18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Litewski "szacunek" do Polaków

H88tman • 2013-08-23, 19:11
Grafika, której nasze MSZ nie widziało, albo stara się nie widzieć. Poniżej zdjęcie samochodów Polaków na Litwie. I ja się pytam jak ten sk***iały rząd każe NAM, Polakom przepraszać za ten transparent?


villamos

2013-08-23, 23:35
Parkowałem swoją furę w Kownie i nie miałem problemów. Zajebiste miejsce :) Ale fakt, laski mimo że kumają po polsku to starają się go nie używać.

Jungl3

2013-08-24, 00:29
No jeden focus plus ta druga padaka wiosny nie czynia. u mnie co 2 weekend jak GieKsa gra rozp***zielaja ze 20 a nie 2 .... Skoncz przezywac, niech sie ciesza ze tylko tymi zlomami sie zainteresowali ;)

BoryzSadek

2013-08-24, 00:53
Polskie MSZ przeprasza że istnieją polskie samochody na terenie litwy.

PTX

2013-08-24, 01:31
wk***ia mnie to jak Polska daje sie dymac w dupsko, czy politycy nie maja za grosz honoru, aby się postawić innym państwom, a nie ciagle przepraszac i lizac dupe innym krajom nawet jak wina stoi po ich stronie.

Piłsudski by im pokazał, że Polska to też dumny kraj i nie da sobą pomiatać, no ale co zrobić jak rządzą nami ludzie, dla ktorych najwazniesza jest kasa i posada, a nie dobro Polski

Sister2291

2013-08-24, 10:40
Znowu macie bol dupy na wladze, a gowno i tak z tym zrobice

każdyloginzajęty

2013-08-24, 13:50
Wszyscy tu tacy waleczni chętni do wojny ze wszystkimi, na głupotę chcecie odpowiadać głupotą. Tacy z was katolicy? takie sprawy powinny być załatwiane na drodze prawnej (póki co nie są a powinny) a nie walką na noże bo agresja rodzi agresję. Jeśli myślicie, że na świecie ktos poza USA, rosją czy Chinami może używać siły w stosunkach międzynarodowych to Jesteście w dużym błędzie. No chyba, że chcecie wyalienowania naszego kraju i drugiej białorusi. Każdy tu pie**oli o Orbanie z Węgier i fakt kilka rzeczy dobrych zrobił ale czy znacie normalnych Węgrów? ja znam kilku i wiem co mówią o sytuacji u nich w kraju (a mówią, że jest przej***nie).

To samo tyczy się poglądów o powszechnym dostępie do bronii palnej. Niestety 3/4 narodu niewiele odbiega zachowaniem do murzynów ze stanów, którzy napie**alają do siebie z byle powodu. Nie dorośliśmy do tego i pewnie nigdy nie dorośniemy.

Wracając do tematu należy ubolewać, że tak stosunki Polska - Litwa wyglądają a są napięte właśnie z powodu złego traktowania mniejszości Polskiej.

Rozpisałem się bo wk***ia mnie, że ten portal przestał być sadisticiem jak kiedyś a pie**oloną tubą poglądów politycznych. Miłego k***a weekendu

noctis14

2013-08-24, 16:01
Bolą mnie takie rzeczy. Dwa narody, które żyły razem przez setki lat i budowały do pewnego momentu jedną z największych potęg w Europie, teraz po latach pałają do siebie nienawiścią. Cały czas wracamy do historii i tego co było, to samo tyczy się Rosjan, Ukraińców, Niemców i innych nacji. Cały czas wracamy do tego co było, tylko to potrafimy robić, oskarżać i obwiniać innych, cały czas się kłócimy i nie potrafimy dojść do konsensusu nawet w naszym kraju. Dopiero ekstremalne sytuacje (rozbiory, II WŚ) otwierają nam oczy i się jednoczymy tylko po to żeby potem się znowu żreć. Umiemy wytykać błędy tylko innym, nie widząc belki w naszym oku. Ale przecież i tak poleci na mnie hejt.

rew123321

2013-08-25, 00:48
każdyloginzajęty napisał/a:

Wszyscy tu tacy waleczni chętni do wojny ze wszystkimi, na głupotę chcecie odpowiadać głupotą. Tacy z was katolicy? takie sprawy powinny być załatwiane na drodze prawnej (póki co nie są a powinny) a nie walką na noże bo agresja rodzi agresję. Jeśli myślicie, że na świecie ktos poza USA, rosją czy Chinami może używać siły w stosunkach międzynarodowych to Jesteście w dużym błędzie. No chyba, że chcecie wyalienowania naszego kraju i drugiej białorusi. Każdy tu pie**oli o Orbanie z Węgier i fakt kilka rzeczy dobrych zrobił ale czy znacie normalnych Węgrów? ja znam kilku i wiem co mówią o sytuacji u nich w kraju (a mówią, że jest przej***nie).

To samo tyczy się poglądów o powszechnym dostępie do bronii palnej. Niestety 3/4 narodu niewiele odbiega zachowaniem do murzynów ze stanów, którzy napie**alają do siebie z byle powodu. Nie dorośliśmy do tego i pewnie nigdy nie dorośniemy.

Wracając do tematu należy ubolewać, że tak stosunki Polska - Litwa wyglądają a są napięte właśnie z powodu złego traktowania mniejszości Polskiej.

Rozpisałem się bo wk***ia mnie, że ten portal przestał być sadisticiem jak kiedyś a pie**oloną tubą poglądów politycznych. Miłego k***a weekendu


no k***a następny, jak możesz tak mówić ty zły lewaku!!!
przecież to nam się dzieje krzywda!!! to nas cały świat ma przepraszać, za to że jesteśmy!!!

krzychu2lv6

2013-08-25, 01:40
Myślałem, że tu na tym forum są ludzie gruboskórni ale myślący ale widzę, że i tu ogarną większość imbecylizm populizm.
Popytajcie i sugerujcie się opinią ludzi którzy jeżdżą na litwe i których znacie, a nie z mediów w których co chwila jest jakaś nagonka jak to nas wszyscy nienawidzą czesi, niemcy litwini, ukraińcy cały czas ktoś podsyca bezsensowną nienawiść i nas skłóca z sąsiadami i nami samymi.
Czy Wy tego nie widzicie ?.
Poczytajcie komentarze ludzi powyżej którzy byli na Litwie i czy jakąś wrogość odczuli ?.
Sam byłem 2 lata temu i byłem pod ogromnym i pozytywnym wrażeniem, a właśnie dlatego, że wszyscy w około pieprzą, że wschód to taki 3 świat,a w życiu tam niebyli.

Jedź zobacz i dopiero pisz jak to nasi sąsiedzi nas nienawidzą.