18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lista rekordów świata ustanowionych przez Izrael

HaSz23 • 2014-01-31, 08:15
Izrael, państwo wielkości New Jersey może pochwalić się jedynie następującymi osiągnięciami:

- ustanowione na ruinach innego, którego naród jest niszczony – Palestyny

- rekordzista świata w liczbie etnicznie wyczyszczonych miast i wiosek – ponad 500

- rekordzista świata w liczbie wykreowanych uchodźców – ponad 4 mln

- rekordzista świata w liczbie zdemolowanych domów – ponad 60 tys.

- rekordzista świata w liczbie potępień wydanych przez ONZ – ponad 500

- rekordzista świata w liczbie przegłosowanych protekcyjnych wet w Radzie Bezpieczeństwa ONZ – ponad 100

- rekordzista świata w mordowaniu niewinnych cywilów per capita – ponad 50 tys.

- rekordzista świata w więzieniu cywilów per capita – ponad 250 tys.

- rekordzista świata w okaleczaniu niewinnych cywilów per capita – ponad 50 tys. niepełnosprawnych

- rekordzista świata w zadawaniu ran niewinnym cywilom per capita – ponad 200 tys.

- ma tylko dwa państwa chroniące jego taktykę w ONZ: USA i Mikronezja (czerwiec 2008 populacja 108 tys.)

- jedyne państwo na świecie odmawiające prawa powrotu uchodźcom

- jedyne państwo na świecie okupujące całe inne i częściowo dwa państwa

- jedyne państwo na świecie jawnie kradnące wodę sąsiadom

- jedyne państwo na świecie uznające demolkę domów jako środek zbiorowej kary

- jedyne państwo na świecie wyrywające z korzeniami drzewa jako środek zbiorowej kary

- jedyne państwo na świecie uznające umyślne niszczenie cywilnej infrastruktury

- jedyne państwo na świecie o zalegalizowanym prawie do egzekucji

- unikalne w stosowaniu żywych tarcz podczas operacji wojskowych

- jedyne państwo na świecie o zalegalizowanych torturach

- jedyne państwo na świecie tworzące bezprawne osadnictwo na okupowanych terenach

- jedyne państwo na świecie, w którym jawnie więzi się działaczy bez procesów

- rekordzista świata w liczbie zorganizowanych punktów kontrolnych (wg Księgi Rekordów Guinnesa)

- rekordzista świata w liczbie zorganizowanych wobec Palestyńczyków godzin policyjnych

- rekordzista świata w liczbie odmów służenia w armii

- jedyne państwo na świecie, którego punkty kontrolne nie przepuszczają kobiet do szpitala (rodzą same i zwykle dziecko umiera)

- jedyne państwo na świecie, którego punkty kontrolne nie przepuszczają chorych do szpitala co powoduje zgony

- jedyne państwo na świecie, którego punkty kontrolne stanowią ostatni etap orszaków weselnych

- jedyne państwo na świecie, którego punkty kontrolne nie przepuszczają dzieci do szkół
- jedyne państwo na świecie, które posiada partię polityczną jawnie chroniącą przeprowadzanie czystek etnicznych na rodowitych obywatelach (Palestyńczykach)

- jedyne państwo na świecie, które stosuje rasistowskie prawo dyskryminujące rodowitych obywateli (Palestyńczyków)

- jedyne państwo na świecie, które posiada memoriał dedykowany terroryście, gdzie zbierają się i tańczą jego wyznawcy

- jedyne państwo na świecie, które więzi dzieci z powodów politycznych

- jedyne państwo na świecie, w którym za umyślne rozbicie głowy dziecka o ścianę jest kara pracy społecznej w wymiarze jednego miesiąca!

- jedyne państwo na świecie, które nie pociąga do odpowiedzialności swoich żołnierzy za mordowanie zimną krwią działaczy pokojowych

- jedyne państwo na świecie, które w swoich miastach zezwala mieszkać wyłącznie jednej grupie etnicznej

- jedyne państwo na świecie, w którym zezwala się na mieszkanie w domach skradzionych żyjącym uchodźcom

- jedyne państwo na świecie, w którym zezwala się na uprawę ziemi skradzionej żyjącym uchodźcom

- jedno z dwóch państw na świecie (obok Stanów Zjednoczonych) stosujących, wbrew prawu międzynarodowemu, bomby kasetowe i uranowe.

