18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Limit na pieluchy.

Bl...........er • 2010-03-12, 15:39
Takie rzeczy tylko w Tesco.


elkocurro

2010-03-12, 18:34
jakoś mnie to nie dziwi wręcz uważam że to bardzo dobrze..... jeszcze niedawno jako stały nabywca tego produktu (z racji córki) ch*j mnie strzelał jak wchodziłem do tesco promocja na pieluchy a tu pusta półka ---w następnej alejce spotkałem buraka który (podejrzewam do własnego sklepu) w dwóch koszach miał 24 opakowania (POLICZYŁEM!!!)

guan0

2010-03-12, 18:58
to taka pięcioosobowa rodzina może wynieść aż 15 paczek!
od razu przypomina mi się zeszłoroczna promocja w Carrefourze- sześciopak Carlsberga za dychę. Studenci ładowali do koszyków po 10 zestawów. Dopiero przy kasie mina im zrzedła jak się dowiedzieli, że to jeden na osobę :) . Jednak student taki głupi nie jest jak się wydaje - brało się jeden, kupowało, szło się po następny- do kasy itd..

Ingles

2010-03-12, 19:58
@guan0 te studenty to jednak szczwane lisy ;]

Rh...........ox

2010-03-12, 21:44
guan0 napisał/a:

to taka pięcioosobowa rodzina może wynieść aż 15 paczek!
od razu przypomina mi się zeszłoroczna promocja w Carrefourze- sześciopak Carlsberga za dychę. Studenci ładowali do koszyków po 10 zestawów. Dopiero przy kasie mina im zrzedła jak się dowiedzieli, że to jeden na osobę :) . Jednak student taki głupi nie jest jak się wydaje - brało się jeden, kupowało, szło się po następny- do kasy itd..



Jednak jest bo wystarczyło powiedzieć że chce wszystko na osobnym rachunku.

guan0

2010-03-12, 22:50
Rhox napisał/a:



Jednak jest bo wystarczyło powiedzieć że chce wszystko na osobnym rachunku.



nie przeszło- sprawdzaliśmy :P

Rh...........ox

2010-03-13, 07:50
guan0 napisał/a:



nie przeszło- sprawdzaliśmy :P



Ostatnio była jakaś promocja, nie pamiętam czego, i też był limit di jednej sztuki na głowę, wziąłem na 4 osobne rachunki i nikt się nie pluł ;-) Trafiliście na sadystyczną ekspedientkę.

xoludus

2010-03-13, 11:04
Nie moga tak robic. Lamia prawa konsumenckie.

pozeracz_kotow

2010-03-13, 23:12
Z tego co mi wiadomo to w sieci Lidl z reguły zabronione jest kupowanie hurtem (czegokolwiek).