18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Niewidzialny

2011-03-18, 17:18
Już za niedługo:

Imiona Dzieci Postaci Trzecioplanowych: MaturaToBzdura.TV odc. #2452

mati3341

2011-03-18, 18:21
Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie zapytają jakiegoś starszego człowieka, z doświadczeniem pod jakimś uniwersytetem? Strach, że ich zagnie?

.:...........:.

2011-03-18, 18:23
mati3341 napisał/a:

Strach, że ich zagnie?



Daj spokój, podczas montażu filmiku jest opcja "to się wytnie", nie wiedziałeś?

willywonka

2011-03-18, 19:18
"wszyscy zostali zjedzeni"...pomyliło jej się z lady hannibal

Schabik

2011-03-18, 19:18
Gość w kurtce w kratkę robi zajebistą minę przy każdym pytanie. Coś w stylu "O k***a co on mówi tego w przedszkolu nie było"

Masterof

2011-03-18, 20:14
Dla tępych strzał, które zastanawiają się dlaczego nie pyta starszych ludzi. Ogólnie wszystkie odcinki tego programu mają na celu ukazanie, że matura jest zbędna i do dupy, dlatego pytani są młodzi ludzie w wieku licealnym lub policealnym aka studenckim, którzy albo mieli maturę niedawno, albo mają mieć niedługo, żeby ukazać, że wiedza zdobyta do matury się nigdzie nie przydaje i po krótkim czasie odchodzi w niepamięć.

rozrewolwerowany napisał/a:

nie rozumiem w ogóle sensu tego programu, mogę do niego podejść i na poczekaniu zagiąć z 10 dziedzin, bo sam pewnie ch*ja wie, a ze ma przygotowane pytania to kozak



No mało kto się na rozrzucani gnoju zna jak ty to nie przeczę, że wszystkich zagniesz jak kolanka od rury w kiblu, ale przeczytaj co napisałem u góry to zrozumiesz zawiły i tajemniczy sens tego programu, a co do prowadzącego to on nie zadaje pytań, na które (w domyśle) w 100% zna odpowiedzi, a jedynie te, które pasują do danego tematu i zostały przez ekipę wcześniej wymyślone (stąd te tajemnicze karteczki) i nie kozaczy, czy popisuje się swoją wiedzą zazdrosny polaczku.

krzyo88

2011-03-18, 23:14
Kur*wa co mnie obchodzi to kto napisał Mistrza i Małgorzatę, czasami były mądre pytania na temat H2O albo inne ale to już chamidło

FoxD

2011-03-19, 00:07
A ja miałem w dupie lektury przez całe gimnazjum i liceum. Nie przeczytałem nawet lektur, z których przygotowywałem prezentację maturalną. Nudne do wyżygania były prawie wszystkie a ciekawych perełek nie chciało mi się znajdywać mając do przekopania taką kupę gnoju jak obecny zestaw lektur. Tak, jakby znajomość lektur komukolwiek kiedykolwiek się przydała;]

master of disaster

2011-03-19, 00:47
@Masterof
Sens tego programu nie jest zawiły tylko w ch*j chybiony. Jeśli większość pytanych nie ogarnia prostych rzeczy to może nie matura jest zbędna tylko samo zapie**alanie do szkoły? Czy będzie matura czy nie debile i tak zapomną czego się uczyli, zlikwidowanie matury pomoże tu jak rozbicie termometru na gorączkę.
Gdybyś był w połowie tak inteligentny jak ci się wydaje nie trzeba by było tłumaczyć ci tego co oczywiste.
A oczywiste jest, że ten "program" od setek wywnętrzających się przed kamerka w laptopie zjebów różnią tak naprawdę tylko reklamy.
A tak w ogóle to wypie**alaj.

jonek00

2011-03-19, 00:53
zbrodnia i kara, potop, inny świat, dżuma, wspomnienia z domu umarłych, przedwiośnie, proces, iliada, faust, antygona, makbet... jeśli to jest kupa gnoju to ja nie wiem co ludzie czytają. harrego pottera? bravo?

a znajomość lektur jest przydatna choćby w sytuacji żeby będąc w tłumie na banalne pytanie nie odpowiadać "yyy...yyy... zjedli jom?..."

JONTailor

2011-03-19, 05:24
Dziwi mnie że nikt w tym odcinku nikogo nie chce r*chać

koniu

2011-03-19, 09:09
- Co się stało z Lady Macbeth?
- Zjedli jom...

nie! nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!


.:...........:.

2011-03-19, 10:07
krzyo88 napisał/a:

czasami były mądre pytania na temat H2O albo inne ale to już chamidło


:roll: Albo testy.


yabos

2011-03-19, 11:35
FoxD napisał/a:

A ja miałem w dupie lektury przez całe gimnazjum i liceum. Nie przeczytałem nawet lektur, z których przygotowywałem prezentację maturalną. Nudne do wyżygania były prawie wszystkie a ciekawych perełek nie chciało mi się znajdywać mając do przekopania taką kupę gnoju jak obecny zestaw lektur. Tak, jakby znajomość lektur komukolwiek kiedykolwiek się przydała;]


Uwierz mi, że się przydaje. Choćby po to żeby rozbudować swoje słownictwo i nauczyć się jakoś w miarę poprawnie stylistycznie budować swoje wypowiedzi żeby nie musieć używać słowa "lektury" w każdym zdaniu. A i może byś się nauczył jak się pisze słowo "wyrzygać".
[miodek_mode_off]
I tak, może czepiam się na siłę, ale wk***ia mnie jak ktoś się przechwala tym, że nie czyta "bo ksionzki som gupie". Nie chcesz to nie czytaj, Twoja sprawa, nie każdy musi to lubić. Ale bycie z tego dumnym to mniej więcej to samo co bycie dumnym z wylizania dupy mrówkojadowi. Trochę bez sensu.
I jeszcze dwie sprawy:
- te lektury to się najlepiej czyta już po skończeniu szkoły, jak nie trzeba i się wybiera co chce
- ta cała Matura to bzdura IMO lekko ssie...

candyola777

2011-03-19, 17:21
- Co się stało z Lady Macbeth?
- Zjedli jom...
ahahah xD
Postawiłam gościu Piwo bo ma taką samą ksywkę jak mój chłopak :3
Na początku to było fajne. Coś świeżego. A teraz troszke nudne :/