- będąc bogatym państwem otrzymuje największą pomoc finansową, większą od udzielanej Subsaharyjskiej Afryce!

- twierdzi, że jego wrogowie chcą wymazać go z mapy świata, a sam zrobił to wobec Palestyny!

- jest państwem które wprowadziło broń atomową na Bliski Wschód, ale jedynym odmawiającym złożenia podpisu pod traktatem o jej nierozprzestrzenianiu

- po NRD, jedyne państwo budujące mur segregujący

- po Afryce Południowej, jedyne państwo stosujące segregację rasową

- jest światowym pionierem w organizowaniu żelaznych bram na drogach

- jest światowym pionierem w zamianie miast na więzienia z bramami i godzinami otwarcia

- jest światowym pionierem w budowie segregacyjnych ogrodzeń podłączonych pod prąd

- jest światowym pionierem w wynalezieniu “kierowanych w oczy” pocisków gumowych

- jest światowym pionierem w wynalezieniu gazu łzawiącego zabijającego niemowlęta

- jest światowym pionierem w stosowaniu klatek gwarantujących poniżanie człowieka

- ma największa liczbę miast wybudowanych na miejscu etnicznie wyczyszczonych wiosek, których byli mieszkańcy są uchodźcami

Źródło polskie: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/12/08/lista-rekordow-swiata-dokonanych-przez-izrael/

HaSz23

2014-01-31, 11:09
Pszszemek napisał/a:

Autor przypie**ala się do żydów a to co wyprawia religia pokoju tuż obok już nie widzi?

Gdy wstawiam temat o słoniach to jest tam o słoniach a nie o mrówkach...ja pie**ole w jakich czasach my zyjemy

BrainSeeker

2014-01-31, 11:15
tak mi się pewien suchar przypomniał:


Dlaczego żydzi nienawidzą Mojżesza?




Bo wlókł ich przez 40 lat po tej pustyni a zaprowadził do jedynego miejsca w okolicy gdzie niema ropy :krejzi:

mo...........et

2014-01-31, 11:19
żydy cwany naród, potrafią grać historią, są konsekwentni w swoich dążeniach, nie oglądają się na resztę tylko robią swoje, jak trzeba to ustawią się w roli ofiary. Są zbrodniarzami, bywają terrorystami ale potrafią wmówić całemu światu że tylko walczą o swoje. Cwane sk***iele. Sympatią do nich nie pałam ale podziwiam czasami ich upór i konsekwencje w realizacji własnych celów.

tlopatek

2014-01-31, 11:37
Tylko że Izrael jest pierwszą linią obrony Europy przed inwazją ciapanych zwierząt. Zresztą każdy kraj arabski czyli wszyscy sąsiedzi za główny cel polityki zagranicznej ma wymazanie Izraela z mapy i zepchnięcia Żydów do morza. Ten naród walczy o fizyczne przetrwanie i walczy metodami swojego wroga. Zresztą Żydzi mieszkali w Palestynie przed Palestyńczykami a przed Żydami byli Fenicjanie i Kananejczycy ostatnimi potomkami Fenicja są Maltańczycy więc to im należy się ziemia Palestyny.

hello_world

2014-01-31, 12:26
mateuszkowalski69 napisał/a:

Dobra wszyscy wylewają na Izrael pomyje itd., ale nie wdając się w szczegóły, są dwa powody dla których Izrael musi istnieć:

1. Są solą w oku arabów i dopóki Żydki siedzą w Palestynie, która należy się im jak psu buda, to araby(którzy nota bene na tym portalu są głównym złem świata, a według mnie zaraz po komunistach) nie będą kierować całej swojej ekspansji w innym kierunku(zgadnijcie jaki wtedy zostanie kierunek).

