18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lista dzieci

ds...........gr • 2013-03-01, 21:37


Dzisiaj kolega podzielił się ze mną mailem jaki ostatnio otrzymał, rozśmieszył mnie na tyle, że musiałem wstawić to tutaj.

Wszyscy wiemy, że przemoc w szkołach istnieje, ale to już podchodzi pod jakąś mafię :lol:

Materiał własny

Massdeath

2013-03-03, 14:47
Kryzys jest to i wpie**olu za darmo nie można komuś spuścić ... ehh wina tuska

Perhydrol

2013-03-03, 15:47
Robsajson napisał/a:

Skoro Mama i Tata załatwia za Ciebie takie sprawy w szkole to gratuluję bycia p*zdą.


Ma się rozumieć, że jak ty miałeś w szkole jakiś problem to rodzice kładli na ciebie ch*ja ?

KaOeNDeI

2013-03-03, 21:40
domniemam że Twój kolega jest nauczycielem lub kimś w tym stylu... ale rozdupiła mnie jedna rzecz... że kolega Ci zaufał a Ty imbecylu wdupiasz to wszystko na neta... dobrze ze to sadistic a nie kwejk bo mogłoby pójść fest dalej i kolega mógłby mieć problemy... a tak swoją drogą... śmieszne to jak sam sk***ysyn ;) HA HA pewnie sam byłeś na liście :D

ds...........gr

2013-03-03, 23:47
KaOeNDeI napisał/a:

domniemam że Twój kolega jest nauczycielem lub kimś w tym stylu... ale rozdupiła mnie jedna rzecz... że kolega Ci zaufał a Ty imbecylu wdupiasz to wszystko na neta... dobrze ze to sadistic a nie kwejk bo mogłoby pójść fest dalej i kolega mógłby mieć problemy... a tak swoją drogą... śmieszne to jak sam sk***ysyn ;) HA HA pewnie sam byłeś na liście :D



Nie, mój kolega studiuję razem ze mną i wiadomość ta trafiła do niego przez przypadek. Więc na drugi raz od imbecyli lepiej rodziców wyzwij, że nie potrafili Cię wychować.