18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Liroy o Tede

evildead • 2012-09-06, 23:52
kilka miłych słów ;)

skandal89

2012-09-07, 00:09
Lubie go, za jego muzyke, za to, że jest kim był, dorobił sie, nie zgrzeczniał przez to, cały czas jest takim samym pojebem jak był zanim sie dorobił :D Tutaj może sie nie popisał, ale to jest właśnie L, albo sie go lubi, albo nienawidzi.

wiesiors4

2012-09-07, 00:11
śmieszne to jest to, jak niektórzy raperzy pozują na gangsterów :roll: te ekipy po 30 osób z pitbullami na teledyskach, tatuaże i co 2 słowo k***a.. Strach się bać :(

Bugini

2012-09-07, 00:33
Tedzik tak ja Peja mają najwięcej opinii na swój temat od ludzi którzy nawet płyt nie znają a czasem jest czego posłuchać

skandal89

2012-09-07, 00:58
posłuchać owszem jest czego, a w zasadzie było bo juz oboje maja lata świetności za sobą, ogólnie nie zmienia to faktu że oboje są tępymi k***ami.

Bugini

2012-09-07, 01:06
@up Liroj już nic nie robi w rapie ale wg mnie Tede zasuwa teraz bez zarzutu, ogólnie ten kawałek pochodzi z płyty wydanej w tym roku

Roszp

2012-09-07, 01:15
I pytam się: po ch*j raperzy (hip-hopowcy, czy jakkolwiek chcecie ich nazywać) są wobec siebie tak zawistni? Doszło to do takiego absurdu, że stworzyli coś takiego jak diss, krytykują gdzie się da wzajemnie swoje teksty/rymy/bity i ch*j wie co jeszcze. Żeby to konstruktywna krytyka była, a oni się jak małpy kłócą która zjadła więcej bananów. I dzięki temu, z kilkoma wyjątkami nasza muza spod tego szyldu stoi dosłownie 100 lat za murzynami.

HAL-9000

2012-09-07, 02:05
Dlatego od czegoś takiego jak polska twórczość muzyczna to mnie odpycha. Poza totalnym undergroundem, non-profitem itd. Czemu są tacy zawistni? Bo są chyba na zbyt małym "rynku zbytu" i publikę sobie wyrywać próbują zamiast się nią dzielić. Jak wczoraj się w sumie dowiedziałem dopiero, co rok temu zrobił Kazik Staszewski - jeden z ojców polskiego rymu - ze swoim największym, najstarszym, nieoficjalnym fanpage'em w sieci, to się załamałem. Skonsultowałem sprawę ze znajomą (będącą m.in. labelem dla wschodzących gwiazdek) to dorzuciła do stosu, jak życzliwie poprzez "sp***alaj" Kazik swoich fanów pozdrawiać jest skłonny na prośbę o prosty gest - autograf. Generalnie żona Kazika chciała poprzez wypracowaną pozycje strony i profilu na FB promować swoje materiały. Człowiek który w pewien sposób wykreował jakąś tam część światopoglądu stał się nikim. Wracając grubasa tedego to z niego już się niemal cały kraj śmiał, pieniądze się kończyć zaczęły to się ogarnął. Ja tam krawatów słuchać nie będe, wy róbta co chceta.

Earl Grey

2012-09-07, 07:22
25 razy samego "k***a" nie licząc innych wulgaryzmów, na niecałe dwie minuty filmu.
Koleś cierpi na zespół Touretta.

Poza tym przyganiał kocił garnkowi... :idzwch*j:

endione

2012-09-07, 09:49

EdmundKemper

2012-09-07, 09:50
Roszp napisał/a:

I pytam się: po ch*j raperzy (hip-hopowcy, czy jakkolwiek chcecie ich nazywać) są wobec siebie tak zawistni? Doszło to do takiego absurdu, że stworzyli coś takiego jak diss, krytykują gdzie się da wzajemnie swoje teksty/rymy/bity i ch*j wie co jeszcze. Żeby to konstruktywna krytyka była, a oni się jak małpy kłócą która zjadła więcej bananów. I dzięki temu, z kilkoma wyjątkami nasza muza spod tego szyldu stoi dosłownie 100 lat za murzynami.



A po ch*j 80% społeczeństwa jest wobec nich tak zawistnymi? Poza tym diss to jedna z części tej gry, więc bez przesady... Może i stoi 100 lat za Afroamerykaninami, ale po pierwsze w Polsce "muza spod tego szyldu" zaczęła się kształtować około 20 lat później niż w Ameryce, a po drugie angielski jest płynniejszym językiem i nigdy ich nie dogonimy pod tym względem.

Borsuk1987

2012-09-07, 10:10
Wszyscy hejtujący gówno macie do gadania, w tych tematach. Posiedzicie trochę w studiu, sklećcie kilka bitów, zmasterujcie parę kawałków kumpli. Ci co to rąbią nie mówią o tym TYLKO są z Siebie dumni.

Pzdr dla kumatych.

plugnplay

2012-09-07, 10:20
Borsuk zapodaj mi tu acapello.

Pzdr dla kumatych.

CzłowiekDepresja

2012-09-07, 10:48
niepzdr dla raperów-debili, swoją drogą skąd wykopałeś ten film? To już ma parę wiosen na koncie albo nie kontaktuje już dobrze.