2. Jak nie będą mieszkać w Izraelu to zaczną się rozglądać za nowym miejscem zamieszkania, a wtedy co drugi sobie przypomni o kamienicy dziadka w Łodzi, Warszawie czy Krakowie, która również, z poszanowaniem świętego prawa własności im się należy.

Zanim więc znów będziecie panienki psioczyć zza monitorów na złych Żydów z Izraela, postarajcie się uruchomić mózgownice.



I tu się mylisz. Póki nie było żydków skompresowanych na wschodnim brzegu to nie było problemów z arabami. To żydki doprowadziły do nienawiści muzułmanów do białych. To żydki wywołały wszystkie wojny z muzułmanami. Gdyby nie było państwa Izrael to byłby spokój na świecie. Jakoś żydki mieszkały rozlane po całym świecie jak cyganie i nikt nie płakał. Później przyszedł żyd Hitler i doprowadził do powstania Izraela. Żydki same wywołały wojnę i same doprowadziły do obecnej zgnilizny świata.

Asteroth

2014-01-31, 12:30
Do autora i wszelkich obroncow bydla palestynskiego:
Te "rekordy" to w wiekszosci stek bzdur a przy zwrocie "per capita" wychodziloby, ze Izrael wybil polowe populacji ludzkiej.
7.9e6*50e3 = 3.95e11, 395000000000 czyli 395 miliardow ludzi (niemalo biorac pod uwage, ze populacja ludzka to nie jest nawet 8 miliardow najlepiej oddaje jaki prawdziwy artykul

- podaj mi palestynski jezyk
- palestynska walute
- palestynska historie jako panstwo
- palestynskie osiagniecia naukowe na przestrzeni 3 tysiecy lat.
- palestynskich historycznych przywodcow.

Nie znajdziesz, bo "panstwo palestynskie" to taki sam twor jak "panstwo slaskie" Wymyslone przez arabow. Wspolodpowiedzialnymi za powstanie tego gowna sa po czesci brytyjczy ktorzy opuszczajac te tereny wraz z wygasnieciem ich mandatu na te tereny po II wojnie celowo rozbrajali migrujacych Zydow oraz zostawiali sklady broni arabusom. Izrael mial tak na prawde nie powstac, ale Zydzi byli cwansi niz ktokolwiek przypuszczal i zrobili w dupe ZSRR. Zwiazek Radziecki mial sporo Zydow ktorych chcial sie pozbyc i dostrzegl szanse na to w Izraelu. Cala chmara Zydow rosyjskich wyruszyla do Izraela - w zalzeniu ZSRR mieli utworzyc panstwo-satelite i krzewic tam komunizm. Jak tylko Zydzi sie umocowali to wypieli dupe na Ruskich i zajeli sie umacnianiem swojej pozycji.

Od tego czasu, mimo otoczenia ze wszystkich stron przez wroga, dzialaja sprawnie i zyja.

Mam w dupie rezolucje ONZ ktore bylyby na szkode mojego wlasnego narodu - i mysle ze jest to zrozumiale. Araby sa znane z uzywania cywilnych budynkow jako kryjowek czy miejsc do odpalania pociskow - i tutaj tylko szacunek z mojej strony za to, ze Izrael nie daje sobie srac na glowe i wysyla rakiete w miejsce z ktorego polecial pocisk.

To nie Zydzi doprowadzili do zarabienia europy, tylko nasze kochane trybunaly praw czlowieka, rezolucje ONZ, organizacje humanitarne i gromady lewakow przy wladzy ktorzy chca pokazac wszystkim jacy sa fajni, tolerancyjni i multikulti. To wlasnie od Izraela powinnismy sie uczyc jak postepowac z ciabatymi.


