18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Litr wódeczki na raz

Libky • 2012-09-06, 23:10
Gdyby to nie była Rosja to bym nie uwierzył :shock:

Kakushkin

2012-09-07, 00:30
finkreth napisał/a:

(...)

Hate me lol



Idź spać, jutro do szkoły.

mckarmi

2012-09-07, 00:31
I noc poślubną szlag trafił :D

fejzez

2012-09-07, 00:32
wypić to nie jest duży problem, przeżyć następną godzinę już tak ....

NWC

2012-09-07, 00:40
Daje piwo za to skrócenie filmu :D

kocur

2012-09-07, 00:41
bo w butelkach musiała być woda :/


już sam debilny uśmieszek nalewającego jest podejrzany, ale tak wypil litra goudy na hejnał :*

mareczekzip

2012-09-07, 00:42
Może jest druga część z tego wesela nagrana 15 minut później ?

wudun

2012-09-07, 00:44
Dali panu młodemu litra na raz potem cała sala panny sobie użyła ;) .

Zl...........ny

2012-09-07, 00:53
Tak się właśnie bawią zwierzęta w oborze, kiedyś kamerę ukryłem za słomą i podobne ekscesy się działy, rly :shock:

witex811

2012-09-07, 00:54
Że niby taki karniaczek?

sfx

2012-09-07, 01:08
debile i lemingi na weselach leje sie hektolitrami vodka ktora ma mniej procentow niz piwo jezeli chodzi o panstwo mlode i wszelkie zabawy zwiazane z nimi. Tylko idiota by na wlasnym weselu gdzie ma kontorlowac 99 procent pijakow ktorzy chca sie bawic w jak najlepszym klimacie dalby sie spic w ciagu pierwszych 2 godzin bo kazdy hcialby sie z nim napic do tego sluzy swiadek badz inna osobaa zatrudniona do tego ewenementu ktora dba o stan pana mlodego zeby impreza nie skonczyla sie krache badz ruskim scenariuszem zazwyczaj brat pana mklodego badz sistra panny mlodej , co nie zmienia fa,ktu ze i tak jakis alkohol zawsze przyjma.... takie sa wesela i normlany czlek ktory wesele przezyl badz ci ktorzy mysla jak to wyglada poznaja prawde..

znaczy sie vodka z butelki pana moldego jest zwykla woda !!!! i nigdy swiadek nie pozwoli sie napic z butlli pana mlodego zreszta scenariusz jest znany przed weselem bo to impreza dla was nie dla pary mlodej

camperboy

2012-09-07, 01:08
Ja się pytam po ch*j tak pić?

pieto90

2012-09-07, 01:09
sfx napisał/a:

debile i lemingi na weselach leje sie hektolitrami vodka ktora ma mniej procentow niz piwo jezeli chodzi o panstwo mlode i wszelkie zabawy zwiazane z nimi. Tylko idiota by na wlasnym weselu gdzie ma kontorlowac 99 procent pijakow ktorzy chca sie bawic w jak najlepszym klimacie dalby sie spic w ciagu pierwszych 2 godzin bo kazdy hcialby sie z nim napic do tego sluzy swiadek badz inna osobaa zatrudniona do tego ewenementu ktora dba o stan pana mlodego zeby impreza nie skonczyla sie krache badz ruskim scenariuszem zazwyczaj brat pana mklodego badz sistra panny mlodej , co nie zmienia fa,ktu ze i tak jakis alkohol zawsze przyjma.... takie sa wesela i normlany czlek ktory wesele przezyl badz ci ktorzy mysla jak to wyglada poznaja prawde..

znaczy sie vodka z butelki pana moldego jest zwykla woda !!!! i nigdy swiadek nie pozwoli sie napic z butlli pana mlodego zreszta scenariusz jest znany przed weselem bo to impreza dla was nie dla pary mlodej



byłem na kilku weselach i wóda zawsze miała 40%, do tego niekiedy można było jakieś bimbry znaleźć i inne siuwaksy. Co do ilości % dla młodej pary to nie mam pojęcia.

btw: albo sam właśnie wypiłeś litra wódy, albo naprawdę nie umiesz pisać po polsku.

stiflermistrz

2012-09-07, 01:23
wszystkie ruskie druhny-boruchny jego!

stalowyszczur

2012-09-07, 01:24
j***niutki.

Co do tego po ilu minutach sieknie to zalezy na jakich obrotach jest organizm, co przelozy sie na to jak szybko dotrze do mozgu.

Musialo byc naprawde przykro, skoro nawet nie wstawili tej czesci, ktora stala sie po kilku minutach. Normalny czlowiek wymagal by natychmiastowego wezwaina pogotowia :) . No ale, "nie dotyczy Polakow i Rosjan".

Paweł92

2012-09-07, 02:35
Po takiej ilości na raz to można zaliczyć zgon... i to dosłownie. Warto się popisywać?