18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Lindsey Stirling o sobie

Rhaissa • 2013-01-27, 15:49
Krótki filmik, z którego dowiadujemy się co nieco o tej fascynującej dziewczynie

[ Komentarz dodany przez: marna: 2013-01-28, 13:46 ]
filmik, a autor wrzucił docelowo do fotek :-/

Sledziu_w

2013-01-27, 19:54
k***a, raz za kiedy pokażą kogoś z talentem, kogoś kto potrafi coś więcej niż wyj***ć 0,7 w pięć sekund i zrzygać się na wszystkie kolory tęczy, to te k***y zaraz zaczną pluć jadem.
Weźcie się jebnijcie w łeb!

KrólRyszardPierwszy

2013-01-27, 19:54
Autor zapomniał o dodaniu napisu - Angielski wymagany na poziomie średnim

skin88

2013-01-27, 20:01
A co mnie to k***a obchodzi?!

Din

2013-01-27, 20:17
@kmsm1990, tico92
Tak k***a, jeśli nie macie na myśli sprzedawanie się przez mówienie "komuś w życiu wyszło" w tym przypadku, to ładnie macie naj***ne.

Dlaczego uważam, że się sprzedaje? Bo kłamie, żeby wzbudzić zainteresowanie i podziw, który można przeliczyć na widzów, których można przeliczyć na pieniądze. Mówi, że walczyła z anoreksją i było jej tak ciężko a nie wsadziła ani jednego zdjęcia do tego filmu kiedy przechodziła tą chorobę. Mało tego, przekopałem całe google images za szukaniem czegokolwiek takiego. Nic nie znalazłem co mogłoby wskazywać na to, że przechodziła anoreksję.

Brudna, jutubowa celebrytka.

gutek793

2013-01-27, 20:20
Ładna,utalentowana,skromna,pomysłowa ale widać niektórzy zamiast po prostu słuchać i cieszyć się jej muzyką to spina dupy o nic.

plugnplay

2013-01-27, 20:57
@Din
jestes pie**olniety, ty pewnie bys o swoich chorobach wszystkim opowiedzial, zaczynajac od sadistica

Wiochmen

2013-01-27, 21:10
w sumie taki troche ideal panienki z niej:

Ladna(fajna naturalna uroda) szczuplutka,fajnie sie wygina,cyc tez jakis jest,charyzmatyczna,bardzo fajne hobby ma no i do tego zarabia zajebista kasa... juz h*j z r*chaniem moglbym z taka czekac az do slubu ,pozniej z p*zdy wiadro.A do tego czasu napie**alal bym porszakiem ktorego by mi kupila:Di podrywal nastoletnie dz**ki

ds...........gr

2013-01-27, 21:28
Może jestem dziwny, ale nawet jakbym wrócił do domu po ciężkiej pracy to mógłbym z nią gdzieś pójść, żeby pograła mi na skrzypcach jak na tym filmiku. Posiedziałbym posłuchał a potem wrócił do domu i por*chał, bo dziewczę nie jest brzydkie.

pi...........ka

2013-01-27, 21:37
ogolnie mam okazje przebywac czesto w towarzystwie jebni*tych muzyków z zajebistymi kwalifikacjami i ze skonczonymi szkolami :) i kiedys rozmawialem ze skrzypkami 2 stopnia ktorzy rozmawiali z innymi skrzypkami 2 stopnia ze ta lindsey jest slaba i w ogole ze smieja sie z niej bo jest poprostu slaba :) ze to co ona wyczynia na skrzypcach to zadna sztuka cos takiego zagrac :) naszczescie nie kazdy ze szkoly muzycznej jest na tyle je&nity i zdarzaja sie wporzo ludzie :) ogolnie chodzi o to ze jest tam towarzystwo ktore sie nonstop ocenia, jak komus poszedl koncert lub jak ktos zagral, bardzo duza zawisc ;) maly odsetek jest osób które portafia docenic innego gracza.

I ci co potrafia to wlasnie sa prawdziwi artysci bo kazdy kogo poznalem z akademii muzycznej kto byl wporzo portafil sam komponowac, potrafil sam wymyslac zajebiste nuty itd. a te nooby hejtery porafia tylko odgrywac mega trudne kawalki starych wyjadaczy co moim zdaniem jest slabe ;)
tutaj panna mega dobrze wymysla nutki :) nie jest to finezja ale szacunek za wyobraznie muzyczna :)
i nie ma za co ja karcic bo dzisiejsze standardy sa takie ze trzeba robic muzyke dla retardów z 4 akordami przez caly kawalek bo inaczej nie beda potrafili jej powtórzyc w glowie

Din

2013-01-27, 22:13
@plugnplay
Ja nie. Jak na razie to ona tylko opowiada o swoich chorobach kilkudziesięciu tysiącom ludzi :szczerbaty:

ZabójczaMama

2013-01-28, 00:29
Wniosek po dyskusji nasuwa się jeden. Jak jesteś łądna dupa to i fanatyzm religijny nie odstrasza. :D
BTW mi się też ona bardzo podoba, mimo chwili słabości i mormonowania :P

takija

2013-01-28, 01:19
Din napisał/a:

@kmsm1990, tico92
Tak k***a, jeśli nie macie na myśli sprzedawanie się przez mówienie "komuś w życiu wyszło" w tym przypadku, to ładnie macie naj***ne.

Dlaczego uważam, że się sprzedaje? Bo kłamie, żeby wzbudzić zainteresowanie i podziw, który można przeliczyć na widzów, których można przeliczyć na pieniądze. Mówi, że walczyła z anoreksją i było jej tak ciężko a nie wsadziła ani jednego zdjęcia do tego filmu kiedy przechodziła tą chorobę. Mało tego, przekopałem całe google images za szukaniem czegokolwiek takiego. Nic nie znalazłem co mogłoby wskazywać na to, że przechodziła anoreksję.

Brudna, jutubowa celebrytka.



oh oh...szukaj, dalej :) Mnie nie obchodzi czy byla anorektyczką czy może miała kiedyś 3 nogi albo pół cycka. Liczy sie to że teraz wygląda ładnie, gra ładnie (ktoś wyżej pisał że inni wytykają jej błędy...to norma, zawsze cos da się poprawić ), zarabia na siebie i żyje na poziomie ;) Hejty wyszły z mody ;)

Gebofon

2013-01-28, 06:15
Ludzie weźcie się za siebie i przestańcie zaglądać ludziom do portfeli i w życiorys. To jest straszne w jakich czasach przyszło żyć. Zero ambicji.

Tak, czasami też nie jestem lepszy...