EDIT:
@HelloWorld - a najazdy Turkow, odsiecz wiedenska, cos Ci mowia? Ich modlitwy nie zmienily sie przez ostatnie 100 lat - oni zawsze nami gardzili. Ich swieta ksiega ZAWSZE kazala nas tepic. Powstanie Mahdiego w Afryce - poszukaj co to. Araby zawsze nas nienawidzily - tylko ze nie bylo chorych praw miedzynarodowych, ze jak pan i wladca w Iranie morduje swoich obywateli to MY musimy ich ratowac. To wlasnie przyjmowanie tej hordy i troszczenie sie o nich u nas doprowadza do starcia kultur - jednej, przepelnionej slaboscia i wielkopanskimi wymyslami jak humanitaryzm dla arabow i obowiazek szanowania ich odmiennosci, kontra skrajnie inwazyjna, nietolerancyjna i domagajaca sie pelnego podporzadkowania religia fanatykow.

pi...........ja

2014-01-31, 13:06
A skąd się wzięli Palestyńczycy, czyli po prostu arabowie i kogo wygonili, to się już nie pisze.

voidinfinity

2014-01-31, 13:44
Ciekawe ilu z was wie - że zarówno palestyńczycy jak i żydki - to ludy semickie - czyli genetycznie to samo ;-)

A skoro genetycznie to samo - to tak jak każdy murzyn jest murzynem - tak każdy semita semitą :-P

Asteroth napisał/a:

Araby zawsze nas nienawidzily - tylko ze nie bylo chorych praw miedzynarodowych, ze jak pan i wladca w Iranie morduje swoich obywateli to MY musimy ich ratowac.



Żydki za to zawsze nas kochały i kochają.

Jeszcze propo samych żydków - większych rasistów nie ma na całym świecie. Naród k***a wybrany.

Tomek129

2014-01-31, 13:49
USA i Izrael nie są jedynymi państwami które używają bomb kasetowych. Jest łącznie 20 państw które to robią oficjalnie w tym Polska, Wielka Brytania, Rosja, Francja, Holandia czy Arabia Saudyjska. Oj panie autorze. Pan chyba z dupy wziął te info. A co do polskich wynalazków to mamy kasetowe pociski moździerzowe kal. 98mm, artyleryjskie 122mm, rakietowe 122mm Feniks-Z. Do tego nawet miny kasetowe.

Asteroth

2014-01-31, 14:02
Tylko jeszcze sie nie zdazylo zeby jakis Mojsze grozil mi ze wybije cala moja niewierna rase. Ani nie wysadzal mnie w powietrze. Poczytaj jak ukladaly sie na poczatku stosunki Izraelsko-Palestynskie, zanim bandyci z hamas zaczeli robic zadymy. Jak Palestynczyk udzielil wywiadu w ktorym mowil ze zanim wykopano izraelskich osadnikow to pracowal w szklarni u Izraelczyka (Izraelici wydaje mi sie tu archaizmem) to dostawal swoje pieniadze, nikt go nie wysadzal, mial czym nakarmic rodzine i spokojnie wracal do domu. Teraz zyje w nedzy i ciaglym strachu, bo wprawdzie izraelczyk nie mogl zabrac szklarni ze soba, za to hamasiarze szybko ja rozpieprzyli.

Zydzi jakos nigdy nie jawili sie jako bezposrednie zagrozenie - maja leb do interesow, wiedza ile moga z czego wycisnac - nie rob z nimi interesow. Proste - zapewniam Cie, ze nie podpala Ci z tego powodu chalupy, nie zgwalca zony i nie wypala jej oczu kwasem.

NikoLative

2014-01-31, 14:04
Nie chciało mi się tego wszystkiego czytać, ale przewijając stronkę na dół rzuciła mi się w oczy ta linijka:

HaSz23 napisał/a:

- rekordzista świata w więzieniu cywilów per capita – ponad 250 tys.



Co za cymbał to wymyślał? Izrael liczy 7,5 mln ludności. Jeżeli na każdego mieszkańca Izraela przypada 250 tys. więźniów, to jest tam 1.875.000.000.000 więźniów, czyli 267,86 razy więcej niż jest ludzi na Ziemi. Największy bełkot, jaki udało mi się ostatnio przeczytać. Brawo!

Tomek129

2014-01-31, 14:14
Edit: Bomby kasetowe posiada 76 krajów. 20 z nich ich używa. I tak, Polska też :)

Vadim

2014-01-31, 15:18
Jestem dumny :)