo tu tylko o komentarz chodzi. Dotarło ? Jak nie to nogi za pas, tylko laczek nie pogubcie internetowe cwaniaki. pie**olenie jaki to ja nie jestem/bylem lepszy pod tym postem wcale nikogo nie zachwyca. Nie dotarło ? to jeszcze raz: wy... idz stąd.

kontemOK

2013-05-02, 17:02
sracie się do nich a lepsze takie zajęcie niż siedzenie pod blokiem z piwskiem i napie**alanie jakie to życie jest be, mają swoją zajawkę i dobrze. Ode mnie piwo a wy hejtujcie jak chcecie, sk***iele.

Prof._Kot_Budd

2013-05-02, 17:50
Upup.O ! Jest agresja... w internecie. Przypie**alam się bo ani to nie sadystyczne ani śmieszne, ubolewam nad prezyszłościa sadistica, skoro to ma pińcet piw. Polecam zapoznać się z moim II prawem i napie**alać się dalej.